آموزش ترکیب رنگ خودرو

آموزش ترکیب رنگ خودرو

تقریبا اکثر افراد با اصطلاحاتی از قبیل دور رنگ بودن خودرو یا چند لکه رنگ و … آشنا هستند و معمولا این اصطلاحات زمانی قوت میگیرد که شخص قصد خرید خودرویی را داشته باشد.

اما اینکه استفاده از این اصطلاحات هنگام خرید خودرو چه هدف یا اهدافی را دنبال میکند بحثی است که امروز آرین تست در قالب مقاله ای با عنوان آموزش ترکیب رنگ خودرو می خواهد به آن بپردازد.

با آرین تست و آموزشگاه فنی نخبگان پیشتاز در امر آموزش کارشناسی تشخیص رنگ بدنه خودرو، آموزش ترکیب رنگ خودرو و آموزش یکاوری رنگ بدنه خودرو با بیش از ۶۰۰ مرکز فعال و متخصص کارشناسی تشخیص رنگ بدنه خودرو و ریکاوری رنگ بدنه خودرو در سراسر کشور و همچنین کسب عنوان برتر مدیر شایسته ملی سال ۹۷ همراه باشید.

جهت دریافت آموزش های تخصصی کارشناسی رنگ خودرو، آموزش ترکیب رنگ خودرو و ریکاوری رنگ خودرو با شماره ی ۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷ تماس بگیرید.

 

 

• دور رنگی یا چند رنگی خودرو

در واقع اصطلاح دور رنگی خودرو یا چند رنگی خودرو نشان دهنده و نمایانگر وضعیت خاصی در مورد رنگ بدنه خودرو و سلامت خودرو ( ظاهری و فنی و موتوری ) می باشد.

به سادگی می توان از این اصطلاحات اطلاعات اولیه و روشنی را در مورد وضعیت سلامت خودرو گرفت و در نهایت فرایند تصمیم گیری هنگام خرید خودرو راخت تر می شود.

• تشخیص رنگ خودرو

فرآیند تشخیص رنگ خودرو نیاز به کار کارشناسی و دانش مربوطه دارد. هرچندگاهی اوقات تشخیص رنگ از طریق چشم هم میتواند به سادگی انجام شود. اما نکته ای که در کارشناسی تشخیص رنگ خیلی مهم و ویژه است این است که در واقع تشخیص رنگ خودرو با تایید سلامت یا عدم سلامت خودرو مستقیما در ارتباط است.

کارشناسی تشخیص رنگ خودرو و ریکاوری رنگ خودرو دقیقا به همین موضوع می پردازد و کمک میکند تا شخص بتواند خودروی مورد نظر را با خیال راحت و البته قیمت مناسب خریداری کند.

• رنگ شدگی خودرو

وجود هرگونه رنگ پریدگی یا رنگ شدگی روی بدنه خودرو گویای بروز یک حادثه برای آن خودرو است. البته منظور از حادثه بروز هرگونه حادثه ای از قبیل تصادفات شدید و سبک برخورد با موانع یا برخورد وسایل نوک تیز یا اجسام دیگر به بدنه خودرو است که باعث بوجود آمدن این ضایعه روی بدنه خودرو شده است.

• کارشناسی تشخیص رنگ خودرو

 کارشناسی تشخیص رنگ خودرو علاوه بر مشخص کردن نقاط رنگ شده و آسیب دیده روی بدنه خودرو میزان خسارت وارده به سلامت خودرو و نیز قیمت واقعی خودرو را نیز تعیین میکند. بنابراین خریدار با خیال راحت میتواند در مورد خرید یا عدم خرید خودروی مذکور تصمیم گیری کند.

همانطور که همیشه گفته ایم فرآیند کارشناسی تشخیص رنگ خودرو نیاز به مهارت و تخصص ویژه ای دارد که در این بین با ورود تکنولوژی های جدید امر کارشناسی تشخیص رنگ خودرو دقیق تر انجام می شود.