کارشناسی رنگ خودرو

کارشناسی رنگ خودرو

کارشناسی رنگ خودرو

در رابطه با کارشناسی رنگ خورو مقالات زیادی منتشر شده است. آرین تست نیز در این رابطه مقالات متعددی را منتشر کرده است. و این دقیقا به خاطر اهمیت ویژه ی کارشناسی رنگ خودرو می باشد.

آرین تست امروز هم با مقاله ای دیگر با عنوان کارشناسی رنگ خودرو در خدمت کابران عزیز می باشد. توصیه می کنیم تا پایان مطلب کارشناسی رنگ خودرو ما را همراهی کنید.

• کارشناسی رنگ خودرو

در واقع کارشناسی رنگ خودرو اقدامات و بررسی هایی ست که روی یک خودرو انجام می شود جهت تعیین و تایید سلامت یا عدم سلامت خودرو و در پایان نیز با توجه به بررسی های انجام شده و مشخص شدن وضعیت سلامت خودرو، ارزش و قیمت واقعی خودرو مشخص می شود. 

بنابراین می توان گفت کارشناسی رنگ خودرو عبارتست از:

۱- بررسی کامل وضعیت خودرو

۲- تعیین قیمت و ارزش واقعی خودرو

 

   

• اقدامات و بررسی های کارشناسی رنگ خودرو

۱- کارشناسی بدنه

۲- کارشناسی فنی، موتور و گیربکس

۳- تست آپشن و تجهیزات جانبی

۴- تست رانندگی

۵- بررسی کیلومتر خودرو

۶- بررسی قطعات تعویضی خودرو

۷- بررسی و تست قطعات کامپیوتری و الکترونیکی خودرو

 

• کارشناس خودرو

قطعا بررسی وکارشناسی موارد فوق از عهده ی افراد عادی بر نمی آید.بنابراین میطلبد که افراد متخصص در این زمینه این بررسی ها را انجام داده و نتیجه را اعلام کنند.

این اشخاص با دریافت آموزش های کاملا حرفه ای و تخصصی کارشناسی رنگ خودرو در این زمینه مشغول به فعالیت و ارائه خدمات کارشناسی رنگ خودرو می باشند و به عنوان کارشناس تشخیص رنگ خودرو شناخته می شوند.

 

• نحوه ی دریافت آموزش های کارشناسی رنگ خودرو

مراکز بسیاری هستند که در این زمینه در سایت های اینترنتی و تبیلغاتی، آگهی هایی را منتشر کرده و اقدام به برگزاری آموزش ها کرده اند. اما باید توجه داشت که گاها این تبلیغات صرفا جهت سوء استفاده از سمت برخی افراد انجام می شود.

• هشدار

متاسفانه اخیرا مشاهده شده است برخی از افراد فرصت طلب، بدون داشتن دانش کارشناسی  رنگ خودرو و عدم آگاهی کامل از مبحث مهم آموزش کارشناسی رنگ خودرو اقدام به برگزاری دوره های آموزش کارشناسی رنگ خودرو نموده و باعث ایجاد مشکلاتی در این زمینه برای علاقمندان حوزه کارشناسی خودرو شده اند.

• تبلیغات کذب

و نیز افرادی با دادن آگهی در سایت های مختلف اینترنتی به بهانه آموزش از علاقمندان به رشته آموزش کارشناسی رنگ خودرو مبالغی را دریافت کرده و پس از آن جوابگوی افراد نمی باشند.

لذا خواهشمندیم به هیچ عنوان قبل از حضور و اطمینان از صحت گفته افراد، هیچ گونه مبلغی را به حساب هیچ فردی واریز ننمایید. و قبل از هرگونه اقدامی با کارشناسان آموزشگاه فنی نخبگان مشورت کنید.

 • پل های ارتباطی ما: 

۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷ – ۰۹۳۵۹۱۳۰۴۹۹ – ۰۹۱۴۰۲۵۷۰۰۱ – ۰۳۱۳۳۲۴۸۳۲۷

• آموزش کارشناسی رنگ خودرو

آموزشگاه فنی نخبگان با بیش از ۶۰۰ مرکز فعال و متخصص در حوزه کارشناسی رنگ خودرو در سطح کشور، دارای سابقه ای چندین ساله و درخشان و کسب رتبه برتر مدیر شایسته ملی سال ۹۷ توسط مدیریت محترم می باشد. 

این آموزشگاه با بهره مندی از اساتید برتر دانشگاهی و کشوری پیشرو در برگزاری دوره های تخصصی و حرفه ای آموزش کارشناسی رنگ خودرو می باشد. پذیرش به صورت خانم و آقا از سراسر کشور همراه با اسکان رایگان طی برگزاری دوره های  آموزش کارشناسی رنگ خودرو و ارائه مدارک معتبر بین المللی، داخلی و دانشجو می باشد.

• کارشناسی خودرو / معاینه فنی خودرو

 تقریبا اکثر افراد این دو واژه را شنیده اند. اما ممکن است تصور اشتباهی در رابطه با کاربرد آنها داشته باشند. و تعریف یکسانی از هر دو داشته باشند. می توان گفت تقریبا هر دوی این اصطلاحات یک هدف را مد نظر دارند و آن سلامت خودرو و تامین امنیت سرنشین می باشد.

• تفاوت معاینه فنی خودرو با کارشناسی خودرو

معاینه فنی خودرو: بررسی سلامت خودرو بر اساس استاندارد خاصی انجام می شود و در تعیین قیمت و ارزش خودرو هیچ تاثیری ندارد. در واقع دخل و تصرفی بر ارزش خودرو ندارد. و البته داشتن گواهی معاینه فنی برای هر خودرو اجباری و الزامیست.

 

 

کارشناسی خودرو: بررسی کامل و دقیق خودرو جهت تعیین و تایید سلامت یا عدم سلامت خودرو و تعیین ارزش و قیمت واقعی خودرو بر اساس بررسی های انجام شده می باشد. و البته داشتن کارشناسی خودرو برای خودروها هنگام خرید و فروش امری اختیاریست.

کارشناسی رنگ خودرو برای چه خودروهایی انجام می گیرد؟

کارشناسی خودرو سلامت خودرو و تامین امنیت برای سرنشین خودرو را تضمین می کند. بنابراین هنگام خرید و فروش هر نوع خودرویی باید از کارشناسی خودرو کمک گرفت. خیلی از افراد تصور می کنند که کارشناسی خودرو فقط مختص خودروهای دست دوم و کارکرده می باشد. در حالیکه اتفاقا خودروهای صفر کیلومتر هم نیاز به کارشناسی دارند.

• کارشناسی خودوهای صفر کیلومتر

گاها هنگام جابجایی و حمل ونقل خودروهای صفر کیلومتر ممکن است ضرباتی به خودرو وارد شود که خساراتی را در پی دارد . و یا بر اثر سهل انگاری کارگران ممکن است بعضی از قطعات خودرو دچار ضربه خوردگی شوند و آسیب هایی دیده باشند. 

بنابراین تصور اینکه خودروی صفر کیلومتر از همه لحاظ سالم و بی عیب و نقص است کاملا اشتباه است. آرین تست پیشنهاد می کند تحت هر شرایطی کارشناسی رنگ خودرو برای تمامی خودروها انجام شود تا از تحمیل شدن هزینه های گزاف و همچنین خسارات جانی در اینده جلوگیری شود.

• اهمیت کارشناسی رنگ خودرو

در بسیاری از موارد دیده شده که خودروی مورد نظر از لحاظ ظاهری معقول بوده و افراد با اعتماد به ظاهر خودرو و اظهارات مالک خودرو اقدام به خرید خودرو نموده ولی پس از مدت زمان کوتاهی متوجه ایرادات و نواقصی در خودرو می شوند. که متاسفانه باری مالی قابل توجهی را برای خریدار ایجاد کرده ضمن اینکه تهدیدی برای امنیت سرنشینان نیز بوده است.

آمارها نشان می دهد بیشتر خودروهای کارکرده و دست دوم دارای ایرادات و نواقص اساسی هستند که متاسفانه با ترفندهایی این ایرادات برای مدت زمان کوتاهی برطرف می شوند و البته مالک نیز از بازگویی این ایرادات امتناع می کند.

با توجه به این موضوع به نظر می رسد اهمیت و لزوم کارشناسی رنگ خودرو هنگام خرید و فروش انواع خودرو بیش از پیش پر رنگ تر و از حساسیت بیشتری برخوردار می شود.

• آموزشگاه فنی نخبگان 

آموزشگاه فنی نخبگان با بیش از ۶۰۰ مرکز فعال و متخصص در حوزه کارشناسی رنگ خودرو در سطح کشور، دارای سابقه ای چندین ساله و درخشان و کسب رتبه برتر مدیر شایسته ملی سال ۹۷ توسط مدیریت محترم می باشد. 

این آموزشگاه با بهره مندی از اساتید برتر دانشگاهی و کشوری پیشرو در برگزاری دوره های تخصصی و حرفه ای آموزش کارشناسی رنگ خودرو می باشد. پذیرش به صورت خانم و آقا از سراسر کشور همراه با اسکان رایگان طی برگزاری دوره های  آموزش کارشناسی رنگ خودرو و ارائه مدارک معتبر بین المللی، داخلی و دانشجو می باشد.

 

آموزشگاه فنی نخبگان

       آموزشگاه فنی نخبگان مجری برگزاری آموزش کارشناسی رنگ خودرو

 

• سرفصل های ارائه شده آموزش کارشناسی رنگ خودرو

۱- آموزش کارشناسی رنگ خودرو

۲- آموزش بازیابی رنگ خودرو

۳- آموزش ریکاوری خودرو

۴- آموزش رفع آفتاب سوختگی خودرو

۵- آموزش اجرای نانو سرامیک

۶- آموزش صفر شویی کابین و موتور با مواد نانو

۷- آموزش اجرای بولیش نانو

۸- کار با دستگاه تشخیص رنگ خودرو

و سایر آموزش های مرتبط …

• پل های ارتباطی:

۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷ – ۰۹۳۵۹۱۳۰۴۹۹ – ۰۹۱۴۰۲۵۷۰۰۱ – ۰۳۱۳۳۲۴۸۳۲۷

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *