معرفی تمیز کننده های خودرو

تمیز کننده های خودرو، محصولاتی هستند که برای تمیز کردن و مراقبت از خودرو استفاده می شوند. این محصولات، در انواع مختلفی مانند شامپو بدنه، واکس بدنه، واکس داشبورد، شامپو فرش و تمیز کننده شیشه عرضه می شوند.

اموزش کارشناسی رنگ خودرو آرین تست

شامپو بدنه

شامپو بدنه، یک محصول ضروری برای تمیز کردن بدنه خودرو است. این محصول، با پاک کردن آلودگی ها و گرد و غبار از روی بدنه خودرو، باعث درخشش و زیبایی آن می شود. شامپو بدنه، در انواع مختلفی مانند شامپو بدنه معمولی، شامپو بدنه مخصوص رنگ های تیره و شامپو بدنه مخصوص رنگ های روشن عرضه می شود.

واکس بدنه

واکس بدنه، یک محصول مراقبت از بدنه خودرو است که با ایجاد یک لایه محافظ روی بدنه خودرو، از آن در برابر عوامل محیطی مانند اشعه UV، آلودگی هوا و باران محافظت می کند. واکس بدنه، علاوه بر براق کردن و درخشنده کردن بدنه، می تواند به کاهش لک و کثیفی روی بدنه کمک کند. واکس بدنه، در انواع مختلفی مانند واکس مایع، واکس خمیری، واکس اسپری و واکس نانو عرضه می شود.

اموزش کارشناسی رنگ خودرو آرین تست

واکس داشبورد

واکس داشبورد، یک محصول مراقبت از داشبورد خودرو است که با ایجاد یک لایه محافظ روی داشبورد، از آن در برابر عوامل محیطی مانند نور خورشید، گرما و گرد و غبار محافظت می کند. واکس داشبورد، علاوه بر براق کردن و درخشنده کردن داشبورد، می تواند به کاهش لک و کثیفی روی داشبورد کمک کند. واکس داشبورد، در انواع مختلفی مانند واکس مایع، واکس اسپری و واکس کرم عرضه می شود.

شامپو فرش

شامپو فرش، یک محصول ضروری برای تمیز کردن فرش و موکت خودرو است. این محصول، با پاک کردن آلودگی ها و گرد و غبار از روی فرش و موکت خودرو، باعث تمیزی و خوش بو شدن آن می شود. شامپو فرش، در انواع مختلفی مانند شامپو فرش معمولی، شامپو فرش مخصوص فرش های تیره و شامپو فرش مخصوص فرش های روشن عرضه می شود.

اموزش کارشناسی رنگ خودرو آرین تست

تمیز کننده شیشه

تمیز کننده شیشه، یک محصول ضروری برای تمیز کردن شیشه های خودرو است. این محصول، با پاک کردن آلودگی ها و گرد و غبار از روی شیشه های خودرو، باعث شفافیت و دید بهتر می شود. تمیز کننده شیشه، در انواع مختلفی مانند تمیز کننده شیشه معمولی، تمیز کننده شیشه مخصوص شیشه های ترمز و تمیز کننده شیشه مخصوص شیشه های آفتابگیر عرضه می شود.

اموزش کارشناسی رنگ خودرو آرین تست

نکات مهم در استفاده از تمیز کننده های خودرو

  • قبل از استفاده از هر نوع تمیز کننده خودرو، دستورالعمل‌های روی محصول را به دقت مطالعه کنید.
  • از استفاده از تمیز کننده هایی که برای نوع خاصی از خودرو طراحی نشده اند، خودداری کنید.
  • در صورت استفاده از تمیز کننده های شیمیایی، حتماً از دستکش و عینک ایمنی استفاده کنید.
  • پس از استفاده از تمیز کننده، خودرو را با آب تمیز بشویید تا از باقی ماندن مواد شیمیایی روی آن جلوگیری شود.

با استفاده صحیح از تمیز کننده های خودرو، می توانید خودرو خود را تمیز و براق نگه داشته و از آن در برابر عوامل محیطی محافظت کنید.

اموزش کارشناسی رنگ خودرو آرین تست

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با متخصصان