آموزش کارشناسی حرفه ای نگ خودرو

آموزش حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو

آموزش حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو

معمولا روزهای آخر سال بازار خرید و فروش خودروی دست دوم حسابی داغ می شود. و همه در تلاشند تا بتوانند خودروی مورد نیاز خود را با تمام آن خصوصیات مد نظر خریداری کنند. با توجه به حواشی بازار خودرو، آرین تست لازم دانست نکاتی را تحت عنوان آموزش حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو برای کاربران عزیز ارائه دهد. آموزش حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو نکات مهمی را مورد بحث قرار می دهد که با رعایت آنها می توان خریدی لذت بخش و مقرون به صرفه داشته باشیم. 

• خودروی دست دوم یا کارکرده چه خودروهایی هستند؟

معمولا خودروهایی که کمتر ا۸۰ کیلومتر کارکرد داشته باشند را به عنوان خودروی صفر معرفی می کنند. بنابراین اگر خودرویی بیش از این میزان کیلومتر کارکرد داشته باشد به عنوان خودروی کارکرده و دست دوم معرفی می شوند.

 

خرید خودروی دست دوم و کارکرده

          خرید خودروی دست دوم و کارکرده

• اما چرا افراد تمایل به خرید خودروی دست دوم دارند؟

داشتن خودرویی ایمن و سالم جزء مواردی ست که هر خانواده ی ایرانی به آن خیلی اهمیت می دهد و در تلاشند تا خودروی مورد نیاز خودرو را با هزینه ای که توان پرداخت آن را دارند خریداری کنند. با توجه به اینکه اکثر خانواده های ایرانی از لحاظ تمکن مالی در سطحی نیستند تا بتوانند خودروی صفر را خریداری کنند تمایل افراد به خرید خودروی دست دوم و کارکرده بسیار زیاد است.

البته خودروی دست دوم و کارکرده دارای مزیت هایی نیز می باشد از جمله هزینه های پایین تر نسبت به خودروی صفر. اما در عین حال اگربه نکاتی که امروز آرین تست به آن اشاره می کند و مورد توجه قرار داده توجه نشود می تواند خطرناک نیز باشد.

 بنابراین در مرحله اول، ملاک خرید خودروی دست دوم و کارکرده را می توان میزان تمکن مالی افراد و سلیقه شخصی افراد مطرح کرد.

• نکات قابل توجه در خرید خودروی دست دوم و کارکرده

بعد از تمکن مالی افراد و سلیقه ی شخصی در انتخاب خودروی مورد نیاز ملاک های دیگری در خرید خودروی دست دوم و کارکرده دخیل هستند از جمله:

۱- دسترسی آسان به قطعات و لوازم یدکی خودرو

۲- میزان کارکرد کیلومتر خودرو

۳- ظاهر و رنگ بدنه 

۴- اطمینان از سلامت خودرو ( سلامت شاسی و تون های خودرو )

۵- تجهیزات و آپشن های موجود در خودرو

۶- اصالت خودرو

۷- دارا بودن سند مالکیت قانونی

۸- توجه و بررسی موارد فنی و موتوری خودرو

۹- بررسی لاستیک های خودرو

۱۰- تست رانندگی 

و ده ها مورد دیگر که رعایت تک تک این موارد می تواند خرید عالی و لذت بخشی را رقم بزند.

 

خرید خودروی دست دوم و کارکرده

          خرید و فروش خودروی دست دوم و کارکرده

• تخصص و مهارت آموزش حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو

بررسی تمامی موارد ذکر شده نیاز به تخصص و مهارت ویژه دارد که قطعا همه افراد از این مهارت برخوردار نیستند و متاسفانه به دلیل عدم آگاهی، گاها در خرید خودرو دچار مشکلات زیادی می شوند.

آرین تست با موضوع آموزش حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو تمامی این موارد را مورد بررسی قرار داده. با آرین تست و آموزشگاه فنی نخبگان در ادامه مطلب آموزش حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو همراه باشید.

•  آموزش حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو

 آموزش حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو به بررسی و کارشناسی خودرو از همه جوانب می پردازد و به افراد کمک می کند تا بتوانند خودروی مورد نیازشان را با اطمینان بیشتر و خیال راحت خریداری کنند. ضمن اینکه ارزش و قیمت واقعی خودرو را نیز بر اساس بررسی های انجام شده اعلام می کند.

قطعا نمی توان انتظار داشت همه افراد  آموزش حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو را دریافت کنند. چون هر چیزی در مرحله اول علاقه ی شخص را می طلبد. به هر حال افرادی نیز هستند که با فراگرفتن  آموزش حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو و به کارگیری آن در این زمینه به صورت تخصصی فعالیت می کنند و راهنمایان خوبی برای آن دسته از کسانی هستند که تصمیم به خرید خودروی دست دوم و کارکرده دارند.

به این افراد کارشناس خودرو می گویند که دارای مهارت تشخیص عیوب و ایرادات موجود در خودرو هستند و همچنین توانایی قیمت گذاری خودرو را دارند.

 

کارشناس خودرو

                                       کارشناسی خودرو

• نحوه ی دریافت  آموزش حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو

آموزشگاه فنی نخبگان با سابقه ای چندین ساله و درخشان در زمینه  آموزش حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو دارای بیش از ۶۰۰ مرکز فعال و متخصص کارشناسی رنگ خودرو در سراسر کشور و همچنین کسب عنوان برتر مدیر شایسته ملی سال ۹۷ توسط مدیریت محترم آموزشگاه، مجری برگزاری  آموزش حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو برای علاقمندان ومتقاضیان عزیز از سراسر کشور می باشد.

متقاضیان عزیز جهت دریافت اطلاعات کامل و آگاهی از نحوه ی برگزاری  آموزش حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو می توانند با کارشناسان مجرب آموزشگاه در تماس باشند.

۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷ – ۰۹۳۵۹۱۳۰۴۹۹ – ۰۹۱۴۰۲۵۷۰۰۱ – ۰۳۱۳۳۲۴۸۳۲۷

و اما بپردازیم به نکات قابل توجه در خرید خودروی دست دوم و کارکرده:

• دسترسی آسان به قطعات و لوازم یدکی خودرو

هنگام خرید خودرو به دسترسی آسان به قطعات و لوازم یدکی خودرو در موارد زیر توجه کنید. 

۱- خیلی قدیمی باشد

۲- بعضی از خودروهای خارجی

خودروهای قدیمی به دلیل قدمت زیاد ممکن است به هنگام تهیه قطعات و لوازم یدکی مورد نیاز با مشکل مواجه شوید ضمن اینکه این نوع خودروها به هزینه بالاتری جهت نگهداری نیاز دارند.

و اما اگر از خودروهای خارجی استفاده می کنید این موضوع را نیز مورد توجه قرار دهید که لوازم یدکی و قطعات مورد نیاز خودرو را بتوانید به راحتی تامین کنید. ضمن اینکه هزینه های نگهداری را نیز مورد بررسی قرار دهید.

• میزان کارکرد کیلومتر خودرو

کارکرد کیلومتر خودرو از مواردی ست که روی قیمت و ارزش واقعی خودرو تاثیرگذار است. و متاسفانه همین موضوع سبب شده برخی از مالکان یا دلالان خودرو با انجام ترفندهایی کارکرد واقعی خودرو را عوض کرده و با کیلومتر غیر واقعی خودرو را به فروش می رسانند.

کاربران عزیز برای آگاهی بیشتر در این باره می توانند به مطلب منتشر شده آموزش کارشناسی حرفه ای و تشخیص رنگ شدگی خودرو مراجعه کنید.

 

                       میزان کارکرد کیلومتر خودرو

•  ظاهر و رنگ بدنه 

از مهمترین مسائلی که باید به صورت ویزه و حرفه ای مورد بررسی قرار گیرد  ظاهر و رنگ بدنه می باشد. که تاثیر مستقیم بر روی امنیت و استحکام خودرو و ارزش گذاری و تعیین قیمت خودرو دارد.

در این بخش هرگونه آسیب وارده و رنگ شدگی خودرو مورد بررسی قرار می گیرد. از کوچکترین تا بزرگترین رنگ شدگی خودرو به سادگی نگذرید و اگر در این زمینه تخصص و مهارت ندارید حتما از کارشناسی خودرو کمک بگرید.

هرگونه رنگ شدگی خودرو گویای بروز یک حادثه بزرگ یا کوچک از جمله تصادفات سنگین برای خودروی مذکور می باشد. رنگ شدگی در قسمت های مختلف خودرو را مورد بررسی و کارشناسی قرار بدهید.

 

                           رنگ شدگی خودرو

• اطمینان از سلامت خودرو ( سلامت شاسی و ستون های خودرو )

در ادامه ی بحث رنگ شدگی خودرو باید بگوییم خودرویی که در اثر تصادف دچار رنگ شدگی بدنه یا تعویض قطعات شده است از استحکام و قدرت اولیه برخوردار نیست. اولین ومهمترین بخش هایی که در تصادفات سنگین دچار اسیب جدی می شوند شاسی و ستون های خودرو می باشند که وظیفه ی تامین امنیت خودرو و سرنشینان را برعهده دارند.

اگر این قطعات دچار آسیب شوند، همانطور که ذکر شد استحکام، قدرت و امنیت خودرو به اندازه ی قابل توجهی کاهش پیدا می کند. متاسفانه گاها مشاهده شده که مالکان خودروهای تصادفی با انجام رنگ آمیزی و صافکاری حرفه ا ی عیوب ظاهری خودرو را برطرف کرده به حدی که افراد عادی قادر به تشخیص آن نیستند. بنابراین خودروی معیوب را به عنوان خودروی سالم به خریداران ارائه می کنند.

برای پیشگیری از این داستان آموزش حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو آموزش های نابی را به افراد ارائه می دهد. 

 

  اطمینان از سلامت خودرو ( سلامت شاسی و ستون های خودرو )

 

• توصیه آرین تست و آموزشگاه فنی نخبگان

تحت هیچ شرایطی بدون کارشناسی خودرو اقدام به خرید خودروی دست دوم و کارکرده نکنید. و در این زمینه از حضور کارشناسان مجرب خودرو استفاده کنید.

آموزشگاه فنی نخبگان و کارشناسان مجرب این آموزشگاه اماده ارائه خدمات آموزش حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو به علاقمندان و متقاضیان عزیز از سراسر کشور می باشند.

برای دریافت اطلاعات جامع و کامل از آموزش حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو با ما در تماس باشید.

 

۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷ – ۰۹۳۵۹۱۳۰۴۹۹ – ۰۹۱۴۰۲۵۷۰۰۱ – ۰۳۱۳۳۲۴۸۳۲۷

•  تجهیزات و آپشن های موجود در خودرو

خودروهای متفاوت بسته بهنوع و مدل آنها دارای تجهیزات و اپشن های متفاوتی هستند که می توان گفت روی قیمت خودرو نیز تاثیرگذار است بنابراین با دقت کامل و توسط کارشناسان خودرو بررسی کنید و از صحت و سلامت آنها مطمئن شوید.

 

     بررسی و کارشناسی تجهیزات و آپشن های موجود در خودرو

• اصالت خودرو و دارا بودن سند مالکیت قانونی

در واقع این که خودرو از کجا و چگونه خریداری شده اصالت خودرو را می رساند. خودرو باید دارای مدارک معتبر از قبیل سند مالکیت قانونی، کارت خودرو، برگه معاینه فنی، شماره شاسی و شماره موتور درج شده در کارت خودرو و … تمامی مدارک مورد نیاز و قانونی باشد.

 

                    مدارک معتبر خودرو

• توجه و بررسی موارد فنی و موتوری خودرو 

کارشناسی و بررسی  کامل و دقیق موتور خودرو از لحاظ فنی و برقی از موارد بسیار مهم است . جهت دریافت اطلاعات کامل و دقیق از این مورد می توانید به مطلب آموزش کارشناسی حرفه ای و تشخیص رنگ شدگی خودرو مراجعه کنید.

• تست رانندگی

تمامی عیوب مطرح شده در بررسی و کارشناسی فنی و موتوری خودرو هنگام تست رانندگی قابل ملاحظه و مشاهده است. میزان بودن فرمان و جلوبندی خودرو و سرو صداهای غیرعادی و… از جمله مواردی هستند که در این قسمت بررسی می شوند.

مطلب آموزش کارشناسی رنگ خودرو را دنبال کنید.

•  بررسی لاستیک های خودرو

مطلب کارشناسی خودرو و تشخیص رنگ شدگی بدنه را بادقت کامل دنبال کنید.

 

تنظیم فشار باد لاستیک ها

                    بررسی لاستیک های خودرو

 

با توجه به مسائل ذکر شده انتظار می رود به اهمیت کارشناسی خودرو قبل از اقدام به خرید پی برده باشیم. هنگام خرید و فروش خودرو، کارشناسی خودرو را جدی گرفته و از فواید آن بهره مند شوید. کارشناسان مجرب آموزشگاه فنی نخبگان همیشه و در همه حال آماده ارائه خدمات آموزش حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو می باشند

 

اهمیت کارشناسی خودرو

                 اهمیت کارشناسی خودرو

• سرفصل های ارائه شده آموزش حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو

۱- آموزش کارشناسی رنگ خودرو

۲- آموزش بازیابی رنگ خودرو

۳- آموزش ریکاوری خودرو

۴- آموزش رفع آفتاب سوختگی خودرو

۵- آموزش اجرای نانو سرامیک

۶- آموزش صفر شویی کابین و موتور با مواد نانو

۷- آموزش اجرای بولیش نانو

۸-کار با دستگاه تشخیص رنگ خودرو

• پل های ارتباطی

 ۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷ – ۰۹۳۵۹۱۳۰۴۹۹ – ۰۹۱۴۰۲۵۷۰۰۱ – ۰۳۱۳۳۲۴۸۳۲۷

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *