کارشناسی تشخیص رنگ خودرو

آموزش کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو

منظور از کارشناسی بدنه خودرو چیست؟

مهمترین اصلی که زیبایی اتومبیل را نمایان میکند و از طرفی هم امنیت سرنشینان خودرو راتضمین میکند بدنه خودرو میباشد که ممکن است بر اثر تصادفات یا ضربه های وارده بدنه خودرو شکل ظاهری خود را ز دست بدهد.

 

تشخیص رنگ شدگی بدنه خودرو

 

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و  با استفاده از ابزار های جدید در حوزه ی ریکاوری بدنه خودرو با داشتن تخصص در این حوزه ، براحتی میتوان قسمتهای آسیب دیده از بدنه خودرو را پس از تصادف ، مثل روز اول ، ترمیم و رنگ کرد که در این صورت تشخیص قسمت آسیب دیده مستلزم داشتن مهارت کارشناسی تشخیص رنگ و ریکاوری بدنه خودرو و استفاده صحیح از  ابزارهای دقیق مهندسی می باشد.

تشخیص رنگ خودرو

کارشناس حرفه ای تشخیص رنگ 

کارشناس تشخیص رنگ بدنه خودرو به کسی گفته میشود که آموزشهای لازم در زمینه کارشناسی تشخیص رنگ خودرو را کسب کرده و با استفاده از ابزارهای تخصصی و دقیق تشخیص رنگ شدگی خودرو، به کارشناسی بدنه خودرو می پردازد.

کارشناس حرفه ای بدنه خودرو باید به صورت کاملا حرفه ای توانایی تشخیص نقاط آسیب دیده خودرو بر اثر تصادفات یا ضربه های وارد شده که شامل شاسی ها، درب ها اتاق تعویضی، قطعه تعویضی، آبرنگ، کیلر پاشی، بتونه، اتاق دوتکه، اصالت خودرو ، فنی اتومبیل و در پایان نیز توانایی قیمت گذاری مناسب خودرو را داشته باشد.

 

تشخیص رنگ خودرو

 

آموزشگاه فنی نخبگان دارای سابقه ای درخشان در زمینه کارشناسی حرفه ای تشخیص رنگ بدنه خودرو و همچنین برگزاری آموزش های حرفه ای در زمینه ی کارشناسی تخصصی تشخیص رنگ بدنه خودرو و ریکاوری بدنه خودرو آماده ارائه بهترین وتخصصی ترین آموزشهای کارشناسی رنگ خودرو و ریکاوری رنگ خودرو میباشد.

کارشناسان مجرب آموزشگاه فنی نخبگان در زمینه آموزش های کارشناسی تشخیص رنگ خودرو و پشتیبانی جهت راه اندازی مراکز کارشناسی تخصصی تشخیص رنگ خودرو و ریکاوری بدنه خودرو توسط آموزش دیدگان عزیز آماده همکاری و ارائه خدمات مربوطه هستند.

با آموزشگاه فنی نخبگان همراه باشید.

تماس با ما

تماس با مدیریت:  ۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷

تماس با پشتیبانی: ۰۹۱۴۰۲۵۷۰۰۱

آموزشگاه: ۰۳۱۳۳۲۴۸۳۲۷

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *