آموزش حرفه ای ریکاوری رنگ و بدنه خودرو

در این مقاله به مبحث آموزش حرفه ای ریکاوری رنگ و بدنه خودرو در وب سایت آرین تست میپردازیم این مطلب میتواند مناسب افرادی باشد که نیاز به آموزش و دریافت اطلاعات در مورد ریکاوری و رنگ بدنه خودرو دارند میباشد.

 

 رنگ خودرو

رنگ خودرو تشکیل شده از ترکیبات شیمیایی گوناگونی که فراتر از زیبایی، جذابیت و درخشندگی که به خودرو می دهد، هدف بزرگتری را دنبال می کند. در واقع هدف از رنگ خودرو، محافظت و مراقبت از بدنه ی فلزی خودرو در مقابل خوردگی ها و زنگ زدگی هاست که موجب پوسیدگی و از بین رفتن فلز بدنه خودرو می شود.

 

Image result for ‫رنگ خودرو‬‎

 

خودرویی که از کمپانی خارج می شود، دارای رنگی زیبا و براق می باشد و باعث جلب توجه مشتریان می شود. اما همین زیبایی و جذابیت همواره در معرض تهدیدات مختلف است. بنابراین مراقبت و اصول نگهداری ویزه ی خود را می طلبد.

به هر حال رنگ بدنه خودرو به مرور زمان و در اثر عوامل محیطی تحت تاثیر قرار می گیرد و از براقیت و درخشندگی آن کمی کاسته می شود. حال اگر نسبت به این مساله بی توجه باشیم و در رسیدگی و مراقبت از رنگ بدنه خودرو حساسیت نداشته باشیم و کوتاهی کنیم، این عارضه تبدیل به یک آسیب جدی در رنگ بدنه خودرو می شود.

 

Image result for ‫رنگ خودرو‬‎

 

• عوامل آسیب رسان به رنگ بدنه خودرو

۱- قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید

۲- پارک کردن خودرو زیر درختان و ریزش شیره ی مختلف درختان روی بدنه خودرو که باعث ایجاد لکه روی رنگ بدنه خودرو می شود.

۳- ریزش و باقی ماندن فضولات پرندگان روی رنگ بدنه خودرو

۴- تاثیر برخی از روغن ها مثل روغن ترمز روی رنگ بدنه خودرو که باعث از بین رفتن کامل رنگ بدنه خودرو می شود.

۵- ریزش برف و باران های اسیدی روی رنگ بدنه خودرو

۶- برخورد سنگ ریزه های جاده به رنگ بدنه خودرو و ایجاد خط و خراش های سطحی و …

۷- برخورد اجسام نوک تیز به بدنه و رنگ بدنه خودرو

۸- بروز تصادفات سبک و سنگین که رنگ بدنه خودرو را تحت تاثیر مستقیم قرار می دهد.

۹- شستشوی غیر اصولی و استفاده از شوینده های نامناسب

۱۰- استفاده از کارواش هایی که با برس های چرخشی اقدام به شستشوی خودرو می کنند.

و خیلی از عوامل دیگر که می تواند به رنگ بدنه خودرو آسیب جدی وارد کند.

 

Image result for ‫ظاهر بد خودرو‬‎

 

تمامی موارد ذکر شده می توانند آسیب های سطحی یا جدی را به رنگ بدنه خودرو وارد کنند و مشکلاتی را برای رنگ بدنه خودرو به وجود بیاورند. اگر برای رفع این مشکلات سریعا اقدام نشود و مورد بی توجهی قرار بگیرند، بزودی شاهد خودرویی با ظاهری بسیار نامناسب خواهیم بود.

ما در کشوری زندگی می کنیم که بر خلاف خیلی از کشورها ی اروپایی، رنگ بدنه خودرو تاثیر مستقیمی روی قیمت گذاری و ارزش گذاری روی خودرو دارد. بنابر این می طلبد در مرحله اول اصول نگهداری از خودرو را به صورت کامل و نخصصی آموزش ببینیم و اجرایی کنیم و در قدم بعدی در صورت بروز کوچکترین مشکلی برای خودرو و رنگ بدنه خودرو، برای رفع و ترمیم آن اقدامات لازم را انجام دهیم.

 

Image result for ‫ارزش خودرو‬‎

 

کارشناسی رنگ خودرو در آرین تست

 

آرین تست و آموزشگاه فنی نخبگان در ادامه بحث های کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو، به اصول نگهداری و مراقبت از خودرو و همچنین راه کارهای ترمیم و بازیابی رنگ بدنه خودرو می پردازد. ریکاوری رنگ و بدنه خودرو یکی از پیشنهادات ویژه در این حوزه می باشد.

آموزشگاه فنی نخبگان، با هدف ایجاد یک بستر مناسب جهت کارآفرینی ویژه ی علاقمندان به حوزه ی کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی بدنه خودرو و ریکاوری رنگ و بدنه خودرو، اقدام به برگزاری دوره های تخصصی و حرفه ای کارشناسی و تشخیص رنگ خودرو، نقاشی و رنگ آمیزی خودرو و ریکاوری رنگ و بدنه خودرو نموده است. تدریس توسط اساتید مجرب کشوری و دانشگاهی همراه با برپایی کارگاه های فوق العاده حرفه ای و تخصصی، انجام میگیرد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از سرفصل های آموزشی و نحوه ی برگزاری دوره های آموزش کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو، ریکاوری رنگ و بدنه خودرو و آموزش رنگ آمیزی و نقاشی خودرو با شماره های زیر در تماس باشید.

۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷ – ۰۹۳۵۹۱۳۰۴۹۹ – ۰۹۱۴۰۲۵۷۰۰۱ – ۰۳۱۳۳۲۴۸۳۲۷

ریکاوری رنگ و بدنه خودرو

بازیابی و ترمیم و تعمیر رنگ و بدنه خودرو، ریکاوری رنگ و بدنه خودرو محسوب می شود. که خود شامل یک پکیج کامل می باشد.

۱- اجرای نانو سرامیک حرفه ای

۲- اجرای پولیش حرفه ای

۳- صفر شویی کابین خودرو و صفر شویی موتور خودرو

۴- لیسه کشی خودرو

۵- رفع آفتاب سوختگی رنگ بدنه خودرو

۶- شفاف سازی چراغ های خودرو

۷- اجرای واکس خودرو

۸- اجرای دیتلینگ خودرو

۹- اجرای کاور نانو سرامیک خودرو

و سایر خدمات ریکاوری رنگ و بدنه خودرو

 

 

نتیجه تصویر برای ریکاوری بدنه خودرو

 

ایجاد خط و خراش های ریز روی رنگ بدنه خودرو امری اجتناب ناپذیر است. به هر حال هنگامی که خودرو در حال حرکت است، سنگ ریزه های موجود کف جاده به سمت بدنه خودرو پرتاب و ایجاد خط و خراش های سطحی را به همراه دارد.

اگر به همین موارد کوچک بی توجهی شود می تواند تبدیل به خراش های وسیع تر و عمیق تری شود که در این صورت ریکاوری رنگ و بدنه خودرو با زحمت بیشتر و با هزینه ی بالاتری صورت می گیرد.

• پیشنهاد ما جهت حفظ و مراقبت از رنگ و بدنه خودرو

 

اجرای نانو سرامیک حرفه ای، اجرای پولیش حرفه ای و اجرای واکس خودرو یکی از بهترین و مطمئن ترین راهکارهای ریکاوری رنگ و بدنه خودرو می باشد. که می تواند علاوه بر زیبایی که به خودرو می بخشد، موجب تعمیر و ترمیم رنگ و بدنه خودرو و همچنین محافظت  از رنگ و بدنه خودرو در مقابل آسیب های وارده شود.

• شستشوی به موقع و اصولی و همچنین استفاده از شوینده های مخصوصی که از مواد نانو در آن استفاده شده باشد می تواند در روند نگهداری از رنگ بدنه خودرو کمک شایانی کند.

• استفاده از پارکینگ مناسب جهت جلوگیری از ریزش فضولات پرندگان، شیره ی درختان، برف و باران های اسیدی روی رنگ بدنه خودرو .

• در صورت عدم وجود پارکینگ بهتر است که از کاور یا همان چادرهای دولایه استفاده کرد.

• پارک خودرو زیر سایه و به درو از نور مستقیم خورشید.

توجه

توجه داشته باشید که برف و باران های اسیدی، فضولات پرندگان و شیره ی درختان به دلیل داشتن مواد شیمیایی و قلیایی می تواند باعث ایجاد لکه هایی روی بدنه خودرو می شود که اصطلاحا به آن عارضه ی آفتاب سوختگی گفته می شود.

انجام ریکاوری خودرو ( اجرای نانو سرامیک حرفه ای، اجرای پولیش و اجرای واکس حرفه ای خودرو ) جهت از بین بردن لکه های ایجاد شده و رفع آفتاب سوختگی رنگ و بدنه خودرو بهترین راهکار پیشنهادی آرین تست و آموزشگاه فنی نخبگان می باشد.

مطالب مفید در زمینه ریکاوری رنگ خودرو

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و آشنایی با ریکاوری رنگ و بدنه خودرو مطالب منتشر شده در این زمینه را مطالعه کنید.

۱-آموزش ریکاوری رنگ بدنه خودرو

۲- آموزش ریکاوری رنگ بدنه خودرو

۳- آموزش ریکاوری بدنه و رنگ بدنه خودرو

۴-آموزش ریکاوری رنگ خودرو

۵- آموزش اجرای نانو سرامیک حرفه ای 

۶- آموزش اجرای تخصصی نانو سرامیک

۷- آموزش اجرای نانو سرامیک خودرو

۸- شناخت عوامل آسیب رسان به رنگ بدنه خودرو

۹- اجرای پولیش خودرو توسط دست و دستگاه

۱۰- کارشناسی و آموزش رفع آفتاب سوختگی رنگ بدنه خودرو

۱۱- آموزش اجرای نانو سرامیک و کاور بدنه خودرو

و سایر مطالب منتشر شده کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی بدنه خودرو و ریکاوری رنگ و بدنه خودرو آرین تست و آموزشگاه فنی نخبگان

• آموزشگاه فنی نخبگان پیشگام در عرصه آموزش کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو

درباره آموزشگاه

آموزشگاه فنی نخبگان یکی از برترین آموزشگاه های کشوری که در حوزه ی کارشناسی رنگ خودرو و تمامی مباحث مربوطه به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای در حال فعالیت و آموزش دوره های کارشناسی تخصصی خودرو می باشد. این آموزشگاه با سابقه ای چندین ساله و درخشان، با داشتن بیش از ۵۰۰ مرکز فعال و تخصصی کارشناسی خودرو در سطح کشور و همچنین کسب عنوان برتر مدیران شاسیته ملی سال ۹۷ مدیریت محترم این آموزشگاه، با کادر آموزشی مجرب و متخصص آماده ارائه تمامی آموزش های تکمیلی کارشناسی خودرو به متقاضیان عزیز ( پذیرش به صورت خانم و آقا) از سراسر کشور می باشد.

آموزش ها به دو صورت کارگاهی تئوری و عملی فوق العاده حرفه ای و تحت نظر اساتید مجرب دانشگاهی انجام می شود. اسکان رایگان و اعطاء مدارک داخلی بین المللی و دانشجو و همچنین اعطاء نمایندگی به دانشپذیران محترم از جمله مزایا ی آموزشگاه فنی نخبگان می باشد.

 

 

جهت اطلاع از سر فصل های آموزشی کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو و همچنین آگاهی از نحوه برگزاری دوره های آموزشی کارشناسی خودرو با کارشناسان مجرب آموزشگاه در تماس باشید.

۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷ – ۰۹۳۵۹۱۳۰۴۹۹ – ۰۹۱۴۰۲۵۷۰۰۱ – ۰۳۱۳۳۲۴۸۳۲۷

 

 

در این مقاله به آموزش حرفه ای ریکاوری رنگ و بدنه خودرو پرداختیم امیدواریم شما از این مطلب اطلاعات مفیدی را دریافت نموده باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *