آموزش کارشناسی تشخیص رنگ شدگی خودرو

• آموزش تشخیص رنگ شدگی خودرو

همراه با آرین تست با مقاله ی بسیار جذاب آموزش تشخیص رنگ شدگی خودرو شوید. مطالب قابل ارائه در مقوله ی آموزش تشخیص رنگ شدگی خودرو می تواند اطلاعات نابی را در این حیطه به شما بدهد.

• آموزشگاه فنی نخبگان

آموزشگاه فنی نخبگان یکی از برترین آموزشگاه های کشوری که در حوزه ی کارشناسی رنگ خودرو و تمامی مباحث مربوطه به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای در حال فعالیت و آموزش دوره های کارشناسی تخصصی خودرو می باشد.

• خودرو و صنعت خودرو سازی

خودرو و صنعت خودرو سازی حوزه ی بسیار وسیعی دارد که وارد شدن در آن مستلزم گرفتن اطلاعات و دانش مربوطه می باشد و در عین حال دنیایی ست پر از جذابیت و تنوع.

علاقمندان به خودرو و صنعت خودروسازی  می دانند جذابیت این صنعت خیلی از افراد را شیفته ی خود کرده و جالب است که روز به زور این صنعت رو به پیشرفت است و هر روز حرف تازه ای برای گفتن دارد.

• سرفصل های آموزشی ارائه شده کارشناسی خودرو در آموزشگاه فنی نخبگان:

۱- آموزش کارشناسی رنگ خودرو

۲- آموزش بازیابی رنگ خودرو

۳- آموزش ریکاوری رنگ بدنه خودرو

۴- آموزش رفع آفتاب سوختگی خودرو

۵- آموزش اجرای نانو سرامیک

۶- آموزش صفر شویی کابین و موتور با مواد نانو

۷- آموزش اجرای پولیش خودرو

۸- آموزش کار با دستگاه تشخیص رنگ خودرو

 

Image result for ‫صنعت خودروسازی ایران‬‎

 

خودرو، اتومبیل و یا ماشین به وسیله نقلیه چرخداری گفته می شود که موتور خود را حمل کرده و بدون ارتباط با وسیله دیگر و به کمک نیروی ماشینی خود قادر به حرکت است. شاید بتوان اولین ایده مکتوب در مورد وسیله نقلیه ای که بدون دخالت نیروی انسان یا حیوانات قادر به حرکت باشد را در ایلیاد اثر هومر یافت. 

• آموزشگاه فنی نخبگان با بهترین کیفیت و بالاترین سطح اموزشی در سراسر کشور

آموزش حرفه ای کارشناسی تشخیص رنگ خودرو به صورت تئوری و عملی توسط مهندسین با تجربه و چندین سال سابقه کارشناسی خودروهای ایرانی و خارجی

آموزش تشخیص خودروهای چپی – دوتیکه بودن – تعویض در و کاپوت و گلگیر  خوردگی شاسی  رنگ شدگی

 

Image result for ‫اولین تصادف خودرویی 1771‬‎

• مخترع خودرو

اختراع خودرو به کارل نسبت داده می شود. او در سال ۱۸۸۵ موفق به ساخت اولین خودرو با موتور احتراقی گردید. در سال۱۸۸۸ برتا بنر همسر کارل بنز اولین سفر خودرویی خود را با خودرو سه چرخ ساخت بنز انجام داد.

در این سفر او فاصله ۱۰۶ کیلومتری مانهایم تا فورتزهایم را برای برگرداندن

فرزندانش ریچارد و یوگن بصورت رفت و برگشت طی کرد. او دلیل این سفر را دیدار مادرش در فورتزهایم ذکر کرد ولی در حقیقت هدف او از این سفر نشان دادن قابلیت های خودرو بود.

• آموزش کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو

از جمله مهارت های قابل ارائه توسط آموزشگاه فنی نخبگان آموزش کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو می باشد.

مقاله ی حاضر با مبحث آموزش کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو در خدمت کاربران عزیز می باشد. با آرین تست در طرح مقاله ی آموزش کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو همراه باشید.

 

• راه اندازی خط تولید خودروهای اولیه

هنری فورد در سال ۱۸۹۱ یک موتور کوچک گازوئیلی طراحی کرد و سه سال بعد، یک ماشین گازوئیلی ساخت که به نام کالسکه بدون اسب شناخته می شود.

۵ سال بعد، هنری فورد طراحی ماشین های موسوم به مدل “ای” و مدل “تی” را آغاز کرد. او سرانجام توانست خط تولید و مونتاژ این خودروها را توسعه دهد تا تولید ماشین ها سریع تر و اقتصادی تر شوند. 

 

 

• هشدار

 

 

• نحوه برگزاری جلسات آموزشی و مزایای آموزشگاه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *