آموزش کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو

 آموزش کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو

از جمله مهارت های قابل ارائه توسط آموزشگاه فنی نخبگان آموزش کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو می باشد. مقاله ی حاضر با مبحث آموزش کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو در خدمت کاربران عزیز می باشد. با آرین تست در طرح مقاله ی آموزش کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو همراه باشید.

• از جمله روشهای حفاظت از سطوح

با توجه به خسارت های سنگین ناشی از خوردگی فلزات و اهمیت حفاظت کامل از خوردگی در طراحی های صنعتی توجه ویژه ای به حفاظت از فلزات در برابر خوردگی می شود. یکی از مهمترین روش های حفاظت سطوح فلزی در برابر خوردگی اجرای پوشش های حفاظتی با اعمال یک یا چند لایه رنگ بر روی آنهاست.

 

Image result for ‫اعمال رنگ خودرو‬‎

 

با توجه به عوامل خورنده محیط و شرایط خاص موجود در کارخانجات و تاسیسات و مجتمع های صنعتی مانند: حرارت، تماس با مواد مختلف شیمیایی و گازها، قرار گرفتن در معرض اتمسفر صنعتی و اشعه های گوناگون، لایه اجرا شده بایستی بتواند برای یک دوره طولانی حفاظت از سطوح رنگ آمیزی شده را به خوبی انجام دهد. بدین جهت در مجتمع های عظیم صنعتی همچنین در فرآیند تولید صنایع استفاده از رنگ های مختلف به عنوان پوشش حفاظتی برای سطوح فلزی اهمیت روزافزون یافته است.

 

Image result for ‫اعمال رنگ خودرو‬‎

• اهمیت رنگ آمیزی

با توجه به ابعاد گوناگون اهمیت رنگ و رنگ آمیزی و صرف هزینه های سنگین برای اجرای عملیات رنگ آمیزی برای حصول اطمینان و دست یابی به نتایج بهتر و پیشگیری از تکرار عملیات و صرف هزینه های اضافی احساس گردیده و هم زمان با پیشرفت فنون و تکنولوژی در زمینههای گوناگون و مصرف روز افزون رنگ و پوشش های حفاظتی، استانداردهای مورد نیاز جهت رنگ آمیزی تدوین و در مراحل اجرا به کار گرفته شده اند.

کارشناسی تشخیص رنگ خودرو در این زمینه بسیار قدرتمند و هدفمند وارد شده و برای علاقمندان به این رشته آموزش های متنوع و حرفه ای را ارائه می دهد. قطعا عملیات ساخت رنگ خودرو، ترکیب رنگ خودرو و رنگ آمیزی خودرو نیاز به کسب مهارت، دانش مربوطه و آموزش های لازم را دارد.

 

Image result for ‫اعمال رنگ خودرو‬‎

                       اعمال رنگ خودرو

 

• آموزش کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو

یکی از مباحث مهم و روز دنیای خودرو، آموزش کارشناسی و  تشخیص رنگ شدگی خودرو می باشد. رنگ شدگی اتومبیل و خودرو بسیار حائز اهمیت می باشد بخصوص در خرید و فروش خودروهای دست دوم چرا که رنگ شدگی خودرو نشان دهنده ی بروز یک مساله مهم مثل تصادف یا برخورد خودروی مذکور با با یک مانع بوده که ممکن است سلامت و امنیت خودرو را تحت تاثیر قرار داده باشد.

آموزش کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو این موضوع را به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و نتیجه نهایی را به مالک و خریدار اعلام می نماید. در واقع می توان گفت کارشناسی رنگ خودرو سند اطمینانی برای خریدار می باشد.

 

 

 

• کارشناسی خودرو به چند مرحله تقسیم می شود:

۱- کارشناسی خودرو جهت تجزیه و تحلیل اجزاء اصلی خودرو مثل: سقف، ستون، شاسی 

۲- کارشناسی خودرو جهت تجزیه و تحلیل بدنه خودرو و رنگ بدنه خودرو که شامل گلگیرها، درب های خودرو، درب صندوق عقب و کاپوت

۳- کارشناسی خودرو جهت تشخیص قطعات تعویضی در خودرو

با آرین تست و آموزشگاه فنی نخبگان، پیشگام در ارائه تخصصی ترین آموزش کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو همراه باشید. 

مهم ترین مساله در نگاه اول هنگام خرید و فروش خودرو بخصوص خودروهای دست دوم، ظاهر بدنه و رنگ بدنه خودرو است. که در صورت آسیب به شیوه های گوناگون و تخصصی میتوان رنگ خودرو را بازیابی کرد.

 

Image result for ‫اعمال رنگ خودرو‬‎

 

رنگ خودرو از عوامل جذب کننده مشتری ست و در عین حال زیبایی و جذابیت ویژه ای به خودرو می دهد.

• شناخت انواع رنگ خودرو

۱- رنگ های هوا خشک

۲- رنگ های کائوچوکلره

۳- رنگ های وینیلی

۴- رنگ های اپوکسی

• اپوکسی اصلاح شده

۵- رنگ های پلی یورتان

۶- پوشش های پولی یورتان با جامد۱۰۰%

• شیمی پوشش های پلی اورتان

• خواص پوشش

• کاربردهای پوشش های پلی اورتان با جامد۱۰۰ %

• روش های اعمال پوشش پلی اورتان با جامد ۱۰۰ %

۷- رنگ سیلیکات روی

۸- رنگ های حرارت مقاوم سیلیکونی

• رنگ های حرارت مقاوم با مقاومت حرارتی متوسط

• رنگ های حرارت مقاوم با مقاومت حرارتی بالا

• رنگ های حرارت مقاوم خاص

۹- رنگ های کوره ای

۱۰- پوشش های صنعتی مقاوم در برابر حریق

• پوشش های کند کننده سوختن

• پوشش های بر پایه رزین های آلی متورم شونده 

• لایه های پوشش متورم شونده

۱۱- رنگ های دریایی

۱۲- پوشش های Stain

۱۳- رنگ های حاوی پرک شیشه

۱۴- پوشش های HIGH BUILD

۱۵- رنگ های الکترو دپوزیشن

۱۶- نانو تکنولوژی در صنایع رنگ و پوشش

با ما همراه باشید با مطالب علمی و تخصصی کارشناسی تشخیص رنگ خودرو

• آموزشگاه فنی نخبگان

آموزشگاه فنی نخبگان یکی از برترین آموزشگاه های کشوری که در حوزه ی کارشناسی رنگ خودرو و تمامی مباحث مربوطه به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای در حال فعالیت و آموزش دوره های کارشناسی تخصصی خودرو می باشد.

این آموزشگاه با سابقه ای چندین ساله و درخشان، با داشتن بیش از ۶۰۰ مرکز فعال و تخصصی کارشناسی خودرو در سطح کشور و همچنین کسب عنوان برتر مدیران شاسیته ملی سال ۹۷ مدیریت محترم این آموزشگاه، با کادر آموزشی مجرب و متخصص آماده ارائه تمامی آموزش های تکمیلی کارشناسی خودرو به متقاضیان عزیز ( پذیرش به صورت خانم و آقا ) از سراسر کشور می باشد.

 

 

اسکان رایگان طی برگزاری دوره های آموزشی کارشناسی خودرو اعطاء گواهینامه معتبر داخلی، بین المللی و دانشجو – اعطاء نمایندگی و پشتیبانی کامل و … از مزایای آرین تست و آموزشگاه فنی نخبگان می باشد.

آموزش های کارشناسی تشخیص رنگ خودرو به صورت کاملا حرفه ای و به دوصورت تئوری و عملی برگزار می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر، ثبت نام و انجام هماهنگی های لازم، کارشناسان مجرب آموزشگاه اماده همکاری با متقاضیان عزیز می باشند. 

پل های ارتباطی ما : ۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷ – ۰۹۳۵۹۱۳۰۴۹۹ – ۰۹۱۴۰۲۵۷۰۰۱ – ۰۳۱۳۳۲۴۸۳۲۷

• هشدار و تبلیغات کذب

متاسفانه اخیرا مشاهده شده است برخی از افراد فرصت طلب، بدون داشتن دانش کارشناسی خودرو و عدم آگاهی کامل از مبحث مهم کارشناسی خودرو اقدام به برگزاری دوره های آموزش کارشناسی خودرو نموده و باعث ایجاد مشکلاتی در این زمینه برای علاقمندان حوزه کارشناسی خودرو شده اند.

و نیز افرادی با دادن آگهی در سایت های مختلف اینترنتی به بهانه آموزش از علاقمندان به رشته کارشناسی خودرو مبالغی را دریافت کرده و پس از آن جوابگوی افراد نمی باشند. لذا خواهشمندیم به هیچ عنوان قبل از حضور و اطمینان از صحت گفته افراد، هیچ گونه مبلغی را به حساب هیچ فردی واریز ننمایید. و قبل از هرگونه اقدامی با کارشناسان آموزشگاه فنی نخبگان مشورت کنید.

 جهت آگاهی از سرفصل های آموزشی کارشناسی تشخیص رنگ خودرو مطالب منتشر شده آرین تست را دنبال کنید.

پل های ارتباطی ما : ۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷ – ۰۹۳۵۹۱۳۰۴۹۹ – ۰۹۱۴۰۲۵۷۰۰۱ – ۰۳۱۳۳۲۴۸۳۲۷

مطالب بعدی ما را در ادامه مبحث شناخت انواع رنگ دنبال کنید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *