آموزشگاه فنی نخبگان

 آموزشگاه کارشناسی رنگ و فنی خودرو

آموزشگاه کارشناسی رنگ و فنی خودرو

تا کنون مقالات زیادی در زمینه کارشناسی رنگ خودرو توسط آرین تست منتشر شده و گاها به معرفی آموزش هایی در همین راستا پرداخته که توسط آموزشگاه فنی نخبگان برگزار می گردد.

امروز متفاوت تر از هر روز می خواهیم در رابطه با آموزشگاه کارشناسی رنگ و فنی خودرو ( آموزشگاه فنی نخبگان ) اطلاعاتی را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

از شما عزیزان می خواهیم مطلب امروز را با دقت و حوصله دنبال کنند. مطلب امروز می تواند کمک شایانی به عزیزانی که به دنبال کسب درآمدی عالی با کمترین هزینه هستند؛ باشد.

لطفا مطلب را با دقت مطالعه کنید و در صورت نیاز با مشاوران و کارشناسان خبره آموزشگاه کارشناسی رنگ و فنی خودرو ( آموزشگاه فنی نخبگان ) تماس بگیرید.

• کارشناسی رنگ خودرو یک نیاز اساسی ، شغلی پر درآمد با هزینه ای بسیار اندک

قبل از اینکه وارد حیطه کسب درآمد از اکارشناسی رنگ خودرو شویم ؛ مفهوم کارشناسی و اهمیت اجرای آن را برای شما عزیزان بازگو می کنیم .

آموزشگاه کارشناسی رنگ و فنی خودرو

• کارشناسی رنگ خودرو

بررسی دقیق و کامل وضعیت خودرو جهت اطمینان از درصد سلامت و امنیت خودرو را کارشناسی رنگ خودرو می گویند.

                      کارشناسی رنگ خودرو

آموزشگاه کارشناسی رنگ و فنی خودرو

• چرا از واژه رنگ در کارشناسی خودرو استفاده می شود و یا بهتر بگوییم چرا کارشناسی رنگ خودرو؟

همینطور که می دانیم خودرو در زندگی امروزی نقش اساسی را در سهولت انجام بسیاری از کارها ایفا می کند. در واقع یکی از پر ریسک ترین و گران قیمت ترین خریدهایی ست که هر شخصی در زندگی خود نسبت به اوضاع مالی شخصیش انجام می دهد. 

بنابراین اطلاع از صحت و سلامت خودروی مورد نظر برای فرد بسیار مهم و حیاتی ست . چرا که سلامت و امنیت خودرو با حفظ سلامت و امنیت سرنشین در ارتباط مستقیم است. پس بدیهی ست که این امر ( اطلاع از سلامت خودرو ) بسیار مهم و قابل توجه باشد.

کارشناسی خودرو

آموزشگاه کارشناسی رنگ و فنی خودرو

اما چرا رنگ خودرو یا اصطلاحا کارشناسی رنگ خودرو؟ یکی از مهمترین عواملی که بعد از نوع و مدل خودرو باعث جذب افراد می شود ، رنگ خودرو می باشد. جالب است که بدانید رنگ خودرو می تواند گویای سلامت و امنیت خودرو باشد. اما چگونه؟

• رنگ شدگی بدنه خودرو ( آموزشگاه کارشناسی رنگ و فنی خودرو )

یکی از موضوعات مهم کارشناسی بدنه مربوط به رنگ شدگی بدنه خودرو می باشد. این قسمت از کارشناسی مهم و حائز اهمیت می باشد.

چرا که در برگیرنده ی بخش ها و موضوعات مهمی ست که سلامت و امنیت خودرو به آن وابسته است. یکی از موضوعات مهم کارشناسی بدنه مربوط به رنگ شدگی بدنه خودرو می باشد.

در این بخش از کارشناسی بدنه خودرو بطور دقیق و کامل مورد بررسی قرار میگیرد و هرگونه رنگ شدگی بدنه مورد توجه می باشد. رنگ شدگی بدنه خودرو می تواند دلایل زیادی داشته باشد.

از جمله این دلایل می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

– بر اساس سلیقه شخصی

در اینصورت مالک خودرو باید دارای مجوزهای رسمی و تایید شده توسط ارگانهای مربوطه باشد. و هنگام فروش خودرو این مجوز را به خریدار ارائه دهد

– بروز اتفاقاتی از قبیل برخورد با موانع یا تصادفات سبک و سنگین

این مورد از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است. چون می تواند امنیت و سلامت بخش های اصلی یک خودرو را تحت تاثیر قرار دهد. که در اینصورت خرید و فروش خودرو با احتیاط بیشتری انجام می شود و خریدار با توجه و آگاهی کامل تصمیم به خرید خودرو می کند.

در این حالت بخش های مهم خودرو شاسی و ستون ها که وظیفه امنیت و قدرت خودرو را برعهده دارند دچار آسیب دیدگی شدید می شوند.

 • تاثیر رنگ شدگی در قیمت و ارزش خودرو ( آموزشگاه کارشناسی رنگ و فنی خودرو )

بر اساس نوع و میزان رنگ شدگی خودرو قیمت خودرو سیر نزولی یا صعودی خود را طی می کند. به عبارت دیگر می توان گفت میزان سطح رنگ شدگی بدنه خودرو تاثیر مستقیم روی قیمت خودرو دارد و میزان آسیب وارده به رنگ بدنه خودرو قیمت خودرو را بالا و پایین می برد.

کارشناسی خودرو

• اهمیت کارشناسی خودرو قبل از خرید ( آموزشگاه کارشناسی رنگ و فنی خودرو )

بسیار دیده شده افرادی که بدون اطلاعات و آگاهی در زمینه خودرو اقدام به خرید خودروی مورد نظر کرده اند و متاسفانه پس از مدت زمان کوتاهی متوجه بسیاری از عیوب و ایراداتی در خودرو شده اند که خسارات جبران ناپذیری را برای خریدار در پی داشته است.

رنگ و ظاهر خودرو از اولین موارد جذب مشتری در خودرو می باشند. بنابراین ظاهر زیبا و درخشان خودرو می تواند شما را در انتخاب خودروی سالم و ایمن به اشتباه بیندازد. 

متاسفانه تعدادی از مالکان خودرو و بخصوص دلالان بازار خودرو با استفاده از ترفندهای خاصی اقدام به برطرف کردن بسیاری از عیوب اساسی خودرو برای مدت زمان کوتاهی می کنند که تشخیص آن فقط از عهده کارشناس و افراد خبره برمی آید.

در صورت اقدام به خرید چنین خودروهایی بدون کارشناسی خودرو باید منتظر بروز اتفاقات و خسارات جبران ناپذیر جانی و مالی بود.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *