آموزش تشخیص رنگ شدگی خودرو

آموزش تشخیص رنگ شدگی خودرو

همراه با آرین تست با مقاله ی بسیار جذاب آموزش تشخیص رنگ شدگی خودرو شوید. مطالب قابل ارائه در مقوله ی آموزش تشخیص رنگ شدگی خودرو می تواند اطلاعات نابی را در این حیطه به شما بدهد.

• خودرو و صنعت خودرو سازی

خودرو و صنعت خودرو سازی حوزه ی بسیار وسیعی دارد که وارد شدن در آن مستلزم گرفتن اطلاعات و دانش مربوطه می باشد و در عین حال دنیایی ست پر از جذابیت و تنوع. علاقمندان به خودرو و صنعت خودروسازی  می دانند جذابیت این صنعت خیلی از افراد را شیفته ی خود کرده و جالب است که روز به زور این صنعت رو به پیشرفت است و هر روز حرف تازه ای برای گفتن دارد.

 

Image result for ‫صنعت خودروسازی ایران‬‎

 

خودرو، اتومبیل و یا ماشین به وسیله نقلیه چرخداری گفته می شود که موتور خود را حمل کرده و بدون ارتباط با وسیله دیگر و به کمک نیروی ماشینی خود قادر به حرکت است. شاید بتوان اولین ایده مکتوب در مورد وسیله نقلیه ای که بدون دخالت نیروی انسان یا حیوانات قادر به حرکت باشد را در ایلیاد اثر هومر یافت. 

• ایده ی اختراع خودرو

در قسمتی از رمان هفاستوس ( خدای آتش و فلزکاری ) یک سه چرخه متحرک می سازد و از آن برای جابجایی استفاده می کند. شش هزار سال به طول انجامید تا رویای ساخت این وسیله به واقعیت بپیوندد. در عالم واقع، این وسیله برای اولین بار در سال ۱۶۷۸ توسط پدر فردیناند فربیست مبلغ مسیحی بلژیکی در چین طراحی و ساخته شد که توسط نیروی بخار کار می کرد. 

نتیجه تصویر برای خودروی سال 1678

این خودرو حدود ۶۵ سانتی متر طول داشت و به عنوان سرگرمی امپراطور چین ساخته شده بود. اولین خودروی واقعی با نیروی بخار که برای جابجایی انسان و بار بکار گرفته شد در سال ۱۷۶۷ توسط نیکلاس جوزف کان فرانسوی طراحی و ساخته شد. خودرو کان می توانست ۴ تن بار به همراه ۲ خدمه را با سرعت ۸/۷ کیلومتر بر ساعت به حرکت درآورد. اولین تصادف خودروئی جهان نیز با این خودرو در سال ۱۷۷۱ اتفاق افتاد.

 

Image result for ‫اولین تصادف خودرویی 1771‬‎

 

• اختراع موتور احتراقی

موتور احتراقی در سال ۱۸۶۰ به وسیله یک بلژیکی به نام اتین لونوار اختراع شد. پس از آن روند تکامل صنعت خودروسازی تداوم یافت و در بین سالهای ۱۸۶۰ تا ۱۹۷۰ میلادی در اروپا اختراعات مختلفی به وسیله چند تن از مهندسان انجام گرفت.

نخستین خودرو با موتور برون سوز یک موتور کوچک بود که بر روی یک گاری کوچک نصب شده. این خودرو را زیگفرد مارکوس در سال ۱۸۷۴ میلادی در شهر وین ساخت. موتور این وسیله نقلیه، موتور بخاری یا موتور برون سوز نام گرفت. اما بتدریج موتورهای برون سوز تبدیل به موتورهای درون سوز شدند.  در موتورهای درون سوز، مخلوط هوا و گاز در داخل سیلندر به وسیله جرقه محترق می گردد. اولین نمونه موتور احتراق داخلی را یک مهندس المانی به نام نیکلاس اتو ساخت. موتورهای امروزی، در حقیقت نمونه تکامل یافته این موتور محسوب می شوند. 

• مخترع خودرو

اختراع خودرو به کارل نسبت داده می شود. او در سال ۱۸۸۵ موفق به ساخت اولین خودرو با موتور احتراقی گردید. در سال۱۸۸۸ برتا بنر همسر کارل بنز اولین سفر خودرویی خود را با خودرو سه چرخ ساخت بنز انجام داد. در این سفر او فاصله ۱۰۶ کیلومتری مانهایم تا فورتزهایم را برای برگرداندن فرزندانش ریچارد و یوگن بصورت رفت و برگشت طی کرد. او دلیل این سفر را دیدار مادرش در فورتزهایم ذکر کرد ولی در حقیقت هدف او از این سفر نشان دادن قابلیت های خودرو بود.

 

Image result for ‫اولین خودروی دنیا‬‎

 

 در عین حال برخی به اشتباه، هنری فورد را به عنوان مخترع خودرو می دانند و این اشتباه به خاطر این رخ می دهد که هنری فورد، در واقع ایده تولید خودروی ارزان قیمت را تحقق بخشید و استفاده از خودرو را در مقیاس گسترده تر و توسط مردم عادی امکان پذیر نمود.

• راه اندازی خط تولید خودروهای اولیه

هنری فورد در سال ۱۸۹۱ یک موتور کوچک گازوئیلی طراحی کرد و سه سال بعد، یک ماشین گازوئیلی ساخت که به نام کالسکه بدون اسب شناخته می شود. ۵ سال بعد، هنری فورد طراحی ماشین های موسوم به مدل “ای” و مدل “تی” را آغاز کرد. او سرانجام توانست خط تولید و مونتاژ این خودروها را توسعه دهد تا تولید ماشین ها سریع تر و اقتصادی تر شوند. 

 

Image result for ‫اولین خودرو هنری فورد‬‎

 

مدل تی خودرویی بود که در همه جای اروپا به راحتی استفاده می شد و موتورش آنقدر قوی بود که در زمین های ناهموار به راحتی حرکت می کرد. این خودروها، به سادگی تعمیر می شد و حتی یک کشاورز با کمی دقت می توانست قطعات معیوب آن را عوض کند. قیمت این خودرو در آن زمان، ۸۵۰ دلار بود. این قیمت اگرچه نسبت به درآمد مردمان عادی، قیمت بالایی محسوب می شد، ولی نسبت به خودروهای زمان خودش بسیار ارزان بود.

• تغییر و تحولات صنعت خودروسازی

همانطور که از تاریخچه خودرو متوجه شدیم صنعت خودروسازی از همان ابتدا مدام درگیر تغییر و تحولات زیادی از همه جوانب بوده که البته این تغییرات تماما در جهت پیشرفت این صنعت و تکنولوژی بوده تا حدی که یکی از مشخصه های بارز کشورهای پیشرفته، صنعت خودروسازی آن کشور است.

 

Image result for ‫اولین خودرو هنری فورد‬‎

 

به طبع این تغییر و تحولات نه تنها از لحاظ سرعت و قدرت و فنی و موتوری بوده که قطعا ظاهر خودرو نیز در این تغییر و تحولات دچار تغییرات بزرگی شده است. و مثل همیشه زیبایی و درخشندگی ظاهر خودرو بسیار مهم و اهمیت ویژه ای داشته است. تا جایی که مراقبت از زیبایی و ظاهر خودرو در حال حاضر یکی از دغدغه های بزرگ مالکان و خودروسازان می باشد.

 

Image result for ‫اولین خودرو هنری فورد‬‎

آموزش تشخیص رنگ شدگی خودرو

که در این راستا علم کارشناسی خودرو به عنوان یکی از پرکاربردترین علوم در این حوزه به صورت بسیار گشترده و بدون وقفه در حال فعالیت در این صنعت عظیم و جذاب می باشد و هر روزه علاقمندان زیادی وارد این حوزه شده و متقاضی گذراندن دوره های آموزش تشخیص رنگ شدگی خودرو در حیطه های مختف آموزشی می باشند.

با پیشرفت صنعت خودروسازی،آموزش تشخیص رنگ شدگی خودرو نیز با قدرت در حال پیشروی و به روز شدن است و پا به پای این صنعت عظیم در حال رشد و پیشرفت است. با توجه به ازدیاد تقاضا و ازدیاد تولید و واردات خودرو در سراسر دنیا، آموزش تشخیص رنگ شدگی خودرو یکی از مباحثی ست که شدیدا نیاز به آن احساس می شود و جالب است بدانید که علاوه بر تخصصی بودن این مبحث ( کارشناسی خودرو ) یکی از پردرآمدترین مشاغل نیز محسوب می شود.

 

Image result for ‫اولین خودرو هنری فورد‬‎

 

• آموزشگاه فنی نخبگان

آموزشگاه فنی نخبگان یکی از برترین آموزشگاه های کشوری که در حوزه یآموزش تشخیص رنگ شدگی خودرو و تمامی مباحث مربوطه به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای در حال فعالیت و آموزش تشخیص رنگ شدگی خودرو می باشد.

این آموزشگاه با سابقه ای چندین ساله و درخشان، با داشتن بیش از ۶۰۰ مرکز فعال و تخصصی کارشناسی خودرو در سطح کشور و همچنین کسب عنوان برتر مدیر شاسیته ملی سال ۹۷ مدیریت محترم این آموزشگاه، با کادر آموزشی مجرب و متخصص آماده ارائه آموزش تشخیص رنگ شدگی خودرو به متقاضیان عزیز ( پذیرش به صورت خانم و آقا ) از سراسر کشور می باشد.

 

• مزایای شرکت در دوره آموزش تشخیص رنگ شدگی خودرو

اسکان رایگان طی برگزاری دوره های آموزش تشخیص رنگ شدگی خودرو – اعطاء گواهینامه معتبر داخلی، بین المللی و دانشجو – اعطاء نمایندگی و پشتیبانی کامل و … از مزایای آرین تست و آموزشگاه فنی نخبگان می باشد.

آموزش تشخیص رنگ شدگی خودرو به صورت کاملا حرفه ای و به دوصورت تئوری و عملی برگزار می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر، ثبت نام و انجام هماهنگی های لازم، کارشناسان مجرب آموزشگاه اماده همکاری با متقاضیان عزیز می باشند. 

پل های ارتباطی ما : ۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷ – ۰۹۳۵۹۱۳۰۴۹۹ – ۰۹۱۴۰۲۵۷۰۰۱ – ۰۳۱۳۳۲۴۸۳۲۷

• هشدار و تبلیغات کذب

متاسفانه اخیرا مشاهده شده است برخی از افراد فرصت طلب، بدون داشتن دانش کارشناسی رنگ خودرو و عدم آگاهی کامل از مبحث مهم کارشناسی خودرو اقدام به برگزاری دوره هایآموزش تشخیص رنگ شدگی خودرو نموده و باعث ایجاد مشکلاتی در این زمینه برای علاقمندان حوزه کارشناسی خودرو شده اند.

و نیز افرادی با دادن آگهی در سایت های مختلف اینترنتی به بهانه آموزش از علاقمندان به رشته آموزش تشخیص رنگ شدگی خودرو مبالغی را دریافت کرده و پس از آن جوابگوی افراد نمی باشند. لذا خواهشمندیم به هیچ عنوان قبل از حضور و اطمینان از صحت گفته افراد، هیچ گونه مبلغی را به حساب هیچ فردی واریز ننمایید. و قبل از هرگونه اقدامی با کارشناسان آموزشگاه فنی نخبگان مشورت کنید.

 جهت آگاهی از سرفصل هایآموزش تشخیص رنگ شدگی خودرو مطالب منتشر شده آرین تست را دنبال کنید.

پل های ارتباطی ما : ۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷ – ۰۹۳۵۹۱۳۰۴۹۹ – ۰۹۱۴۰۲۵۷۰۰۱ – ۰۳۱۳۳۲۴۸۳۲۷

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *