کارشناسی خودرو

آموزش تشخیص رنگ شدگی خودرو

آموزش تشخیص رنگ شدگی خودرو

آرین تست در این مقاله سعی در آگاه کردن کاربران عزیز از اهمیت آموزش تشخیص رنگ شدگی خودرو دارد.

مطمئنا با مطالعه این مقاله نوع نگاه به آموزش تشخیص رنگ شدگی خودرو متفاوت می شود و نتایج بهتری حاصل می شود.

با ما همراه باشید با آموزش تشخیص رنگ شدگی خودرو

• صنعت خودروسازی ایران

در حال حاضر سهم ایران از بازارهای جهانی خودرو تنها ۲% است. در صادرات خودرو شاخص های مشخصی چون کیفیت بالا و قیمت مناسب متناسب با نیاز مشتری است.

و البته توجه به نیاز مشتریان بازار هدف برای خودروسازان حائز اهمیت است. تا حدی که توجه جدی به بازار سنجی بازارهای هدف دارند. موضوعی که متاسفانه خودروسازان ایرانی خیلی به آن توجه ندارند.

صنعت خودرو سازی تا زمانی که نتواند محصولات خود را در معرض انتخاب مشتریان جهانی قرار دهد، نمی تواند سهمی از بازارهای جهانی داشته باشد.

 

پیشرفت صنایع خودروسازی

                 مقایسه صنایع خودروسازی

صنعت خودرو سازی یکی از مهمترین صنایع سودآور کشور است که در داخل کشور بازار مصرفی مناسبی برای این صنعت وجود دارد. اما متاسفانه این صنعت هنوز نتوانسته با صنایع بزرگ خودروسازی کشورهای دیگر رقابت کند.

البته در سالهای اخیر این صنعت تغییرات و پیشرفت های چشمگیری داشته که ان شاءالله بزودی شاهد حضور قدرتمند این صنعت در سطح جهانی خواهیم بود.

• کارشناسی خودرو

با ورود خودرو به زندگی امروزی و با توجه به رشد و پیشرفت تکنولوژی در این صنعت و تولید خودروهای سبک و سنگین زیاد و فراگیر شدن استفاده از خودرو برای همه افراد، ضرورت وجود تعمیرکار و افراد متخصص حوزه ی کارشناسی خودرو بیش از پیش احساس می شود.