آموزش حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو

آموزش حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو

آموزش حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو

ارائه این آموزش ها می تواند کمک شایانی به افراد در هنگام تصمیم برای خرید یک خودرو باشد. البته با به کارگیری صحیح و اصولی آموزش حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو انقلاب بزرگی در بازار خودرو به خصوص خودروی دست دوم و کارکرده ایجاد می شود.

آرین تست امروز با مقاله آموزش حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو در خدمت شماکاربران عزیز است و نکات قابل توجهی را ارائه می دهد.

• جایگاه خودرو در زندگی انسان

دنیای امروز دنیای پیشرفت و تکنولوژی و سرعت است. دنیایی ست که ارتقاء سطح زندگی در آن بسیار مهم بوده و البته تمامی پیشرفت های انسان برای دستیابی به این امر مهم است . 

در این دنیای پر هیاهویی که به سرعت در حال تغییر و تحول و رو به سمت جلو در حال حرکت است، خودرو یکی از ملزوماتی ست که جزء جدایی ناپذیر زندگی امروزی شده است. بنابراین هر خانواده ای نسبت به سطح اقتصادی که دارد از یک نوع خودرو استفاده می کند.

 

خودرو و انسان

جایگاه خودرو و زندگی انسان

•بازار خرید و فروش خودرو دست دوم و کارکرده

به دلایل مسائل اقتصادی که بر جامعه حاکم شده در سالهای اخیر تمایل افراد برای خرید خودرو بیشتر به سمت خودروی دست دوم و کارکرده می باشد.

اما همه می دانیم که بازار خرید و فروش خودرو به خصوص خودروی دست دوم پر از حاشیه و دارای مسائل مربوط به خودش می باشد. و اگر از مهارت و تبهر خاص برخوردار نباشیم قطعا موفقیت چندانی کسب نمی کنیم.

 

خودرو دست دوم

خرید و فروش خودروهای دست دوم

• مسائل و دغدغه های خودروی دست دوم

برای اینکه در خرید خودروی دست دوم متحمل هزینه های بالا و دچار مشکل نشویم، مسائلی را باید رعایت کرد. گاها برای خرید خودرویی اقدام می کنیم که ظاهری بسیار زیبا و شکیل دارد. و همین جذابیت ظاهری ما را مجذوب خود می کند. غافل از اینکه در پس این ظاهر زیبا و معقول، مسائلی وجود دارد که آگاهی از آن می تواند ما را از خرید خودرو منصرف کند. 

اما نکته ی قابل بحث این است که خیلی از افراد از مهارت لازم جهت شناسایی و تشخیص خودروی سالم برخوردار نیستند. بنابراین خیلی از اوقات با اعتماد به فروشنده اقدام به خریدی می کنند که متاسفانه در مدت زمان کوتاهی متوجه نواقص و آسیب هایی در خودروی مذکور شده و البته کاری هم از دستشان بر نمی آید.

 • آموزش حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو

• کارشناسی رنگ خودرو

بررسی دقیق و کارشناسانه تمامی بخش های خودرو اعم از ظاهری رنگ و بدنه، فنی و موتوری و تمامی قطعات خودرو… جهت اطمینان از صحت و سلامت، قدرت و امنیت خودرو را کارشناسی خودرو می گویند.

• نکته

چرا کارشناسی رنگ بدنه خودرو؟ 

یکی از مسائل مهم که نقش اساسی در سلامت و امنیت خودرو دارد، رنگ بدنه خودرو می باشد. در واقع میزان رنگ شدگی بدنه خودرو بسیار مهم است. میزان رنگ شدگی بدنه خودرو نشان دهنده ی میزان و شدت بروز یک اتفاق و حادثه است که می تواند خساراتی را به خودرو وارد کرده باشد.

به همین دلیل است که بررسی صحت و سلامت خودرو به کارشناسی رنگ و بدنه خودرو معروف است. رنگ شدگی خودرو علاوه بر تعیین سلامت خودرو در تعیین ارزش وقیمت خودرو نیز نقش اساسی را ایفا می کند.

 

کارشناسی خودرو

      کارشناسی قیمت خودرو

 

• کارشناس خودرو

فردی که تمامی آموزش ها و مهارت های لازم را در خصوص کارشناسی رنگ خودرو فرا گرفته و در این زمینه دارای تخصص می باشد. کارشناس خودرو توانایی بررسی و شناسایی تمامی نواقص موجود در خودرو را دارد و می تواند بر اساس این مشاهدات ارزش و قیمت واقعی خودرو را تعیین کند.

 

کارشناسی خودرو

        کارشناس خودرو

 

پیشنهاد می شود قبل از اقدام به خرید خودرو در صورت عدم مهارت در این زمینه، از وجود کارشناسان مجرب خودرو استفاده کنید. 

آموزش حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو

آموزشگاه فنی نخبگان اولین و بزرگترین آموزشگاه تشخیص رنگ شدگی خودرو در سراسر کشور، مجری برگزاری آموزش حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو، آموزش ریکاوری رنگ و بدنه خودرو، آموزش نقاشی و رنگ آمیزی خودرو و آموزش ترکیب رنگ و ساخت رنگ خودرو و سایر آموزش های مرتبط با کارشناسی رنگ خودرو، دارای سابقه ای چندین ساله و درخشان با بیش از ۶۰۰ مرکز فعال و متخصص در زمینه آموزش حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو و … در سطح کشور و همچنین کسب عنوان برتر مدیر شایسته ملی سال ۹۷ توسط مدیریت محترم آموزشگاه، آماده ارائه تمامی آموزش های تخصصی آموزش حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو و … به علاقمندان و متقاضیان عزیز از سراسر می باشد.

 

آموزشگاه فنی نخبگان

 آموزشگاه فنی نخبگان مجری برگزاری آموزش حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو

• نحوه ی برگزاری دوره های آموزش حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو

تدریس توسط اساتید مجرب کشوری و دانشگاهی همراه با برپایی کارگاه های عملی فوق العاده حرفه ای و تخصصی، انجام می گیرد. 

علاقمندان جهت شرکت در دوره های آموزش حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو،آموزش ریکاووری رنگ خودروو آموزش نقاشی و رنگ آمیزی خودروبا کارشناسان مجرب آموزشگاه فنی نخبگان در تماس باشند.

۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷ – ۰۹۳۵۹۱۳۰۴۹۹ – ۰۹۱۴۰۲۵۷۰۰۱ – ۰۳۱۳۳۲۴۸۳۲۷

• نکات مورد توجه در آموزش حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو

۱- بررسی بدنه خودرو

ظاهر و رنگ خودرو از جمله موارد جذب مشتری در خرید خودرو است. وجود هرگونه رنگ شدگی و خوردگی بر روی بدنه باید مورد توجه قرار بگیرد. چرا که رنگ شدگی خودرو می تواند گویای وجود آسیب های بزرگ و کوچک برای خودرو باشد.

از جمله این آسیب ها می توان به آسیب در شاسی خودرو، ستون ها و بخش های مهم خودرو اشاره کرد. شاسی و ستون خودرو از مهمترین بخش های خودرو هستند که وجود هر گونه آسیب می تواند تهدیدی جدی برای سرنشینان خودرو باشد.

شاسی خودرو وظیفه اصلی تامین امنیت و قدرت در خودرو را به عهده دارد و ستون خودرو نیز به دلیل موقعیتی که دارد ( با سرنشینان در یک راستا قرار دارند ) از توجه خاصی در کارشناسی رنگ خودرو برخوردارند.

۲- بررسی فنی و موتوری خودرو

۳- بررسی آپشن های موجود در خودرو

۴- تست رانندگی 

۵- تشخیص تعویض قطعات خودرو

و به طور کل بررسی تمامی قسمت های مختلف خودرو 

 

• کارشناسی خودرو حرفه یا شغل؟

در حال حاضر کارشناسی خودرو یکی از مهمترین و پردرآمدترین مشاغل در کشور محسوب می شود. ضمن اینکه می توان به عنوان یک حرف ی تخصصی به آن اشاره کرد.

•  آموزش حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو

آموزشگاه فنی نخبگان در راستای ایجاد یک زمینه عالی جهت کارآفرینی اقدام به برگزاری دوره های تخصصی  آموزش حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو، آموزش ریکاوری رنگ و بدنه خودرو، آموزش نقاشی و رنگ آمیزی خودرو و آموزش ترکیب رنگ و ساخت رنگ خودرو و سایر آموزش های مرتبط با کارشناسی رنگ خودرو نموده است.

• مزایای استفاده از  آموزش حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو آموزشگاه فنی نخبگان

۱- پذیرش از سراسر کشور به صورت خانم و آقا

۲- اسکان رایگان طی برگزاری دوره های آموزشی

۳- ارائه مدارک بین المللی، داخلی و دانشجو

۴- اعطاء نمایندگی به دانشپذیران پس از اتمام دوره

• سرفصل های آموزشی قابل ارائه در  آموزش حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو

۱- آموزش کارشناسی رنگ خودرو

۲- آموزش بازیابی رنگ خودرو

۳- آموزش ریکاوری خودرو

۴- آموزش رفع آفتاب سوختگی خودرو

۵- آموزش اجرای نانو سرامیک

۶- آموزش صفر شویی کابین و موتور با مواد نانو

۷- آموزش اجرای بولیش نانو

۸- کار با دستگاه تشخیص رنگ خودرو

و سایر آموزش های مرتبط …

• نحوه ی برگزاری  آموزش حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو

تدریس توسط اساتید مجرب کشوری و دانشگاهی همراه با برپایی کارگاه های عملی فوق العاده حرفه ای و تخصصی، انجام می گیرد. 

علاقمندان جهت شرکت در دوره های آموزش حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو، آموزش ریکاووری رنگ خودرو و آموزش نقاشی و رنگ آمیزی خودرو با کارشناسان مجرب آموزشگاه فنی نخبگان در تماس باشند.

۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷ – ۰۹۳۵۹۱۳۰۴۹۹ – ۰۹۱۴۰۲۵۷۰۰۱ – ۰۳۱۳۳۲۴۸۳۲۷

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *