آموزش کارشناسی حرفه ای و تخصصی تشخیص رنگ شدگی خودرو 

آموزش کارشناسی حرفه ای و تخصصی تشخیص رنگ شدگی خودرو

آموزش کارشناسی حرفه ای و تخصصی تشخیص رنگ شدگی خودرو

با آرین تست و مقاله ی آموزش کارشناسی حرفه ای و تخصصی تشخیص رنگ شدگی خودرو همراه باشید. مبحث آموزش کارشناسی حرفه ای و تخصصی تشخیص رنگ شدگی خودرو در صدد اطلاع رسانی و بالا بردن آگاهی افراد در زمینه خرید و فروش خودروی دست دوم و کارکرده می باشد. 

• فناوری نانو شاهکار قرن ۲۱

زندگی در دنیای امروزه نیازمند به کارگیری ابزارآلات جدید و بروز، در جهت ارتقاء و پیشرفت سطح زندگی بشر می باشد. علم و تکنولوژی نیز در همین جهت به سرعت در حال رشد و پیشروی به سمت اهداف بشریت می باشد.

فناوری نانو به عنوان شاهکار قرن ۲۱ و یک رویکرد نوین به مابقی فناوری هاست تا جایی که به آنها کارکرد و خواص ویژه ای داده است. فناوری نانو به تنهایی کاربرد ندارد بلکه با بکارگیری آن در سایر فناوری ها اثرات قابل توجهی را می توان مشاهده کرد.

 

Image result for ‫نانو در زندگی انسان‬‎

            فناوری نانو شاهکار قرن ۲۱

 

تمامی صنایع موجود در دنیا، همگام با پیشرفت تکنولوژی، بروز می شوند و هر لحظه در حال تغییر به سمت تکامل و ارتقاء هستند. یکی از این علوم فناوری نانو تکنولوژی ست که توجه خیلی از این صنایع را به خود جلب کرده و به سرعت در حال پیشروی و ایجاد تغییرات اساسی و شگفت آوری در اکثر صنایع شده است. 

Image result for ‫نانو در زندگی انسان‬‎

 

صنایع هوایی، کشاورزی، پزشکی و دارویی، ساختمان و تزئین، حمل و نقل ریلی و هوایی و زمینی، نفت، گاز و پتروشیمی، نساجی، غذایی و بخصوص صنایع خودرو سازی و… جزء صنایعی هستند که تکنولوژِی نانو به سرعت در آن نفوذ کرده و تغییرات و تاثیرات قابل توجهی را ایجاد کرده است.

 

نتیجه تصویر برای کاربرد نانودر صنایع

صنایع و فناوری نانو

 

با ورود تکنولوژی نانو به صنعت خودرو سازی، این صنعت توانسته از جایگاه ویژه ای برخوردار شود. از جمله موارد قابل ذکر در این صنعت می توان به تولید شیشه های خود تمیز شونده، انواع کاتالیزور، فیلترهای نانو حفره ای، رنگ های خود ترمیم شونده و … اشاره کرد که ارمغان نانو تکنولوژی می باشد.

نتیجه تصویر برای کاربرد نانودر صنایع

صنعت خودوسازی و نانو

 

• مهمترین تاثیرات نانو تکنولوژی در صنعت خودروسازی

یکی از بزرگترین و مهمترین تاثیرات نانو تکنولوژی در صنعت خودروسازی، تولید رنگ هایی با ترکیب نانو می باشد که باعث افزایش طول عمر رنگ خودرو و نیز کیفیت بالای رنگ بدنه خودرو شده است. 

Image result for ‫رنگ با ترکیب نانو‬‎

در صنعت خودروسازی یکی از بزرگترین دغدغه ها کیفیت رنگ بدنه خودرو و حفظ و مراقبت از آن است که در این زمینه ( حفظ و نگهداری خودرو ) راهکارهای زیادی ارائه شده. یکی از مباحثی که به صورت بسیار قوی، علمی و تخصصی وارد این حوزه شده و راهکارهای بسیار تخصصی ارائه می دهد، شاخه کارشناسی خودرو می باشد که در زمینه های مختلف، آموزش تخصصی و حرفه ای کارشناسی خودرو را به علاقمندان در سراسر کشور ارائه می دهد.

Image result for ‫نانو در صنعت خودروسازی‬‎

  ریکاوری رنگ و بدنه خودرو با مواد نانو

 

با ورود فناوری نانو به حرفه آموزش کارشناسی حرفه ای و تخصصی تشخیص رنگ شدگی خودرو این حرفه قوی تر و تخصصی تر از همیشه وارد عرصه شده و در بحث ریکاوری خودرو با تجهیزات و محصولات نانو حرفها برای گفتن دارد. 

با آرین تست و آموزشگاه فنی نخبگان همراه باشید در ادامه مطالب آموزش کارشناسی حرفه ای و تخصصی تشخیص رنگ شدگی خودرو و معجزه ی فناوری نانو در صنعت خودروسازی.

• آموزشگاه فنی نخبگان

آموزشگاه فنی نخبگان یکی از برترین آموزشگاه های کشوری که در حوزه ی کارشناسی رنگ خودرو و تمامی مباحث مربوطه به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای در حال فعالیت وآموزش کارشناسی حرفه ای و تخصصی تشخیص رنگ شدگی خودرو  می باشد.

این آموزشگاه با سابقه ای چندین ساله و درخشان، با داشتن بیش از ۶۰۰ مرکز فعال و تخصصی کارشناسی خودرو در سطح کشور و همچنین کسب عنوان برتر مدیران شاسیته ملی سال ۹۷ مدیریت محترم این آموزشگاه، با کادر مجرب آموزشی و متخصص آماده ارائه آموزش کارشناسی حرفه ای و تخصصی تشخیص رنگ شدگی خودرو  به متقاضیان عزیز ( پذیرش به صورت خانم و آقا ) از سراسر کشور می باشد.

 

  کسب عنوان برتر مدیر شایسته ملی سال ۹۷

 

• پیشرفت و تاثیرات فناوری نانو

پیشرفت فناوری نانو و تاثیرات آن طوری بوده که وارد بحث تجاری سازی شده و در راستای تکمیل فرآیند تجاری سازی فناوری نانو، این تکنولوژی وارد حیطه صنایع خودروسازی شده که میتوان محصولات زیادی از این دسته را که دارای خواص نانو هستند مشاهده کرد. که می توان به محصولاتی از قبیل: رنگ های خود ترمیم شونده، فیلترهای نانو، شیشه های خود تمیز شونده، انواع کاتالیزورها، انواع پوشش های حفاظتی نانو و بسیاری از مواد کم حجم و سبک و … اشاره کرد.

صنایع خودروسازی تویوتا و مرسدس بنز از فناوری نانو در بخش های مختلف خودرو استفاده کرده از جمله استفاده از رنگ های خود تمیز شونده در خودروهای مذکور. در کشور ما نیز این فناوری بصورت قابل توجهی رشد و پیشرفت داشته و محصولات و قطعات نانوی فراوانی تولید شده که قابلیت استفاده از آنها در خودروها وجود دارد.

Image result for ‫نانو در صنعت خودروسازی‬‎

• رنگ های خود تمیز شونده

یک پوشش رزینی حاوی رنگدانه‌های اصلاح شده اکسیدروی که  از خاصیت آب‌دوستی و فتوکاتالیستی برخوردار است. آلودگی‌های روی سطح در مجاورت نور خورشید با نانو ذرات موجود در پوشش وارد واکنش شده و به‌راحتی از روی سطح تمیز شوند. هنگامی که آب روی آن ریخته می شود آب به صورت قطره در نمی آید، بلکه به صورت یک لایه نازک روی سطح پخش می شود و با نفوذ به زیر لکه های ایجاد شده باعث  از بین رفتن لکه روی بدنه خودرو می شود.

• استفاده از پوشش نانو در سطح آیینه ها

یکی از مسائلی که گاهی مشکلاتی را برای راننده خودرو ایجاد می کند، آیینه های خودرو می باشند. بخصوص هنگامی که راننده خودروی عقبی نور بالا روشن می کند و باعث می شود دید راننده خودروی جلویی محدود شود. استفاده از پوشش نانو در آیینه ها باعث شده نور مزاحم بازتاب نشود. از طرفی آیینه ها به مرور زمان جرم میگیرند و دید را با اشکالاتی مواجه می کند. پوشش نانو خاصیت تمیز کنندگی را ایجاد کرده در ضمن با استفاده از پوشش فرابنفش سطح آینه را ضد خش و ضد جرم می کند.

 

 

خاصیت آب گریزی نانو بر روی شیشه ها و آیینه ها باعث شده سطح مورد نظر آب گریز شود و همچنین اگر گرد و غبار روی آیینه ها یا شیشه ها بنشیند به راحتی و به سهولت تمیز می شود.

 

 

پوشش نانو محافظ خودرو

استفاده از فناوری نانو در صنایع خودروسازی علاوه بر قطعاتی که با خاصیت نانو تولید می شوند، باعث افزایش کیفیت، زیبایی و درخشندگی رنگ بدنه خودرو نیز شده است.

از جمله این پوشش های نانو، می توان به پوشش نانوسرامیک اشاره کرد که در حال حاضر علاقمندان زیادی دارد. فناوری نانو در واقع یکی از شاهکارهای قرن بیست و یک است که به سایر فناوری ها کارکرد و خواص بیشتری می دهد.

 

نتیجه تصویر برای نانو رنگ بدنه خودرو

               اجرای نانوسرامیک خودرو

 

• نفوذ فناوری نانو در صنایع مختلف

این فناوری به تنهایی قابل استفاده نیست بلکه با بکارگیری آن در سایر فناوری ها میتوان اثرات ویزه ای را دریافت نمود. نفوذ این فناوری در صنایع مختلف باعث ایجاد تاثیرات فوق العاده ای شده. ازجمله: صنایع غذایی، صنایع خودروسازی، صنایع کشاورزی، پزشکی و دارویی، نساجی، نیروگاهی و برق، نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع هوایی، ساختمان و تزئینی، حمل و نقل و دریایی و ریلی و ….

کارشناسی خودرو در بحث استفاده از پوشش های نانو سرامیک خودرو اطلاعات و آموزش کارشناسی حرفه ای و تخصصی تشخیص رنگ شدگی خودرو را در اختیار شما کاربران عزیز قرار میدهد. با آرین تست و آموزشگاه فنی نخبگان در ادامه مطلب پوشش نانو در کارشناسی خودرو همراه باشد.

• بهبود کیفیت رنگ با ابداع نانو

نانو در ساخت انواع رنگ خودرو باعث افزایش کیفیت رنگ می شود. علاوه بر این باعث بالاتر رفتن کیفیت خاصیت ضدخوردگی می شود و ماندگاری بیشتری روی سطوح فلزی دارد و افزایش طول عمر رنگ خودرو را در بر دارد.

در حال حاضر کاربرد اصلی پوشش های نانو در خودروسازی برای ایجاد مقاومت در مقابل رسوبات اکسیدی و آسانی تمیز شدن شیشه های خودرو می باشد. یعنی در واقع ذرات نانو سرامیک باعث مقاومت بیشتر در مقابل فرسایش می شود و حتی می توانند به عنوان پاک کننده ها هم مورد استفاده قرار گیرند.

 

نتیجه تصویر برای نانو رنگ بدنه خودرو

       اجرای نانو سرامیک حرفه ای خودرو

 

• آموزشگاه فنی نخبگان

آموزشگاه فنی نخبگان یکی از برترین آموزشگاه های کشوری که در حوزه ی آموزش کارشناسی حرفه ای و تخصصی تشخیص رنگ شدگی خودرو و تمامی مباحث مربوطه به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای در حال فعالیت و آموزش دوره های کارشناسی تخصصی خودرو می باشد.

این آموزشگاه با سابقه ای چندین ساله و درخشان، با داشتن بیش از ۶۰۰ مرکز فعال و تخصصی کارشناسی خودرو در سطح کشور و همچنین کسب عنوان برتر مدیران شاسیته ملی سال ۹۷ مدیریت محترم این آموزشگاه، با کادر آموزشی مجرب و متخصص آماده ارائه موزش کارشناسی حرفه ای و تخصصی تشخیص رنگ شدگی خودرو به متقاضیان عزیز ( پذیرش به صورت خانم و آقا ) از سراسر کشور می باشد.

 

• استفاده از باتری های نانویی در خودروهای برقی

صنعت خودروسازی روز به روز در حال پیشرفت است و این پیشرفت در جهت سهولت و بکارگیری راحت تر از این سازه ای فلزی ست. با توسعه ی این صنعت و بخصوص تولید خودروهای برقی، مساله ای که مطرح می شود در رابطه با باتری های مورد استفاده در این خودروهاست.

باتری هایی که در حال حاضر سایر خودروها مورد استفاده مورد استفاده قرار می دهند سنگین و از لحاظ حجمی بزرگتر هستند. در حالیکه باتری های مورد استفاده برای خودروهای برقی باید سبک تر و از لحاظ حجمی کوچکتر باشند.

 

نتیجه تصویر برای کاربرد نانودر صنایع

کاربرد نانو در صنایع خودروسازی

 

فناوری نانو به صورت تخصصی وارد این حوزه شده و با تولید باتری های لیتیوم یونی این مساله را حل کرده. استفاده از ساختار نانو در این نوع باتری ها به افزایش ظرفیت باتری ها  و در عین حال کاهش وزن این نوع باتری ها کمک شایانی کرده است.

و البته با بهینه سازی باتری های لیتیومی، می توان آینده ای روشن برای خودروهای برقی تصور کرد.

• استفاده از نانوسیالات  جهت افزایش عمر مفید خودرو

نانوسیال در واقع سوسپانسیون های دارای ذرات نانو که مواد فلزی و غیر فلزی را در بر می گرد، هستند. نانو سیالات در شرایط و محیط های متفاوت پتانسیل های بسیار زیادی را دارا هستند که در صنایع مختلف اهمیت بسزایی داشته است.

نانوسیالات در موتور خودرو کاهش مصرف سوخت را در بر داشته در عین حالیکه باعث افزایش عمر مفید موتور خودرو نیز می شوند. ترکیبات نانو سیال در رادیاتور خودرو در فرایند خنک شدن موتور دخالت دارد و همین مورد باعث کوچک شدن پمپ های خنک کننده، کاهش مصرف سوخت می شود ضمن اینکه آلایندگی کمتری نیز ایجاد می کند.

Image result for ‫نانوسیالات در روغن موتور خودرو‬‎

مورد دیگری که می توان از آن یاد کرد نوع روغن مورد استفاده خودرو است. روغن های دارای نانو ذرات نسبت به روغن های رایج مورد استفاده خاصیت روان کنندگی بیشتر و در حال خوردگی و فرسایش کمتری دارند. فیلترهای هوای نانو به وسیله ذرات نانویی که دارند با حذف ذرات بسیار ریزی که کارایی فیلتر را پایین می آورد، طول عمر فیلتر را افزایش می دهد.

• آموزش کارشناسی حرفه ای و تخصصی تشخیص رنگ شدگی خودرو 

آموزش کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو در زمینه ریکاوری بدنه خودرو با استفاده از تکنولوژی نانو سرامیک پیشرفت های چشمگیری داشته و در همین راستا آموزشگاه فنی نخبگان آموزش کارشناسی حرفه ای و تخصصی تشخیص رنگ شدگی خودرو را در این زمینه به علاقمندان کارشناسی خودرو در سرار کشور همراه با اعطاء مدارک معتبر داخلی و بین المللی و دانشجو ارائه می دهد. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر از سرفصل های آموزشی کارشناسی خودرو، ثبت نام، انجام هماهنگی های لازم و اطلاع از نحوه ی برگزاری آموزش کارشناسی حرفه ای و تخصصی تشخیص رنگ شدگی خودرو  با کارشناسان مجرب آموزشگاه فنی نخبگان در تماس باشید.

۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷ – ۰۹۳۵۹۱۳۰۴۹۹ – ۰۹۱۴۰۲۵۷۰۰۱ – ۰۳۱۳۳۲۴۸۳۲۷

• لاستیک هایی با استحکام بیشتر با استفاده از ذرات نانو

از جمله موادی که در لاستیک های جدید مورد استفاده قرار می گیرند نانو فیلترها و نانوکامپوزیت ها هستند که باعث افزایش خواص فیزیکی لاستیک می شوند. جهت افزایش مقاومت، استحکام و طول عمر لاستیک ها به ترکیبات لاستیک؛ ذرات نانومتری خاکرس، نانوکربنات کلسیم، الماس نانومتری و اکسید روی نانومتری اضافه می شود.

 

نتیجه تصویر برای لاستیک نانو

 

• شیشه های ضد آب خودرو

یکی از عوامل تاثیرگذار روی دید راننده در هنگام رانندگی تمیز بودن و شفافیت شیشه های خودرو است که ایمنی رانندگی را تامین می کند. با ورود نانو تکنولوژی به صنعت خودروسازی، رنگ ها و پوشش هایی ایجاد شده که از تجمع ذرات آلودگی و بسیار ریز روی سطوح جلوگیری می کند که به تازگی این پوشش های نانو برای شیشه ها و آیینه های خودرو هم مورد استفاده قرار گرفته است. 

نتیجه تصویر برای آبگریزی شیشه خودرو

پوشش نانو به صورت یک لایه نازک تمام سطح شیشه و آیینه را پوشانده و خاصیت آب گریزی ایجاد کرده ضمن اینکه خط و خراش های ریز اجاد شده روی شیشه و آیینه خودرو را ترمیم و تعمیر کرده. 

فناوری نانو علاوه بر افزایش و بهبود دید راننده، نور اضافی و مزاحمی را که در شب بازتاب می شود، کاهش می دهد ضمن اینکه استهلاک برف پاک کن ها را نیز کاهش می دهد. 

• تولید قطعاتی با طول عمر بیشتر

در بیشتر صنایع بخصوص صنعت خودروسازی داشتن و استفاده از قطعات سبک، مستحکم و با حداقل اندازه و حجم کوچک همواره یک نیاز محسوب می شده که استفاده از تکنولوژی نانو در کاهش وزن، بالاتر رفتن سرعت و ایمنی و افزایش قدرت خودرو تاثیرات بسزایی داشته است.

 

نتیجه تصویر برای سطح نانو خودرو

 

در بخش های مختلف خودرو نانو کامپوزیت ها مورد استفاده هستند مانند: داشبوردهای ضد خش و ضد باکتریایی، روک داشبورد، پوشش کیسه های هوا، فیلترهای تصفیه کننده هوا، پایه های در و … همچنین در قطعات خارجی به دلیل کاهش وزن خودرو و دوام بیشتر در شریط مختلف آب و هوایی استفاده می شود.

• بهینه‌سازی پیل سوختی یا سلول سوختی

یکی از مباحث روز صنایع بخصوص صنعت خودروسازی بحث هوای پاک و حفاظت از محیط زیست است. فناوری نانو در این زمینه حرف برای گفتن دارد. سوخت خودرو اگر هیدروژن باشد، کمترین آسیب را به محیط زیست می رساند و برخلاف سوخت های فسیلی تجدیدپذیر است.

Image result for ‫پیل سوختی‬‎

خودروهایی که سوخت آنها با پیل سوختی یا سلول سوختی کار می کند هیدروژن است که جزء اهداف صنایع خودروسازی ست.

•  آموزش کارشناسی حرفه ای و تخصصی تشخیص رنگ شدگی خودرو

آموزشگاه فنی نخبگان یکی از برترین آموزشگاه های کشوری که در حوزه ی آموزش کارشناسی حرفه ای و تخصصی تشخیص رنگ شدگی خودرو  و تمامی مباحث مربوطه به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای در حال فعالیت و آموزش دوره های کارشناسی تخصصی خودرو می باشد.

این آموزشگاه با سابقه ای چندین ساله و درخشان، با داشتن بیش از ۶۰۰ مرکز فعال و تخصصی کارشناسی خودرو در سطح کشور و همچنین کسب عنوان برتر مدیران شاسیته ملی سال ۹۷ مدیریت محترم این آموزشگاه، با کادر آموزشی مجرب و متخصص آماده ارائه تمامی آموزش های تکمیلی کارشناسی خودرو به متقاضیان عزیز ( پذیرش به صورت خانم و آقا ) از سراسر کشور می باشد.

 

 

اسکان رایگان طی برگزاری آموزش کارشناسی حرفه ای و تخصصی تشخیص رنگ شدگی خودرو  اعطاء گواهینامه معتبر داخلی، بین المللی و دانشجو – اعطاء نمایندگی و پشتیبانی کامل و … از مزایای آرین تست و آموزشگاه فنی نخبگان می باشد.

آموزش کارشناسی حرفه ای و تخصصی تشخیص رنگ شدگی خودرو به صورت کاملا حرفه ای و به دوصورت تئوری و عملی برگزار می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر، ثبت نام و انجام هماهنگی های لازم، کارشناسان مجرب آموزشگاه اماده همکاری با متقاضیان عزیز می باشند. 

پل های ارتباطی ما : ۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷ – ۰۹۳۵۹۱۳۰۴۹۹ – ۰۹۱۴۰۲۵۷۰۰۱ – ۰۳۱۳۳۲۴۸۳۲۷

• هشدار و تبلیغات کذب 

متاسفانه اخیرا مشاهده شده است برخی از افراد فرصت طلب، بدون داشتن دانش کارشناسی خودرو و عدم آگاهی کامل از مبحث مهم کارشناسی خودرو اقدام به برگزاری دوره های آموزش کارشناسی حرفه ای و تخصصی تشخیص رنگ شدگی خودرو نموده و باعث ایجاد مشکلاتی در این زمینه برای علاقمندان حوزه کارشناسی خودرو شده اند.

و نیز افرادی با دادن آگهی در سایت های مختلف اینترنتی به بهانه آموزش از علاقمندان به رشته آموزش کارشناسی حرفه ای و تخصصی تشخیص رنگ شدگی خودرو  مبالغی را دریافت کرده و پس از آن جوابگوی افراد نمی باشند. لذا خواهشمندیم به هیچ عنوان قبل از حضور و اطمینان از صحت گفته افراد، هیچ گونه مبلغی را به حساب هیچ فردی واریز ننمایید. و قبل از هرگونه اقدامی با کارشناسان آموزشگاه فنی نخبگان مشورت کنید.

 جهت آگاهی از سرفصل های آموزش کارشناسی حرفه ای و تخصصی تشخیص رنگ شدگی خودرو  مطالب منتشر شده آرین تست را دنبال کنید.

پل های ارتباطی ما : ۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷ – ۰۹۳۵۹۱۳۰۴۹۹ – ۰۹۱۴۰۲۵۷۰۰۱ – ۰۳۱۳۳۲۴۸۳۲۷