آموزش ترکیب رنگ خودرو

آموزش ترکیب رنگ خودرو

در خدمت شما عزیزان هستیم با مقاله ای جدید تحت عنوان آموزش ترکیب رنگ خودرو . امیدواریم بتوانیم مطالب ناب و جامعی را از مبحث شیرین و جذاب آموزش ترکیب رنگ خودرو در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. 

با ما همراه باشد در ادامه مطلب آموزش ترکیب رنگ خودرو

• بدنه خودرو ( Body Style 0 ):

در واقع بخش ظاهری و بیرونی یک خودرو است که کاملا قابل مشاهده و در دسترس است. ساختار یا قالب بدنه خودرو به کلاس خودرو، قیمت و شرایط محیطی و ابعاد خودرو بستگی دارد. به طور مثال خودروهای کوپه برای جاده های معمولی و خودروهای ۴*۴ مناسب جاده های کوهستانی هستند.

 

نتیجه تصویر برای خودرو کوپه

 

زیبایی بدنه خودرو اولین و مهمترین چیزی ست که توجه افراد را به خود جلب می کند و در عین حالی که بسیار ساده به نظر می رسد، اما بسیار مهم و پیچیده است. همانطوری که ذکر شد بدنه خودرو اولین عامل جذب مشتری ست و در این جلب توجه، این رنگ خودرو است که نقش اصلی را ایفا می کند.

 

Image result for ‫رنگ خودرو‬‎

• کیفیت رنگ خودرو

زیبایی رنگ خودرو و کیفیت پوشش بدنه خودرو علاوه بر کیفیت پارامتر اصلی که رنگ آن است به نحوه آماده سازی رنگ بدنه خودرو و رنگ امیزی و نحوه ی پاشش آن بستگی دارد. رنگ برای هر سطحی که مورد استفاده قرار بگیرد، علاوه بر زیبایی و جلوه ای که به آن سطح می دهد وظیفه مهم حفاظتی از آن سطح را برعهده دارد. در مورد خودرو نیز این مقوله بسیار قوی ست. رنگ خودرو در واقع حافظ سطح فلزی بدنه خودرو ست و از آن در مقابل عوامل آسیب زا مثل خوردگی و زنگ زدگی محافظت می کند.

 

نتیجه تصویر برای خودرو کوپه

 

مطلب مورد بحث امروز آرین تست و آموزشگاه فنی نخبگان در رابطه با رنگ بدنه خودرو و خواص رنگ با موضوع آموزش ترکیب رنگ خودرو است. با ما همراه باشید با اموزش های کارشناسی تشخیص رنگ شدگی خودرو و آموزش ترکیب رنگ خودرو.

• خواص رنگ 

۱- رنگ، ساخت رنگ و ترکیب رنگ بسیار مهم و تخصصی ست و برای استفاده و بکارگیری آن، نیاز به تجربه ، مهارت و دانش مربوطه است.

آموزشگاه فنی نخبگان با سابق های چندین ساله و درخشان با بیش از ۴۰۰ مرکز فعال و متخصص در امر کارشناسی تشخیص رنگ خودرو و ریکاوری رنگ بدنه خودرو در سراسر کسور و همچنین کسب عنوان برتر مدیر شایسته ملی سال ۹۷ پیشگام در امر آموزش و تربیت کارشناسان حرفه ای تشخیص رنگ خودرو و ریکاوری رنگ بدنه خودرو آماده ارائه آموزش های حرفه ای کارشناسی تشخیص رنگ خودرو و ریکاوری رنگ بدنه خودرو به متقاضیان آقا و خانم از سراسر کشور می باشد.۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷

 

              مدیر شایسته ملی سال ۹۷

• نحوه برگزاری آموزش ترکیب رنگ خودرو

آموزش ها به دو صورت کارگاهی تئوری و عملی فوق العاده حرفه ای و تحت نظر اساتید مجرب دانشگاهی انجام میشود. اسکان رایگان و اعطاء مدارک داخلی بین المللی و دانشجو و همچنین اعطاء نمایندگی به دانشپذیران محترم از جمله مزایا ی آموزشگاه فنی نخبگان می باشد.۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷

۲- در واقع رنگ یک پوشش حفاظتی و تزئینی و برای جلوه دهی بیشتر روی سطوح مختلف از جمله بدنه خودرو است که از لحاظ بهره وری اقتصادی نیز بسیار به صرفه است.

۳- اولین موردی که جلب توجه می کند رنگ بدنه خودرو است.

۴- رنگ یکی از بحث هایی ست که در مورد کیفیت و نحوه ی ترمیم و تعمیر آن توجه ویزه می شود و راهکارهای علمی و تخصصی در این رابطه ارائه می شود. و آموزش های خاصی برای این مقوله در نظر گرفته شده تا جایی که در شاخهآموزش ترکیب رنگ خودرو و آموزش ساخت رنگ خودرو ارگان های آموزشی از جمله دانشگاه های مختلف و آموزشگاه های زیادی در حال فعالیت و آموزش هستند.

 

 

یکی از مهمترین و معروف ترین این ارگانها علاوه بر دانشگاه، آموزشگاه فنی نخبگان می باشد که با سابقه ای چندین ساله و درخشان پیشرو در امر آموزش کارشناسی رنگ خودرو می باشد. جهت اطلاع از شرایط و نحوه ی برگزاری کلاس های آموزشی با ما در تماس باشید. ۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷

 

 

• کیفیت رنگ بدنه خودرو

عوامل مختلفی در کیفیت رنگ دخیل هستند. رنگ خوب و با کیفیت رنگی ست که براحتی توسط نقاش حرفه ای قابل تشخیص است.

از جمله ویژگی های رنگ خوب عبارتند از:

۱- چسبندگی قوی و فوق العاده ای بر روی سطح مورد نظر داشته باشد.

۲- براحتی قابل اعمال و پاشش بر روی سطح مورد نظر باشد.

۳- خشک شدن به موقع بعد از اعمال و پاشش روی سطح

۴- ته نشین نشدن هنگام کار و اعمال رنگ

۵- ماندگاری بالا و با کیفیت و طولانی مدت بعد از اعمال رنگ و پاشش

• نحوه ی رنگ آمیزی خوب و مناسب