آموزش رفع آفتاب سوختگی خودرو

• کارشناسی خودرو چیست و شامل چه مواردی است؟

• کارشناسی خودرو شامل اقداماتی است که روی یک وسیله نقلیه انجام می شود تا قیمت دقیق آن مشخص شود. این اقدامات عبارت است از

  • بررسی رنگ و بدنه
  • بررسی قطعات تعویضی
  • چکاپ کامل موتور و گیربکس
  • چک کردن وضعیت ترمز و فرمان
  • بررسی کیلومتر وسیله نقلیه
  • تست قطعات الکترونیکی و کامپیوتری
  • و سایر آپشن هایی که مختص یک ماشین خاص هستند.

در تمامی موارد فوق باید از طریق دستگاه های مخصوص کارشناسی خودرو استفاده شود. به عنوان مثال از دستگاه های مولتی متر و دیاگ جهت تایید سلامت فنی خودرو استفاده می شود.

در صورتی که شخص یا شرکتی به صورت تجربی و بدون استفاده از ابزارهای کارشناسی ماشین برای شما کارشناسی انجام دهد، احتمال اشتباه و عدم تشخیص ایرادات فنی خودرو وجود دارد.

• درباره آموزشگاه

این آموزشگاه با سابقه ای چندین ساله و درخشان، با داشتن بیش از ۶۰۰ مرکز فعال و تخصصی کارشناسی رنگ خودرو در سطح کشور و همچنین کسب عنوان برتر مدیران شاسیته ملی سال ۹۷ مدیریت محترم این آموزشگاه، با کادر آموزشی مجرب و متخصص آماده ارائه تمامی آموزش های تکمیلی کارشناسی رنگ خودرو به متقاضیان عزیز ( پذیرش به صورت خانم و آقا ) از سراسر کشور می باشد.

 

کارشناسی خودرو با خیال راحت

• تفاوت معاینه فنی ماشین با کارشناسی خودرو

هدف از معاینه فنی خودرو بررسی استانداردهای جهانی یک خودروی سالم است. معاینه فنی خودرو برای مالکان آن یک امر ضروری است و هر ۵ یا ۱۰ سال یکبار نیاز به انجام آن است.

اما کارشناسی خودرو یک امر اختیاری است که در آن تمامی قسمت های یک خودرو بررسی می شود و قیمت دقیق خودرو مشخص می شود.

• چه زمانی نیاز به کارشناسی خودرو داریم؟

با توجه به قیمت بسیار بالای خودرو در کشور ما، اکثر مردم توانایی خرید خودروی صفر را نداشته و خودروی دسته دوم تهیه می کنند. قبل از خرید یک خودروی کارکرده و حتی صفر باید کارشناسی خودرو انجام شود تا سلامتی خودرو مشخص و قیمت دقیق آن محاسبه شود.

با توجه به تجربه کارشناسان تابش خودرو، بیش از ۹۰ درصد مراجعین به ما، قصد خرید خودرویی داشته اند که پس از بررسی مشخص شده نقص فنی موثری دارد. فروشندگان خودرو معمولا فقط به فکر فروش خودرو با بالاترین قیمت ممکن هستند و کم پیش میاید که در صحبت های آنان صداقت دیده شود.

البته در بسیاری از موارد فروشندگان نیز از نقص خودروی خود اطلاع ندارند. همین دلیل بسیار مهمی برای انجام کارشناسی خودرویی است که قصد خرید آن را دارید.

 

کارشناسی خودرو چیست؟ - اخبار رسمی

کارشناسی خودرو را به چه کسی بسپاریم؟

همه ما دوست یا آشنایی داریم که در بحث اتومبیل وارد هستند. آن ها موارد زیادی را می توانند تشخیص دهند. ولی بسیاری از ایرادات خودرو با چشم قابل مشاهده نیست و حتما باید از دستگاه های خاص برای بررسی ماشین استفاده کرد.

به عنوان مثال برای تشخیص رنگ خودرو از یک دستگاه ضخامت سنج استفاده می شود که ضخامت رنگ خودرو را محاسبه کرده و مشخص می کند که خودرو رنگ شدگی دارد یا خیر.

یا ممکن است قسمتی از موتور خودرو آسیب دیده باشد که این مورد بدون تست با دستگاه های مخصوص امکان پذیر نخواهد بود. همچنین هزینه خرید این دستگاه ها بالا است و خرید آن برای افرادی که قصد خرید خودرو دارند، مقرون به صرفه نیست.

این دلایل کافی است تا حتما به یک شرکت معتبر کارشناسی خودرو مراجعه کنید.

در زمینه رنگ آمیزی خودرو ابتدا افرادی که علاقه مند به این حرفه می باشند ابتدا باید در رابطه با کارشناسی رنگ خودرو مطالبی جمع آوری کرده باشند همانطور که بار ها در مقالات قبلی به آن اشاره شده است کارشناسی رنگ خودرو در دنیای امروز اهمیت بالایی دارد.

کارشناسی رنگ خودرو نه تنها یک آموزش برای آموزشگاه فنی نخبگان است بلکه یک کسب و کار با درآمد بالا و هزینه ای اندک برای جوانان جویای کار و علاقه مند میباشد.اگر میخواهید برای خود کاری پر درآمد داشته باشید آریا تست و آموزشگاه فنی نخبگان در رابطه با آموزش کارشناسی رنگ خودرو و ریکاوری رنگ خودرو به شما این امکان را میدهد که به خواسته های خود دست پیدا کنید. 

 

کارشناسی بدنه خودرو در محل با تجهیزات تخصصی کارشناسی خودرو ...

• چه خودروهایی نیاز به کارشناسی خودرو دارند؟ آیا خودروهای صفر و خودروهای وارداتی هم نیاز به کارشناسی دقیق دارند؟

معمولا شرکت های خودرو سازی در دنیا بخشی برای کنترل کیفیت و تست خودرو و رعایت استانداردهای جهانی دارند و خودروهای خروجی آنها از سلامت کامل برخودار است.

اما متاسفانه در کشور ما اینگونه نیست. ممکن است به دلیل بی دقتی کارگران خط تولید، خودرو آسیب ببیند. در این صورت شرکت های ایرانی خودرو را ترمیم کرده و به عنوان یک خودروی صفر به نمایندگان فروش تحویل می دهد.

موارد بسیاری دیده شده که خودروی صفر خریداری شده آتش می گیرد و یا نقص فنی دارد. خودروهای وارداتی هم از این قائده مثتثنی نیستند.

خودروهای وارداتی را با کشتی حمل و نقل می کنند. در حین حمل و نقل ممکن است بدنه خودرو آسیب ببیند. آنها را نیز صافکاری و نقاشی کرده و به جای خودروی صفر می فروشند.

همچنین افراد سودجویی هستند که خودروهای کارکرده خارجی را می خرند، کیلومتر آن را ریست کرده و پس از واکس و پولیش به عنوان خودروی صفر می فروشند.

این تجارب طی چندین سال توسط مختصصان تابش خودرو به دست آمده و طبق آن حتما خودروی نو را کارشناسی کنید و از سلامت آن مطمئن شوید.

 

گزارش رسمی کارشناسی خودرو

• ضمانت خودرو کارشناسی شده توسط شرکت

حال با چه اطمینان خاطری با شرکت های کارشناسی خودرو همکاری کنیم؟ آیا پس از کارشناسی، شرکت مربوطه ضمانتی هم می کند؟

در پاسخ به این سوالات باید گفت تمام شرکت های معتبر کارشناسی خودرو از تجربه کافی برخودار هستند و پس از انجام کارشناسی یک برگه شامل گزارش عملکرد اتومبیل و ضمانت به مشتریان ارائه می دهند.

با توجه به استفاده از دستگاه های مجهز برای تست و بررسی ایرادات فنی اتومبیل ، اشتباهات انسانی در امر کارشناسی خودرو نزدیک به صفر است.

همچنین کارشناسان تابش خودرو تمام مراحل آموزشی کارشناسی را گذرانده اند. همه این موارد موجب می شود تا شما با خاطری آسوده از خدمات تابش خودرو استفاده نمایید.

 

• هشدار

 

 

• نحوه برگزاری جلسات آموزشی و مزایای آموزشگاه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *