اموزش تخصصی کارشناسی رنگ خودرو

 ♦ آموزش کارشناسی تشخیص رنگ شدگی خودرو

خرید خودرو و نگهداری از آن جزء مسائلی ست که توجه زیادی را به خود جلب کرده و هر روزه بحث ها و راهکارهای مختلفی در این مورد قابل ارائه است. مطلب امروز آرین تست و آموزشگاه فنی نخبگان در همین راستا با موضوع آموزش کارشناسی تشخیص رنگ شدگی خودرو به راهکارهای مراقبت از خودرو می پردازد. 

آرین تست با طرح موضوع مراقبت از خودرو در مقاله آموزش کارشناسی تشخیص رنگ شدگی خودرو سعی در ارائه مطالبی دارد که به شما کمک میکند بتوانید از خودروی خود چندین سال استفاده کرده و از لحاظ هزینه ای هم خیلی درگیر هزینه های بالا نشوید.

با ما همراه باشید با مطلب آموزش کارشناسی تشخیص رنگ شدگی خودرو

محل نصب پلاک باید جایی باشد که هم به خوبی در معرض دید باشد و هم مسیر جریان هوای عبوری از روی رادیاتور را مسدود نکند .معمولا محل نصب پلاک جلوی خودرو را بر روی سپر جلو و محل پلاک عقب خودرو را بر روی لبه عمودی درب صندوق عقب تعبیه می نمایند .در ضمن محل نصب پلاک مخصوصا پلاک عقب خودرو باید دارای چراغ باشد تا در تاریکی شب پلاک خودرو قابل رویت باشد .هممچنین محل نصب پلاک باید دارای ابعاد مشخصی باشد .

زیرا پلاک دارای یک اندازه استاندارد می باشد .البته این استاندارد در کشورهای مختلف متفاوت است و حتی گاهی اوقات در یک کشور با تغییر قوانین اندازه استاندارد پلاک نیز تغیر می کند .طبق استانداردهای اروپایی ابعاد صفحه پلاک باید ۱۲۰*۵۲۰ میلیمتر باشد و طبق استاندارد امریکایی ابعاد صفحه پلاک ۱۵۲*۳۰۵ میلیمتر است .

♦ طراحی فضای سرنشینان

یکی از قسمت هایی که باید در طراحی بدنه و شاسی خودرو لحاظ گردد محفظه سر نشینان می باشد اندازه این محفظه علاوه بر تعداد سرنشینان به نوع خودرو بستگی دارد استاندارد SEAg1100  به عنوان یک استاندارد مرجع –ابعاد و اندازه های مهم در محفظه سرنشینان را بر اساس نوع خودرو مشخص نموده است .

البته در این استاندارد علاوه بر ابعاد محفظه سرنشینان در خصوص ابعاد سایر قسمت های بدنه خودرو نیز توضیحاتی ارائه گردیده است .در طراحی فضای سر نشین موقعیت صندلیپدال های گاز و ترمز غربیلک فرمان صفحه زیر داشبورد بوده و بتواند شرایط ایمن و راحتی را برای سرنشین فراهم نماید .

در خودروهای سواری و اسپورت کمتر بوده و در خودرو های شاسی بلند و کامیون ها بیشتر می باشد .

محدوده اندازه ها و ارتفاع های متداول در خودرو ها که در طراحی بدنه خودرو می تواند مبنای کار قرار گیرد بدین شرح می باشد .

♦ هشدار

♦ نحوه برگزاری جلسات آموزشی و مزایای آموزشگاه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *