آموزش کارشناسی اجرای پوشش نانو سرامیک

 آموزش کارشناسی اجرای پوشش نانو سرامیک

همراه ما باید با مطلب جدید و خواندنی آموزش کارشناسی اجرای پوشش نانو سرامیک جهت بازیابی و زیبایی رنگ بدنه خودرو

• مراقبت از خودرو

هستند کسانی که نسبت به زیبایی و درخشندگی خودرو حساس هستند و رسیدگی و مراقبت از خودرو برایشان از اهمیت خاصی برخوردار است و در اولویت کارهایشان قرار دارد.

بدیهی ست که بدنه و رنگ بدنه خودرو همیشه در معرض آسیب های محیطی و شیمیایی اطراف است و اگر رسیدگی و مراقبت از آن نادیده گرفته شود قطعا به مرور زمان خودرو زیبایی و درخشندگی خود را از دست می دهد.

 

 

کارشناسی تشخیص رنگ بدنه خودرو

درخشندگی رنگ بدنه خودرو و بدنه خودرو علاوه بر ظاهر زیبایی که برای آن خودرو ایجاد می کتد با قیمت و ارزش خودرو مستقیما در ارتباط است علاوه بر اینکه نشان دهنده ی سلامت  یا عدم سلامت خودرو نیز است.

کارشناسی تشخیص رنگ بدنه خودرو و ریکاوری رنگ بدنه خودرو مباحث مراقبت و ترمیم و ریکاوری بدنه خودرو را به طور کامل مورد بحث قرار داده و آموزش های تخصصی را برای این امر ارائه داده است.

• آموزشگاه فنی نخبگان

آموزشگاه فنی نخبگان دارای چندین سال سابقه درخشان در زمینه آموزش کارشناسی رنگ خودرو دارای بیش از ۶۰۰ مرکز فعال و متخصص کارشناسی تشخیص رنگ خودرو و ریکاوری رنگ بدنه خودرو در سطح کشور افتخار آموزش به علاقمندان و متقاضیان خانم و اقا در زمینه کارشناسی رنگ خودرو را در سراسر کشور دارد.

• نحوه ی آموزش کارشناسی اجرای پوشش نانو سرامیک

برگزاری آموزش ها به دو صورت کارگاهی تئوری و عملی فوق العاده حرفه ای و تحت نظر اساتید مجرب دانشگاهی انجام می شود. اسکان رایگان و اعطاء مدارک داخلی بین المللی و دانشجو و همچنین اعطاء نمایندگی به دانشپذیران محترم از جمله مزایا ی آموزشگاه فنی نخبگان می باشد.

• ریکاوری رنگ و بدنه خودرو

محافظت از رنگ بدنه خودرو همیشه جزء بزرگترین دغدغه های مالکان خودرو و صنعت خودرو سازی بوده تا حدی که از گذشته تا کنون راه های زیادی برای مراقبت از رنگ بدنه خودرو ابداع شده از جمله استفاده از پولیش و واکس خودرو که برای ریکاوری رنگ بدنه خودرو و احیاء رنگ بدنه خودرو مورد استفاده قرار می گرفته است.

اما بحث که امروزه در مراقبت از رنگ بدنه خودرو مورد بحث است این است که پیشگیری از آسیب را در اولویت قرار بدهند. یعنی از راهکارهایی استفاده کنند که از بروز آسیب به رنگ بدنه خودرو جلوگیری کند.

 آموزش کارشناسی اجرای پوشش نانو سرامیک

با ورود تکنولوژی نانو به صنعت خودروسازی و ابداع پوشش نانو سرامیک می توان گفت پنجره ی جدیدی رو به دنیای مراقبت ازرنگ خودرو باز شده است.

هر چند در سالهای اخیر از کاور بدنه خودرو نیز استفاده می شود و نوعی پوشش جهت جلوگیری از ایجاد و بروز خط و خش روی رنگ بدنه خودرو است اما با ورودنانوسرامیک به صنعت خودرو که از آنها به نام گلس گوتینگ نیز یاد می شود تحول بزرگی در کارشناسی تشخیص رنگ بدنه خودرو و ریکاوری رنگ بدنه خودرو ایجاد شد که آرین تست امروز در این مورد اطلاعاتی را در اختیار علاقمندان قرار میدهد.

با آرین تست و آموزشگاه فنی نخبگان در ادامه مطالب کارشناسی تشخیص رنگ بدنه خودرو و ریکاوری رنگ بدنه خودرو و آموزش کارشناسی اجرای پوشش نانو سرامیک همراه باشید.

• پوشش نانو سرامیک

نوعی پلیمر مایع که وقتی روی رنگ بدنه خودرو اجرا می شود با رنگ بدنه خودرو پیوند برقرار کرده و یک لایه محافظتی برای رنگ بدنه خودرو ایجاد می کند و رنگ بدنه خودرو را در مقابل مواد شیمیایی و آلودگی ها حفظ میکند.

در واقع این پوشش با رنگ خودرو ترکیب شده و ضخامت لایه رنگ را افزایش می دهد و از رنگ بدنه خودرو در مقابل خط و خراش ها محافظت میکند.

این پوشش به دلیل ماهیتی که دارد کاملا بی رنگ است و علاوه بر اینکه وظیفه ی حفاظتی از رنگ بدنه خودرو را بر عهده دارد بدون اینکه تغییری در رنگ خودرو ایجاد کند باعث درخشندگی و براقیت و شفافیت بیشتر رنگ بدنه خودرو می شود.

Image result for ‫نانو سرامیک خودرو چیست‬‎

• کاربرد پوشش نانو سرامیک

پوشش نانو سرامیک لایه ای حفاظتی روی رنگ بدنه خودرو ایجاد می کند که می تواند از رنگ بدنه خودرو در مقابل اشعه UV خورشید فضولات پرندگان شیره ی درختان باران های اسیدی و اکسیداسیون و …محافظت کند. در واقع نانو سرامیک رنگ بدنه خودرو را مقاوم تر می کند.

علاوه بر وظیفه حفاظتی پوشش نانو سرامیک باعث درخشندگی و شفافیت و براقیت رنگ بدنه خودرو می شود و خاصیت آب گریزی یا هیدروفوبیکی ایجاد شده روی سطح بدنه خودرو باعث می شود تا گرد و غبار کم تری روی بدنه خودرو بشیند و در باران نیز گل و لای روی بدنه خودرو نمی چشبد. از این رو خودرو تا مدت زیادی تمیز می ماند.

نتیجه تصویر برای آب گریز دانشگاه بدنه خودرو

از این نکته غافل نشویم که با ایجاد نانو سرامیک روی رنگ بدنه خودرو از شستن خودرو امتناع کنیم بلکه در فواصل معینی باید کار شستشوی اصولی خودرو انجام شود.

 آموزش کارشناسی اجرای پوشش نانو سرامیک

اجرای پوشش نانو سرامیک مهارت و تخصص و دانش می خواهد که کارشناسی تشخیص رنگ خودرو آموزش های حرفه ای در خصوص ریکاوری رنگ بدنه خودرو و هر آنچه که در رابطه با خودرو است را ارئه می دهد.

آموزشگاه فنی نخبگان دارای چندین سال سابقه درخشان در زمینه آموزش کارشناسی رنگ خودرو دارای بیش از ۶۰۰ مرکز فعال و متخصص کارشناسی تشخیص رنگ خودرو و آموزش کارشناسی اجرای پوشش نانو سرامیک در سطح کشور افتخار آموزش به علاقه مندان و متقاضیان خانم و اقا در زمینه کارشناسی رنگ خودرو را در سراسر کشور دارد.

• نحوه ی برگزاری آموزش کارشناسی اجرای پوشش نانو سرامیک

آموزش ها به دو صورت کارگاهی تئوری و عملی فوق العاده حرفه ای و تحت نظر اساتید مجرب دانشگاهی انجام می شود. اسکان رایگان و اعطاء مدارک داخلی بین المللی و دانشجو و همچنین اعطاء نمایندگی به دانشپذیران محترم از جمله مزایا ی آموزشگاه فنی نخبگان می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید دیگر مطالب منتشر شده آرین تست را دنبال کنید از جمله مطلب :

آموزش اجرای نانو سرامیک و کاور بدنه خودرو

• هشدار

متاسفانه اخیرا مشاهده شده است برخی از افراد فرصت طلب، بدون داشتن دانش کارشناسی  رنگ خودرو و عدم آگاهی کامل از مبحث مهم آموزش کارشناسی رنگ خودرو اقدام به برگزاری دوره های آموزش کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو نموده و باعث ایجاد مشکلاتی در این زمینه برای علاقمندان حوزه کارشناسی خودرو شده اند.

• تبلیغات کذب

و نیز افرادی با دادن آگهی در سایت های مختلف اینترنتی به بهانه آموزش از علاقمندان به رشته آموزش کارشناسی رنگ خودرو مبالغی را دریافت کرده و پس از آن جوابگوی افراد نمی باشند. لذا خواهشمندیم به هیچ عنوان قبل از حضور و اطمینان از صحت گفته افراد، هیچ گونه مبلغی را به حساب هیچ فردی واریز ننمایید. و قبل از هرگونه اقدامی با کارشناسان آموزشگاه فنی نخبگان مشورت کنید.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از نحوه ی برگزاری دوره های آموزش کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو، آموزس ریکاوری رنگ و بدنه خودرو و آموزش رنگ آمیزی و نقاشی خودرو با شماره های زیر در تماس باشید.

 • پل های ارتباطی ما: 

۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷ – ۰۹۳۵۹۱۳۰۴۹۹ – ۰۹۱۴۰۲۵۷۰۰۱ – ۰۳۱۳۳۲۴۸۳۲۷

با آرین تست و مطالب منتشر شده آموزش کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو همراه باشید.

 
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *