آموزش رفع آفتاب سوختگی رنگ بدنه خودرو

آموزش رفع آفتاب سوختگی رنگ بدنه خودرو

توسط آموزشگاه فنی نخبگان و با تدریس اساتید برتر کشوری و دانشگاهی همراه با برگزاری جلسات آموزشی عملی کاملا حرفه ای برگزار می گردد.

همرهان عزیز می توانید با مطالعه مقاله آموزش رفع آفتاب سوختگی رنگ بدنه خودرو اطلاعات لازم را در این رابطه به دست آورید.

آرین تست آماده ارئه مشاوره رایگان در رابطه با موضوعات کارشناسی رنگ خودرو از جمله آموزش رفع آفتاب سوختگی رنگ بدنه خودرو به شما کاربران عزیز می باشد. ۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷

• مراقبت از خودرو

تقریبا دغدغه همه افرادی که خودرو دارند نگهداری و مراقبت از خودرو و جلوگیری از بروز اتفاقاتی ست که سلامت خودرو را تهدید میکند. همانطور که در مطالب قبل ذکر شد سلامت خودرو شامل ظاهر خودرو ( رنگ بدنه و بدنه خودرو ) و موتوری و فنی خودرو است.

اما اولین قسمتی که همیشه در معرض تهدید است بدنه خودرو و رنگ بدنه خودرو است که همیشه مستقیما در معرض بروز حوادث است.

رنگ پریدگی یا به اصطلاح آفتاب سوختگی رنگ بدنه خودرو یا ایجاد خط و خراش بر اثر یک سری حوادث از جمله دغدغه هایی هستند که مالکان خودرو همیشه داشته اند و علت این دغدغه نیز معمولا ارزش خودروی مذکر است.

 

Image result for ‫رنگ خودرو‬‎

 

• ارتباط رنگ بدنه خودرو و ارزش خودرو

بدیهی ست که قیمت و ارزش خودرو با سلامت رنگ بدنه خودرو مستقیما در ارتباط است. یعنی هرقدر رنگ بدنه خودرو تمیز باشد و از شفافیت بیشتری برخوردار باشد قطعا ارزش خودرو هم بالاتر است.

البته این نکته را هم نباید فراموش کرد که میزان رنگ شدگی بدنه خودرو نشان دهنده بروز اتفاقاتی برای خودرو است و اینکه این اتفاقات چقدر روی سلامت کلی خودرو بخصوص فنی و موتوری تاثیر گذاشته کاری ست که نیاز به کارشناسی حرفه ای دارد.

Image result for ‫رنگ خودرو‬‎

در این زمینه کارشناسان حرفه ای تشخیص رنگ خودرو این امکان را برای افراد فراهم کرده اند تا هنگام خرید خودرو بتوانند تصمیم درستی را بگیرند و انتخاب نهایی را داشته باشند.

• آموزش رفع آفتاب سوختگی رنگ بدنه خودرو

کارشناسی تشخیص رنگ خودرو حرفه ای ست که نیاز به داشتن تجربه مهارت و تخصص و دانش ویژه دارد. در این زمینه آموزشگاه فنی نخبگان با سابقه ای چندین ساله و درخشان در زمینه کارشناسی تشخیص رنگ خودرو و دارای بیش از ۶۰۰ مرکز فعال و متخصص کارشناسی تشخیص رنگ خودرو در سراسر کشور و همچنین کسب عنوان برتر مدیر شایسته ملی سال ۹۷ افتخار اموزش به علاقمندان و متقاضیان خانم و آقا از سراسر کشور را دارد.

جهت ثبت نام و انجام هماهنگی های لازم با شماره ۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷ تماس بگیرید.

• رنگ آمیزی خودرو

در گذشته تولیدکنندگان خودرو از روش تک مرحله ای برای رنگ آمیزی خودرو استفاده میکردند که معمولا این نوع رنگ باریک شکننده و در مقابل اکسید شدن بسیار ضعیف بود.

اوایل سال ۱۹۸۰ تولیدکنندگان خودرو به این فکر افتادند برای رنگ آمیزی خودرو و مقاوم کردن رنگ خودرو در مقابل عوامل آسیب رسان از روش دیگی استفاده کنند بنابراین شیوه ی دو مرحله ای رنگ روی کار آمد.

 

Image result for ‫رنگ خودرو‬‎

 

• شیوه ی دو مرحله ای رنگ

این شیوه رنگ آمیزی باعث شد تا رنگ بدنه خودو از دوام بیشتری برخوردار باشد و سازگاری بیشتری با محیط زیست داشته باشد. اما با وجود پیشرفت صنعت خودروسازی و ورود علم و تکنولوژی به این عرصه و ورود خودروهایی با کیفیت عالی به بازار مراقبت و محافظت از خودرو امری غیرقابل انکار است.

بهر حال رنگ بدنه خودرو همیشه در معرض حوادثی از قبیل برخورد با موانع و یک سری عوامل شیمیایی محیطی هست که به مرور زمان رنگ بدنه خودرو را تحت تاثیر قرار میدهد اگر از بروز خط و خراش بگذریم مهمترین اتفاق ممکن بروز حادثه ای از قبیل رنگ پریدگی و آفتاب سوختگی رنگ بدنه خودرو است.

با آرین تست همراه باشید در ادامه مطالب… ۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷

• دلیل رنگ پریدگی یا آفتاب سوختگی خودرو

عوامل زیادی در بروز رنگ پریدگی خودرو موثر است و مهمترین آن وجود اشعه UV خورشید است. شاید این تصور را داشته باشید که زمان زیادی طول میکشد تا رنگ بدنه خودرو دچار آفتاب سوختگی شود در حالیکه این اتفاق سریعتر از انچه که تصور میکنیم رخ می دهد.

هر بار که خودرو زیر نور مستقیم خورشید پارک می شود تحت یک واکنش شیمیایی قرار میگیرد. قرار گرفتن خودرو در معرض آلودگی هوا و سایر آلودگی ها نیز در طول روز میتواند از جمله عوامل بروز این مشکلات باشد.

 

Image result for ‫رنگ خودرو‬‎

 

آموزش رفع آفتاب سوختگی رنگ بدنه خودرو

اما جای نگرانی نیست. کارشناسان تشخیص رنگ خودرو آموزشگاه فنی نخبگان راه های مقابله با این پدیده و ترمیم آفتاب سوختگی بدنه خودرو را با بهترین کیفیت و کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان به شما علاقمندان ورود به بازار کار خودرو آموزش می دهند. پذیرش بصورت خانم و آقا از سراسر کشور  ۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷

• راه های مقابله با آفتاب سوختگی رنگ بدنه خودرو و رفع ماتی رنگ بدنه خودرو

۱- استفاده از پوشش و کاور مناسب جهت نگهداری از خودرو در مقابل نور مستقیم خورشید

Image result for ‫کاور خودرو‬‎

۲- پارک کردن خودرو در پارکیگ و محل مناسب و دور از تابش مستقیم نور خورشید

Image result for ‫رنگ خودرو‬‎

۳- شستشو و نظافت اصلی خودرو با استفاده از شوینده های مخصوص

آموزش حرفه ای و کارشناسی صفر تا صد  دیتلینگ خودرو با آموزشگاه فنی نخبگان۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷

۴- جلوگیری از تماس رنگ بدنه خودرو با موادی از قبیل روغن ترمز و …

۵- جلوگیری از نشستن گردو غبار روی بدنه خودرو

۶- جلوگیری از تماس آلودگی هایی از قبیل شیره درختان و فضله پرندگان با بدنه خودرو

۷- عدم پارک خودرو زیر باران های اسیدی

و …

• کارشناسی تشخیص رنگ خودرو

کارشناسی تشخیص رنگ خودرو به طور کامل و دقیق به تمامی بحث های نگهداری و مراقبت از خودرو می پردازد. با فراگیری دانش کارشناسی تشخیص رنگ خودرو و ریکاوری رنگ بدنه خودرو زمینه ساز ایجاد آینده شغلی و مالی فوق العاده ای برای خود باشید.

آموزشگاه فنی نخبگان با سابقه ای چندین ساله و درخشان در زمینه کارشناسی تشخیص رنگ خودرو و دارای بیش از ۶۰۰ مرکز فعال و متخصص کارشناسی تشخیص رنگ خودرو در سراسر کشور و همچنین کسب عنوان برتر مدیر شایسته ملی سال ۹۷ افتخار اموزش به علاقمندان و متقاضیان خانم و آقا از سراسر کشور را دارد.

جهت ثبت نام و انجام هماهنگی های لازم با شماره ۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷ تماس بگیرید.

ترمیم رنگ پریدگی و آموزش رفع آفتاب سوختگی رنگ بدنه خودرو

۱- در مرحله اول خودرو را کاملا بشویید و مطمئن شوید خودرو کاملا از هرگونه آلودگی پاک سازی شده است. و اگر فکر میکنید در این زمینه تخصص کافی ندارید می توانید از کارواش های حرفه ای استفاده کنید.

۲- در این مرحله باید کاملا خودرو را خشک کنید.

۳- خط و خراش های ایجاد شده روی بدنه خودرو را مشخص کنید. ( خراش هاس سطحی – نسبتا عمیق – عمیق )

ترمیم هر کدام از این خراش ها زمان و کار خاص خود را می طلبد. میتوانید از کارشناسان تشخیص رنگ خودرو کمک بگیرید.

۴- سطوح رنگ پریده را مشخص کنید. و خودرو را برای ترمیم آن آماده کنید.

جهت رفع خط و خراش ها می توانید از پولیش و نانو سرامیک استفاده کنید. البته استفاده از این مواد ترمیم کننده باید بر حسب میزان سطح خط و خراش ها باشد. نوع و مقدار پولیش قابل استفاده با میزان خط و خراش ها در تباط مستقیم است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اجرای پولیش و نانو سرامیک می توانید به مطلب اجرای پولیش خودرو توسط دست و دستگاه مراجعه کنید.

رفع آفتاب سوختگی رنگ بدنه خودرو

جهت رفع آفتاب سوختگی رنگ بدنه خودرو نیاز به تهیه وسائل مورد نیاز است:

۱- رابینگ ( پولیش سخت )

۲- بافر یا دستگاه پولیش

۳- دستمال میکروفیبر

Image result for ‫رنگ خودرو‬‎

• مراحل ترمیم و آموزش رفع آفتاب سوختگی رنگ بدنه خودرو

بهتر است که فرآیند رفع آفتاب سوختگی رنگ بدنه خودرو در یک روز گرم انجام شود. چرا که برای انجام این پروسه باید از پولیش سخت استفاده کرد و این پولیش خیلی سریع خشک و سفت می شود پس سرعت انجام کار را از پولیش کار میگیرد. گرمای هوا به رفع این مساله کمک می کند.

انجام رفع آفتاب سوختگی رنگ بدنه خودرو را به دور از آفتاب و در فضای بسته مثل پارکینگ انجام دهید.

• مقداری از مواد پولیش سخت را روی پد مناسب بزنید و پد را به دستگاه پولیش وصل کنید.

دستگاه پولیش را روشن کنید و آن را با حرکات و فشار یکسان و متناسب روی نواحی قابل ترمیم حرکت دهید.

• پس از پایان کار خودرو را کاملا بشویید و کاملا خشک کنید.

• در مرحله پایانی از واکس استفاده کنید و سعی کنید براقیت و شفافیت قابل ملاحظه ای ایجاد کنید.

Image result for ‫رنگ خودرو‬‎

• مهارت و تخصص

انجام همه این مراحل نیاز به داشتن مهارت و تخصص دارد و همه افراد نمیتوانند این کار را انجام دهند. جهت کسب تخصص در این زمینه می توانید با آموزش های حرفه ای و تخصصی کارشناسی تشخیص رنگ خودرو و ریکاوری رنگ بدنه خودرو آموزشگاه فنی نخبگان همراه باشید.

جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجرب اموزشگاه در تماس باشید.۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷

پذیرش خانم و آقا از سراسر کشور همراه با اسکان رایگان و اعطاء مدارک داخلی و بین المللی و دانشجو و … از مزایای همراه شدن با آرین تست و آموزشگاه فنی نخبگان است.

 

• آموزشگاه فنی نخبگان 

آموزشگاه فنی نخبگان یکی از برترین آموزشگاه های کشوری که در حوزه ی آموزش کارشناسی رنگ خودرو و تمامی مباحث مربوطه به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای در حال فعالیت و آموزش دوره های کارشناسی تخصصی خودرو می باشد.

این آموزشگاه با سابقه ای چندین ساله و درخشان، با داشتن بیش از ۶۰۰ مرکز فعال و تخصصی کارشناسی رنگ خودرو در سطح کشور و همچنین کسب عنوان برتر مدیران شاسیته ملی سال ۹۷ مدیریت محترم این آموزشگاه، با کادر آموزشی مجرب و متخصص آماده ارائه تمامی آموزش های تکمیلی کارشناسی رنگ خودرو به متقاضیان عزیز ( پذیرش به صورت خانم و آقا ) از سراسر کشور می باشد.

 

 

آموزشگاه فنی نخبگان

• نحوه ی برگزاری آموزش ها

آموزش ها به دو صورت کارگاهی تئوری و عملی فوق العاده حرفه ای و تحت نظر اساتید مجرب دانشگاهی انجام می شود.

اسکان رایگان و اعطاء مدارک داخلی بین المللی و دانشجو و همچنین اعطاء نمایندگی به دانشپذیران محترم از جمله مزایا ی آموزشگاه فنی نخبگان می باشد.

• هشدار 

متاسفانه اخیرا مشاهده شده است برخی از افراد فرصت طلب، بدون داشتن دانش کارشناسی رنگ خودرو و عدم آگاهی کامل از مبحث مهم کارشناسی رنگ خودرو اقدام به برگزاری دوره های آموزش کارشناسی رنگ خودرو نموده و باعث ایجاد مشکلاتی در این زمینه برای علاقمندان حوزه کارشناسی رنگ خودرو شده اند.

• تبلیغات کذب

و نیز افرادی با دادن آگهی در سایت های مختلف اینترنتی به بهانه آموزش از علاقمندان به رشته کارشناسی رنگ خودرو مبالغی را دریافت کرده و پس از آن جوابگوی افراد نمی باشند.

لذا خواهشمندیم به هیچ عنوان قبل از حضور و اطمینان از صحت گفته افراد، هیچ گونه مبلغی را به حساب هیچ فردی واریز ننمایید. و قبل از هرگونه اقدامی با کارشناسان آموزشگاه فنی نخبگان مشورت کنید.

جهت اطلاع از نحوه برگزاری دوره های آموزشی کارشناسی رنگ خودرو و  آموزش ترکیب رنگ خودرو با کارشناسان مجرب آموزشگاه در تماس باشید.

۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷ – ۰۹۳۵۹۱۳۰۴۹۹ – ۰۹۱۴۰۲۵۷۰۰۱ – ۰۳۱۳۳۲۴۸۳۲۷

همراهان همیشگی مطالب منتشر شده آرین تست را دنبال کنید.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *