آموزش کارشناسی اجرای پوشش نانو سرامیک

هستند کسانی که نسبت به زیبایی و درخشندگی خودرو حساس هستند و رسیدگی و مراقبت از خودرو برایشان از اهمیت خاصی برخوردار است و در اولویت کارهایشان قرار دارد. بدیهی ست که بدنه و رنگ بدنه خودرو همیشه در معرض آسیب های محیطی و شیمیایی اطراف است و اگر رسیدگی و مراقبت از آن نادیده گرفته شود قطعا به مرور زمان خودرو زیبایی و درخشندگی خود را از دست می دهد.

Image result for ‫ماتی رنگ خودرو‬‎

درخشندگی رنگ بدنه خودرو و بدنه خودرو علاوه بر ظاهر زیبایی که برای آن خودرو ایجاد می کتد با قیمت و ارزش خودرو مستقیما در ارتباط است علاوه بر اینکه نشان دهنده ی سلامت  یا عدم سلامت خودرو نیز است.

کارشناسی تشخیص رنگ بدنه خودرو و ریکاوری رنگ بدنه خودرو مباحث مراقبت و ترمیم و ریکاوری بدنه خودرو را به طور کامل مورد بحث قرار داده و آموزش های تخصصی را برای این امر ارائه داده است.

آموزشگاه فنی نخبگان دارای چندین سال سابقه درخشان در زمینه آموزش کارشناسی رنگ خودرو دارای بیش از ۴۰۰ مرکز فعال و متخصص کارشناسی تشخیص رنگ خودرو و ریکاوری رنگ بدنه خودرودر سطح کشور افتخار آموزش به علاقه مندان و متقاضیان خانم و اقا در زمینهکارشناسی رنگ خودرورا در سراسر کشور دارد.۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷

آموزش ها به دو صورت کارگاهی تئوری و عملی فوق العاده حرفه ای و تحت نظر اساتید مجرب دانشگاهی انجام می شود. اسکان رایگان و اعطاء مدارک داخلی بین المللی و دانشجو و همچنین اعطاء نمایندگی به دانشپذیران محترم از جمله مزایا ی آموزشگاه فنی نخبگان می باشد.

محافظت از رنگ بدنه خودرو همیشه جزء بزرگترین دغدغه های مالکان خودرو و صنعت خودرو سازی بوده تا حدی که از گذشته تا کنون راه های زیادی برای مراقبت از رنگ بدنه خودرو ابداع شده از جمله استفاده از پولیش و واکس خودرو که برای ریکاوری رنگ بدنه خودرو و احیاء رنگ بدنه خودرو مورد استفاده قرار می گرفته است.

اما بحث که امروزه در مراقبت از رنگ بدنه خودرو مورد بحث است این است که پیشگیری از آسیب را در اولویت قرار بدهند. یعنی از راهکارهایی استفاده کنند که از بروز آسیب به رنگ بدنه خودرو جلوگیری کند.

با ورود تکنولوژی نانو به صنعت خودروسازی و ابداع پوشش نانو سرامیک می توان گفت پنجره ی جدیدی رو به دنیای مراقبت از رنگ خودرو باز شده است. هر چند در سالهای اخیر از کاور بدنه خودرو نیز استفاده می شود و نوعی پوشش جهت جلوگیری از ایجاد و بروز خط و خش روی رنگ بدنه خودرو است اما با ورود نانو سرامیک به صنعت خودرو که از آنها به نام گلس گوتینگ نیز یاد می شود تحول بزرگی در کارشناسی تشخیص رنگ بدنه خودرو و ریکاوری رنگ بدنه خودرو ایجاد شد که آرین تست امروز در این مورد اطلاعاتی را در اختیار علاقمندان قرار میدهد.

Image result for ‫ماتی رنگ خودرو‬‎

با آرین تست و آموزشگاه فنی نخبگان در ادامه مطالب کارشناسی تشخیص رنگ بدنه خودرو و ریکاوری رنگ بدنه خودرو همراه باشید.۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷

• پوشش نانو سرامیک

نوعی پلیمر مایع که وقتی روی رنگ بدنه خودرو اجرا می شود با رنگ بدنه خودرو پیوند برقرار کرده و یک لایه محافظتی برای رنگ بدنه خودرو ایجاد می کند و رنگ بدنه خودرو را در مقابل مواد شیمیایی و آلودگی ها حفظ میکند. در واقع این پوشش با رنگ خودرو ترکیب شده و ضخامت لایه رنگ را افزایش می دهد و از رنگ بدنه خودرو در مقابل خط و خراش ها محافظت میکند. این پوشش به دلیل ماهیتی که دارد کاملا بی رنگ است و علاوه بر اینکه وظیفه ی حفاظتی از رنگ بدنه خودرو را بر عهده دارد بدون اینکه تغییری در رنگ خودرو ایجاد کند باعث درخشندگی و براقیت و شفافیت بیشتر رنگ بدنه خودرو می شود.

Image result for ‫نانو سرامیک خودرو چیست‬‎

• کاربرد پوشش نانو سرامیک

پوشش نانو سرامیک لایه ای حفاظتی روی رنگ بدنه خودرو ایجاد می کند که می تواند از رنگ بدنه خودرو در مقابل اشعه UV خورشید فضولات پرندگان شیره ی درختان باران های اسیدی و اکسیداسیون و …محافظت کند. در واقع نانو سرامیک رنگ بدنه خودرو را مقاوم تر می کند.

علاوه بر وظیفه حفاظتی پوشش نانو سرامیک باعث درخشندگی و شفافیت و براقیت رنگ بدنه خودرو می شود و خاصیت آب گریزی یا هیدروفوبیکی ایجاد شده روی سطح بدنه خودرو باعث می شود تا گرد و غبار کم تری روی بدنه خودرو بشیند و در باران نیز گل و لای روی بدنه خودرو نمی چشبد. از این رو خودرو تا مدت زیادی تمیز می ماند.

نتیجه تصویر برای آب گریز دانشگاه بدنه خودرو

از این نکته غافل نشویم که با ایجاد نانو سرامیک روی رنگ بدنه خودرو از شستن خودرو امتناع کنیم بلکه در فواصل معینی باید کار شستشوی اصولی خودرو انجام شود.

اجرای پوشش نانو سرامیک مهارت و تخصص و دانش می خواهد که کارشناسی تشخیص رنگ خودرو آموزش های حرفه ای در خصوص ریکاوری رنگ بدنه خودرو و هر آنچه که در رابطه با خودرو است را ارئه می دهد.

آموزشگاه فنی نخبگان دارای چندین سال سابقه درخشان در زمینه آموزش کارشناسی رنگ خودرو دارای بیش از ۴۰۰ مرکز فعال و متخصص کارشناسی تشخیص رنگ خودرو وریکاوری رنگ بدنه خودرو در سطح کشور افتخار آموزش به علاقه مندان و متقاضیان خانم و اقا در زمینه کارشناسی رنگ خودرو را در سراسر کشور دارد.۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷

آموزش ها به دو صورت کارگاهی تئوری و عملی فوق العاده حرفه ای و تحت نظر اساتید مجرب دانشگاهی انجام می شود. اسکان رایگان و اعطاء مدارک داخلی بین المللی و دانشجو و همچنین اعطاء نمایندگی به دانشپذیران محترم از جمله مزایا ی آموزشگاه فنی نخبگان می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید دیگر مطالب منتشر شده آرین تست را دنبال کنید از جمله مطلب :

آموزش اجرای نانو سرامیک و کاور بدنه خودرو

 
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *