آموزش ترکیب رنگ خودرو

آموزش ترکیب رنگ خودرو

بحث جدید و خواندنی امروز آرین تست با موضوع آموزش ترکیب رنگ خودرو  در رابطه با نقاشی و رنگ آمیزی خودرو نکات قابل توجهی را بیان می کند. 

با ما همراه باشید با طرح مقاله ی آموزش ترکیب رنگ خودرو 

• تاریخچه ی کوتاهی از نقاشی خودرو

پس از گذر جهان از انقلاب صنعتی و رسیدن به انقلاب الکترونیک، بسیاری از حرفه هایی که در زمان گذشته یک نخصص محسوب می شد و افراد برای یادگیری آنها ناچار بودند چندین سال وقت و انرزی مداوم را در مراکز تخصصی صرف کنند، امروزه یک هنر به شمار می آیند و همین گونه بوده است.

هنگام گذر از انقلاب کشاورزی به انقلاب صنعتی و تغییر ماهیت بسیاری از حرفه ها، انسان نیز در گذر از این تغییر و تحولات چاره ای ندارد جز آن که خود را با آن ها وفق دهد. یکی از حرفه هایی که در گذشته بسیار تخصصی بود و هر کسی امکان و توانایی انجام آن را نداشت نقاشی خودرو یا رنگ کردن بدنه خودرو بود.

 

Image result for ‫رنگ کردن خودرو به روش سنتی‬‎

• نقاشی خودرو هنر یا تخصص؟

امروزه رنگ کردن خودرو علاوه بر اینکه یک تخصص است یک هنر محسوب می شود و افرادی که به صورت حرفه ای در حرفه رنگ خودرو مشغول فعالیت هستند، همانند هنرمندانی هستند که در سطوح و رده های مختلف این کار را انجام می دهند و هر چه ارزش خودرو بیشتر باشد، صاحب کار نیز انتظار بالاتری از رنگ کردن خودرو دارد و آن را به دست افراد هنرمندتری می سپارد.