آموزش کارشناسی حرفه ای و تشخیص رنگ شدگی خودرو

آموزش کارشناسی حرفه ای و تشخیص رنگ شدگی خودرو

آرین تست با مقاله امروز آموزش کارشناسی حرفه ای و تشخیص رنگ شدگی خودرو سعی در انتقال مطالب مفید و قابل توجهی به کاربران عزیز دارد.

خودروهای کارکرده و دست دوم هنگام خرید و فروش مسائل مربوط به خودشان را دارند و اگر در زمینه خودرو تخصص و دانش کافی نداشته باشیم براحتی در این بازار پرحاشیه خودرو مورد سوء استفاده دلالان خودرو قرار میگیریم و به اصطلاح، براحتی می توانند سر ما کلاه بگذارند.

 

Image result for ‫بازار خودروی ایران‬‎

              اهمیت کارشناسی خودرو در بازار خودرو

 

• خودروی دست دوم و مسائل آن

خیلی از اوقات شاهد این موضوع بوده ایم که خیلی از فروشندگان و دلالان خودرویی را که دارای رنگ شدگی یا تعویض قطعات می باشد، به عنوان خودروی سالم و بی عیب و نقص به خریداران عرضه می کنند.

حتی گاهی کیلومتر خودرو را دست کاری کرده تا کیلومتر و عدد پایین تری را نشان دهد. و متاسفانه افرادی که در این حوزه تخصصی ندارند با اعتماد به فروشنده اقدام به خریدی ناخوشایند که برای آنها در آینده خسارات مالی و حتی جانی در پی دارد، می کنند.

 

 

 

• ورود کارشناسی خودرو به بازار خودروی دست دوم

بروز چنین مشکلاتی در بازار خودرو می طلبید که راهکاری جهت رفع و بهبود این گونه مسائل ایجاد شود. با روی کار آمدن کارشناسی خودرو، پیشرفت چشمگیری در این حوزه ایجاد شد و تقریبا دغدغه های ایجاد شده در بازار خودرو برای خریداران را کاهش داد.

تا حدی که خریداران با ارامش خیال اقدام به خرید خودروی کارکرده می کنند که هم از لحاظ اقتصادی و هم از لحاظ امنیت قابل اعتماد هستند.

 

 

کارشناسی خودرو چیست؟

کارشناسی خودرو عبارتست از بررسی دقیق و کامل تمامی قسمت های خودرو ( بدنه و رنگ بدنه – فنی و مکانیکی ) که شامل همه بررسی دقیق و کامل تمامی اجزاء و قطعات تشکیل دهدنه ی خودرو می باشد که منجر به تایید یا عدم تایید سلامت خودرو و همچنین مشخص شدن ارزش و قیمت واقعی خودرو می شود. کارشناسی خودرو با ارائه برگه کارشناسی خودرو به خریدار خودرو، خریدار را از وضعیت کامل خودرو با خبر می کند و در این صورت است که خریدار با خیال راحت تصمیم به خرید یا عدم خرید خودرو می کند.

• اهمیت کارشناسی خودرو قبل از اقدام به خرید

همانطور که توضیح داده شد کارشناسی خودرو، زیر و بم خودرو را جهت تایید سلامت خودرو مورد بررسی قرار می دهد و البته این کار توسط افراد متخصصی که دارای علم و دانش کارشناسی تشخیص رنگ خودرو هستند و به آنها کارشناس خودرو گفته می شود، صورت می گیرد.

• کارشناس خودرو

کارشناسان خودرو با بهره گیری از علم روز دنیا و همگام با پیشرفت علم و تکنولوژی، همیشه و در همه حال آماده ارائه خدمات کارشناسی خودرو هستند. در گذشته کارشناسی خودرو به وسیله چشم و بصورت کاملا سنتی انجام می شد که البته بی عیب و نقص نبود. اما با تجهیز شدن کارشناسان خودرو و کارشناسی خودرو به ابزار آلات دقیق تشخیص رنگ شدگی خودرو ( دستگاه دیجیتال تشخیص رنگ یا تستر رنگ شدگی خودرو و…) کارشناسی خودرو با دقت فوق العاده بالاتر و بهتری انجام می شود.

Image result for ‫کارشناسی خودرو‬‎

                                      دستگاه تشخیص رنگ شدگی خودرو

• آموزش کارشناسی حرفه ای و تشخیص رنگ شدگی خودرو

آموزشگاه فنی نخبگان یکی از بزرگترین مراکز آموزش کارشناسی حرفه ای و تشخیص رنگ شدگی خودرو در راستای نیل به اهداف کارشناسی خودرو و ایجاد بستری مناسب برای علاقمندان به کارشناسی خودرو، دوره های آموزشی کارشناسی تشخیص رنگ شدگی خودرو را با بهره گیری از حضور اساتید مجرب دانشگاهی برگزار میکند.

پذیرش آموزشگاه به صورت خانم و اقا از سراسر کشور همراه با اسکان رایگان می باشد. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از سرفصل های کارشناسی خودرو با شماره های ذیل تماس بگیرید.

۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷ – ۰۹۳۵۹۱۳۰۴۹۹ – ۰۹۱۴۰۲۵۷۰۰۱ – ۰۳۱۳۳۲۴۸۳۲۷

• تعیین قیمت و ارزش گذاری خودرو

یکی از مواردی که کارشناسی خودرو علاوه بر تایید سلامت خودرو به آن می پردازد، ارزش و قیمت گذاری خودرو است. رنگ شدگی خودرو و تعویض قطعات خودرو و وجود هر گونه آسیب در خودرو روی قیمت و ارزش خودرو تاثیر مستقیم دارد. بنابراین بدون کارشناسی خودرو معمولا مبلغ پرداخت شده برای خودروی کارکرده بش از حد واقعی آن بوده است.

• اهمیت کارشناسی خودرو قبل از اقدام به خرید

اقدام به خرید خودروی دست دوم یا کار کرده توسط افراد غیر متخصص و ناآگاه، گاها موجب بروز خسارات جبران ناپذیری برای خریدار خودرو شده است. در حالیکه اگر قبل از خرید خودرو از کاشناس خودرو و کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو کمک می گرفت،می توانست از بروز این اتفاقات و مشکلات جلوگیری کند.

کارشناسی خودرو با بررسی وضعیت بدنه و تشخیص رنگ شدگی خودرو و همچنین بررسی جزء به جزء تمامی قسمت های خودرو می تواند تمامی عیب و ایرادات مخفی و پنهان خودرو را مشخص و سلامت و امنیت خودروی مذکور را تایید یا رد کند.

رنگ شدگی بدنه خودرو

گاهی ممکن است ظاهر خودروی مورد معامله خیلی عالی و بدون نقص به نظر برسد. اما با کارشناسی خودرو، متوجه رنگ شدگی قسمت یا بخشی از رنگ بدنه خودرو می شویم.

ممکن است در نگاه اول رنگ شدگی خودرو موضوع مهمی نباشد اما اگر نگاه کارشناسانه داشته باشیم متوجه می شویم که موضوع رنگ شدگی خودرو نه تنها پیش پا افتاده نیست بلکه فوق العاده مهم و حیاتی نیز می باشد.

بابررسی و کارشناسی خودرو متوجه علت رنگ شدگی خودرو می شویم که این نکته بسیار مهم و بسیار حساس و حیاتی است. چرا که یکی از عوامل مهم رنگ شدگی خودرو، بروز حوادث بزرگ و سنگینی مثل تصادفات می باشد که این واقعه می تواند مقاومت خودرو را کاهش داده و حودرو امنیت لازم را نداشته باشد.

 

Image result for ‫رنگ شدگی خودرو‬‎

                            بخش های مهم در کارشناسی خودرو

 

• قسمت های مهمی که در کارشناسی خودرو باید بررسی شوند.

رنگ شدگی در قسمت ستونها، کاپوت، سقف و سپر و گلگیرها بسیار مهم است و نباید براحتی از این موضوع گذشت. متاسفانه خیلی از مالکان و فروشندگان خودرو و همچنین نمایشگاه داران خودرو از بازگویی ایرادات خودرو خودداری می کنند و مشتریان با اعتماد به گفته آنان اقدام به خرید می کنند که در اینده دچار خسارات مالی و گاها جانی می شوند.

همانطور که گفته شد گاهی ظاهر خودرو فوق العاده عالی به نظر می رسد و ظاهرا هیچ گونه ایراد یا نقصی ندارد. اما با کارشناسی خودرو متوجه رنگ شدگی و حتی تعویض قطعه می شویم که نتیجه بروز یک تصادف وحشتناک بوده و چون با بهره گیری از صافکاری حرفه ای اقدام به بازیابی و تعمیر خودرو نموده اند تشخیص این آسیب ها براحتی برای افراد عادی امکان پذیر نیست. 

• اهمیت سلامت شاسی و ستون های خودرو

بروز تصادفات سنگین می تواند به ستونها و به خصوص شاسی خودرو که وظیفه تامین امنیت سرنشینان در خودرو را به عهده دارد، آسیب جدی وارد کند و از امنیت و مقاومت خودرو تا حد قابل توجی بکاهد. کارشناسی خودرو می تواند این آسیب ها را شناسایی و گزارش کار را به خریدار ارائه دهد. بنابراین لزوم بهره گیری از کارشناسی خودرو قبل از اقدام به خرید خودرو بسیار حیاتی و واجب به نظر می رسد.

• پیشنهاد و توصیه ویژه

توصیه آرین تست و آموزشگاه فنی نخبگان به کاربران عزیز این است که هیچگاه و تحت هیچ شرایطی قبل از کارشناسی خودرو اقدام به خرید خودرو نکنند.

 

 

• دستگاه تشخیص رنگ شدگی خودرو

تشخیص رنگ شدگی خودرو جزء مواردی ست که گاها با چشم نمی توان آن را تشخیص داد و برای تشخیص رنگ شدگی رنگ بدنه خودرو باید از ابزارالات دقیق و دیجیتال تشخیص رنگ استفاده کرد. که طبعا تهیه آن برای افراد معمولی به صرفه نیست. به همین دلیل بهتر است از وجود کارشناسان خودرو استفاده کرد.

تعویض قطعات خودرو

تعویض قطات خودرو نیز در کارشناسی خودرو به همان اندازه مهم است که رنگ شدگی خودرو مهم است. چرا که تعویض قطعات خودرو نیز یکی از دلایل بروز حوادث سنگین برای خودرو می باشد و باز هم منجر به کاهش مقاومت و امنیت خودرو می شود. این موضوع نیز بواسطه کارشناسی خودرو با دقت مورد بررسی قرار می گیرد و علت آن مشخص و همراه گزارش کارشناسی خودرو به خریدار ارائه می شود. بابراین از این موضوع نیز به سادگی نگذرید  و تا زمانی که علت تعویض قطعات خودرو توسط کارشناسی خودرو مشخص نشده از خرید خودروی مذکور خودداری کنید.

 

Image result for ‫تعویض قطعات خودرو‬‎

                          تعوض قطعات خودرو

• جایگاه کارشناسی خودرو در ایران

خوشبختانه کارشناسی خودرو و بهره گیری از حضور کارشناسان خودرو در بازار خودرو جایگاه ویزه ی خود را پیدا کرده و شاهد اعتماد بیش از پیش خریداران خودرو به کارشناسی خودرو هستیم.

 

• آموزشگاه

آموزشگاه فنی نخبگان یکی از برترین آموزشگاه های کشوری که در حوزه ی کارشناسی رنگ خودرو و تمامی مباحث مربوطه به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای در حال فعالیت و آموزش دوره های کارشناسی تخصصی خودرو می باشد.

این آموزشگاه با سابقه ای چندین ساله و درخشان، با داشتن بیش از ۶۰۰ مرکز فعال و تخصصی کارشناسی خودرو در سطح کشور و همچنین کسب عنوان برتر مدیران شاسیته ملی سال ۹۷ مدیریت محترم این آموزشگاه، با کادر آموزشی مجرب و متخصص آماده ارائه آموزش کارشناسی حرفه ای و تشخیص رنگ شدگی خودرو به متقاضیان عزیز ( پذیرش به صورت خانم و آقا ) از سراسر کشور می باشد.

 

آموزشگاه فنی نخبگان مجری برگزاری دوره های آموزش کارشناسی حرفه ای و تشخیص رنگ شدگی خودرو

 

• مزایای آموزشگاه

اسکان رایگان طی برگزاری دوره های آموزش کارشناسی حرفه ای و تشخیص رنگ شدگی خودرو، اعطاء گواهینامه معتبر داخلی، بین المللی و دانشجو – اعطاء نمایندگی و پشتیبانی کامل و … از مزایای آرین تست و آموزشگاه فنی نخبگان می باشد.

• نحوه ی برگزاری  آموزش کارشناسی حرفه ای و تشخیص رنگ شدگی خودرو 

 آموزش کارشناسی حرفه ای و تشخیص رنگ شدگی خودرو به صورت کاملا حرفه ای و به دوصورت تئوری و عملی برگزار می شود.

• نحوه ی ثبت نام در دوره ی  آموزش کارشناسی حرفه ای و تشخیص رنگ شدگی خودرو 

جهت کسب اطلاعات بیشتر از سرفصل های آموزشی کارشناسی خودرو، ثبت نام، انجام هماهنگی های لازم و اطلاع از نحوه ی برگزاریدوره های آموزشی کارشناسی تخصصی حرفه ایبا کارشناسان مجرب آموزشگاه فنی نخبگان در تماس باشید.

۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷ – ۰۹۳۵۹۱۳۰۴۹۹ – ۰۹۱۴۰۲۵۷۰۰۱ – ۰۳۱۳۳۲۴۸۳۲۷

• بستری مناسب برای کارآفرینی

برگزاری دوره های آموزشی کارشناسی خودرو توسط آموزشگاه فنی نخبگان برای علاقمندان به کارشناسی خودرو از سراسر کشور، بستری بسیار مناسب و کم هزینه برای راه اندازی کسب و کاری فوق العاده با درآمدی عالی.

• سرفصل های ارائه شده کارشناسی خودرو:

۱- آموزش کارشناسی رنگ خودرو

۲-آموزش بازیابی رنگ خودرو

۳- آموزش ریکاوری خودرو

۴- آموزش رفع آفتاب سوختگی خودرو

۵- آموزش اجرای نانو سرامیک

۶- آموزش صفر شویی کابین و موتور با مواد نانو

۷- آموزش اجرای بولیش نانو

۸-کار با دستگاه تشخیص رنگ خودرو

• هشدار

متاسفانه اخیرا مشاهده شده است برخی از افراد فرصت طلب، بدون داشتن دانش کارشناسی خودرو و عدم آگاهی کامل از مبحث مهم کارشناسی خودرو اقدام به برگزاری دوره های آموزش کارشناسی خودرو نموده و باعث ایجاد مشکلاتی در این زمینه برای علاقمندان حوزه کارشناسی خودرو شده اند.

• تبلیغات

و نیز افرادی با دادن آگهی در سایت های مختلف اینترنتی به بهانه آموزش از علاقمندان به رشته کارشناسی خودرو مبالغی را دریافت کرده و پس از آن جوابگوی افراد نمی باشند. لذا خواهشمندیم به هیچ عنوان قبل از حضور و اطمینان از صحت گفته افراد، هیچ گونه مبلغی را به حساب هیچ فردی واریز ننمایید. و قبل از هرگونه اقدامی با کارشناسان آموزشگاه فنی نخبگان مشورت کنید.

• ارتباط با ما:

 جهت آگاهی از سرفصل های آموزشی کارشناسی تشخیص رنگ خودرو مطالب منتشر شده آرین تست را دنبال کنید.

پل های ارتباطی ما :

۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷ – ۰۹۳۵۹۱۳۰۴۹۹ – ۰۹۱۴۰۲۵۷۰۰۱ – ۰۳۱۳۳۲۴۸۳۲۷

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *