اموزش تخصصی کارشناسی رنگ خودرو

 ♦ آموزش کارشناسی تشخیص رنگ شدگی خودرو

خرید خودرو و نگهداری از آن جزء مسائلی ست که توجه زیادی را به خود جلب کرده و هر روزه بحث ها و راهکارهای مختلفی در این مورد قابل ارائه است. مطلب امروز آرین تست و آموزشگاه فنی نخبگان در همین راستا با موضوع آموزش کارشناسی تشخیص رنگ شدگی خودرو به راهکارهای مراقبت از خودرو می پردازد. 

آرین تست با طرح موضوع مراقبت از خودرو در مقاله آموزش کارشناسی تشخیص رنگ شدگی خودرو سعی در ارائه مطالبی دارد که به شما کمک میکند بتوانید از خودروی خود چندین سال استفاده کرده و از لحاظ هزینه ای هم خیلی درگیر هزینه های بالا نشوید.

با ما همراه باشید با مطلب آموزش کارشناسی تشخیص رنگ شدگی خودرو

♦ 

علت اصلی خسارت رنگ، اشعه ماوراء بنفش از خورشید است و در طول زمان کوتاهتر آسیب بیشتری نسبت به احتمال وجود دارد. هر زمانی که ماشین خود را در زیر آفتاب فرو بریزید، رنگ خودرو شما تحت شرایط واکنش شیمیایی شیمیایی قرار می گیرد. قرار گرفتن در معرض آلودگی خاک و سایر آلودگیهای محیطی باعث مشکلاتی برای کار رنگ خودرو شما می شود.

اگر واقعا جدی در مورد جلوگیری از این نوع آسیب به ماشین خود هستید، باید از یک پوشش خودرو استفاده کنید، مخصوصا اگر اتومبیل خود را زیر آفتاب پارک کنید. بعضی از مردم هنگام استفاده وسایل نقلیه خود در داخل خودرو حتی از پوشش اتومبیل استفاده می کنند؛ این تمرین اتومبیل خود را از جمع آوری گرد و غبار نگه می دارد که می تواند به اجزای داخلی مختلف وارد شود و باعث سایه زودرس شود.

♦ 

این نیز یک ایده صحیح برای به دست آوردن شستشوی ماشین های معمولی برای پاک کردن آلاینده ها است که می تواند به رنگ شما آسیب برساند. با این حال، اگر رنگ ماشین شما شروع به محو شدن کرده باشد چه؟ چه اتفاقی می افتد؟

چکار باید بکنم

بنابراین، در حال حاضر شما تصمیم به انجام آنچه شما می توانید برای بازگرداندن ماشین خود را به وضعیت به طور ضخیم درخشان. در اینجا این است که چگونه شروع میکنید

ماشین را بشویید – اولین قدم این است که بیرون ماشین خود را تمیز کنید. شما باید از تمام آن آوارهایی که ماشین خود را به طور مرتب جمع آوری می کنید خلاص شوید. ما در حال صحبت کردن در مورد خاک نیستیم، بلکه روغن، اثر انگشت، اشکالات و همه آن ذرات تصادفی دیگر که به نوعی به ماشین شما متصل می شوند. مایع شستشو دهنده سحر برای این منظور مفید است، اما می توانید از کارهایی که انجام می دهید استفاده کنید. برای اطمینان بیشتر مطمئن شوید که شما تا حد امکان تمیز هستید، ابتدا دو بار شستن ماشین خود را انجام دهید تا هر کار دیگری را انجام دهید.

حذف آلاینده های سطحی 

بنابراین، در حال حاضر شما وسیله نقلیه خود را به طور کامل شسته اید و از تمام این خاک ها خلاص شده اید یا آیا شما؟ بسیاری از مردم نمی دانند این است که شستشوی ساده آلاینده های سطحی را از وسیله نقلیه خود حذف نخواهد کرد . این ها چه هستند؟

آلاینده های سطحی شامل طیف گسترده ای از ذرات از منابع مختلف: آلودگی هوا، صابون، قیر، اشکال های پراکنده، پر رنگ رنگ، و خیلی بیشتر. برخی از این آلاینده ها حتی برای چشم نیز قابل مشاهده نیستند، اما آنها قطعا در حال حاضر هستند و از توانایی شما برای گرفتن این درخشش بی نظیر که در ماشین شما می خواهید، دخالت کنید. این آلاینده ها به صورت ایمن به سطح ماشین شما متصل می شوند به طوری که ممکن است دشوار باشد.

♦ هشدار

♦ نحوه برگزاری جلسات آموزشی و مزایای آموزشگاه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *