آموزش تخصصی کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو

آموزش تخصصی کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو

آموزش تخصصی کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو موضوع مورد بحث امروز آرین تست می باشد. با ما همراه باشید با مطلب اموزنده ی آموزش تخصصی کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو

در بازار پر حاشیه ی خودرو، آموزش تخصصی کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو یکی از موارد بسیار مهم و الزامی ست. تا جایی که می توان گفت: تا حد بسیار بالایی خرید و فروش خودرو بدون انجام کارشناسی خودرو و بدون ارائه برگه کارشناسی تشخیص رنگ خودرو تقریبا انجام نمی شود.

• کارشناسی خودرو

کارشناسی خودرو شامل: کارشناسی رنگ و بدنه خودرو، کارشناسی فنی خودرو، تست رانندگی خودرو، قیمت گذاری خودرو و در نهایت ارائه گزارش و برگه کارشناسی خودرو می باشد.

 

 

• همگام شدن  آموزش تخصصی کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو با علم و تکنولوژی

با پیشرفت علم و تکنولوژی در صنعت خودروسازی، کارشناسی خودرو نیز پا به پای تغییرات و پیشرفت در این صنعت ، پیشرفت های چشمگیری داشته تا جایی که  آموزش تخصصی کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو توسط برخی آموزشگاه ها و تحت نظر دانشگاه انجام می شود و آموزش های مختلفی در شاخه کارشناسی خودرو به علاقمندان فعالیت در این زمینه ارائه می شود.

 

 

• مرکز آموزش تخصصی کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو

یکی از مراکزی که در سطح کشور بصورت بسیار قوی و تخصصی در حوزه کارشناسی تشخیص رنگ خودرو و آموزش کارشناسی رنگ خودرو و تمامی آموزش های مربوطه فعالیت می کند، آموزشگاه فنی نخبگان می باشد که با سابقه ای چندین ساله و درخشان با بیش از ۶۰۰ مرکز فعال و متخصص در سراسر کشور در حال ارائه  آموزش تخصصی کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو به علاقمندان از سراسر کشور می باشد.

 

 

این آموزشگاه با فراهم کردن بستر بسیار مناسب آموزشی و حمایتی برای متقاضیانی که از اقسا نقاط کشور جهت آموزش مراجعه می کنند، تا کنون توانسته تعداد قابل توجهی کارشناس خبره و حرفه ای خودو را برای فعالیت حرفه ای و تخصصی کارشناسی خودرو به بازار کار معرفی کند. 

 

 

 آموزش تخصصی کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو و کارآفرینی

با توجه به آمار بسیار بالای تولید، عرضه و تقاضا و همچنین واردات خودرو در کشور، اهمیت کارشناسی خودرو نیز کاملا مشخص است. در حال حاضر کارشناسی خودرو بستر بسیار مناسب فعالیت اقتصادی برای علاقمندان به کارشناسی خودرو می باشد. به جرات می توان گفت: کارشناسی خودرو یکی از مشاغل پردرآمد و زودبازده در کشور می باشد.

 

Image result for ‫کارشناسی خودرو‬‎

 

البته داشتن تخصص کافی و دانش و مهارت در این امر می تواند باعث ایجاد یک بستر مناسب اقتصادی در این حرفه شود. این حرفه نیز ( کارشناسی خودرو ) مانند سایر حرفه ها و مشاغل دارای قوائد، قوانین و اصول خاصی ست که باید بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی رعایت شود. در غیر این صورت احتمال موفقیت افراد در این حرفه بسیار پایین است.

• سرفصل های آموزشی ارائه شده کارشناسی خودرو در آموزشگاه فنی نخبگان:

۱- آموزش کارشناسی رنگ خودرو

۲- آموزش بازیابی رنگ خودرو

۳- آموزش ریکاوری رنگ بدنه خودرو

۴- آموزش رفع آفتاب سوختگی خودرو

۵- آموزش اجرای نانو سرامیک

۶- آموزش صفر شویی کابین و موتور با مواد نانو

۷- آموزش اجرای پولیش خودرو

۸- آموزش کار با دستگاه تشخیص رنگ خودرو

و سایر آموزشهای مربوطه

 با آرین تست و آموزشگاه فنی نخبگان در ادامه مطالب آموزش تخصصی کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو، همراه باشید. جهت دریافت اطلاعات مربوط به زمان و نحوه ی برگزاری  آموزش تخصصی کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو با کارشناسان مجرب آموزشگاه در تماس باشید.

۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷ – ۰۹۳۵۹۱۳۰۴۹۹ – ۰۹۱۴۰۲۵۷۰۰۱ – ۰۳۱۳۳۳۲۴۸۳۲۷

• رنگ شدگی بدنه خودرو

یکی از مسائلی که در خرید و فروش خودرو بسیار مورد توجه قرار می گیرد و اهمیت زیادی دارد، رنگ بدنه خودرو و میزان رنگ شدگی بدنه خودرو است که تاثیر بسیار زیادی در قیمت خودرو، سلامت و امنیت خودرو و در نهایت تصمیم نهایی خریدار دارد.

رنگ شدگی خودرو به منزله بروز یک اتفاق و سانحه برای خودروی مذکور می باشد که رابطه مستقیمی با ارزش و قیمت و امنیت خودرو دارد. و تشخیص این امر به واسطه کارشناس خودرو امکان پذیر است. 

 

Image result for ‫کارشناسی خودرو‬‎

اهمیت کارشناسی خودرو قبل از اقدام به خرید

 

وقتی خودرویی تصادف می کند و دچار سانحه می شود اولین قطعاتی که دچار آسیب دیدگی می شوند، بدنه و رنگ بدنه خودرو است. درصد بسیار پایینی از این تصادفات باعث نابودی کامل خودرو می شوند تا حدی که خودرو به هیچ عنوان قابل بازیابی و ترمیم و تعمیر نیست. اما در اکثر سوانح و تصادفات، خودرو قابل بازیابی و ترمیم است که این امر ممکن است با تعویض بعضی از قطعات خودرو همراه باشد.

 

نتیجه تصویر برای کارشناسی خودروی قراردادفی

• ریکاوری رنگ و بدنه خودرو

بدنه و رنگ بدنه خودرو نیز به وسیله افراد متخصص و حرفه ای یا به قول معروف کارکشته قابل ترمیم و بازیابی ست. تا جایی که گاها این تغییرات انجام شده روی بدنه و رنگ بدنه خودرو به راحتی قابل مشاهده نیست. این امر هم جنبه ی مثبت دارد و هم جنبه ی منفی در بر دارد.

جنبه ی مثبت آن بازیابی و به قول کارشناسی خودرو، ریکاوری بدنه و رنگ بدنه خودرو است و اینکه خودرو به حالت اولیه بازیابی شده و ظاهر زیبا و شکیل خود را بدست آورده. 

اما جنبه ی منفی آن و البته نکته بسیار مهمی که باید مورد توجه قرار بگیرد این است که همانطور که ذکر شد و بارها گفته شده تعویض قطعات خودرو و رنگ شدگی خودرو باید به صورت خیلی تخصصی مورد توجه قرار گیرد و کارشناسی حرفه ای خودرو باید با دقت بالا انجام شود چرا که قطعا این موضوع امنیت و استحکام خودرو را کاهش داده و این مساله بسیار حیاتی و مهم است.

 

  اهمیت کارشناسی خودرو قبل از اقدام به خرید

 

• اهمیت کارشناسی خودرو قبل از اقدام به خرید

متاسفانه بارها دیده شده خودروی مورد معامله، در گذشته دچار سانحه شده و توسط افراد متخصص بازیابی شده است به نحوی که تشخیص این مورد برای خریدار ممکن نبوده و البته فروشنده نیز موضوع را بیان نمی کند. یکی از اساسی ترین قطعات خودرو، شاسی خودرو می باشد که وظیفه امنیت سرنشینان را دارد، این قطعه اگر دچار آسیب شده باشد یعنی امنیت و استحکام خودرو کاهش پیدا کرده است.

مشخص شدن این موضوع فقط با کارشناسی حرفه ای و تشخیص رنگ شدگی بدنه خودرو، توسط کارشناس حرفه ای تشخیص رنگ خودرو امکان پذیر است. کارشناس خودرو با مهارت و دانشی که با  آموزش تخصصی کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو بدست آورده می تواند سلامت و امنیت خودرو را تایید یا رد کند.

توصیه آموزشگاه فنی نخبگان به خریداران محترم خودرو این است که هرگز بدون کارشناسی خودرو و بدون مشورت با کارشناس خودرو اقدام به خرید خودرو نکنید. این مورد هم از لحاظ اقتصادی و هم از لحاظ امنیت جانی برای همه یک امر ضروری ست.

 

 

کارشناسان مجرب آموزشگاه فنی نخبگان همیشه و در همه حال آماده ارائه خدمات کارشناسی خودرو و همچنین  آموزش تخصصی کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو به تمامی متقاضیان از سراسر کشور می باشند.

• آموزشگاه فنی نخبگان

یکی از برترین آموزشگاه های کشوری که در حوزه ی کارشناسی رنگ خودرو و تمامی مباحث مربوطه به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای در حال فعالیت و آموزش دوره های کارشناسی تخصصی خودرو می باشد. این آموزشگاه با سابقه ای چندین ساله و درخشان، با داشتن بیش از ۶۰۰ مرکز فعال و تخصصی کارشناسی خودرو در سطح کشور و همچنین کسب عنوان برتر مدیران شاسیته ملی سال ۹۷ مدیریت محترم این آموزشگاه، با کادر آموزشی مجرب و متخصص آماده ارائه تمامی آموزش های تکمیلی کارشناسی خودرو به متقاضیان عزیز ( پذیرش به صورت خانم و آقا ) از سراسر کشور می باشد.

 

 

اسکان رایگان طی برگزاری دوره های آموزشی کارشناسی خودرو، اعطاء گواهینامه معتبر داخلی، بین المللی و دانشجو – اعطاء نمایندگی و پشتیبانی کامل و … از مزایای آرین تست و آموزشگاه فنی نخبگان می باشد.

آموزش های کارشناسی تشخیص رنگ خودرو به صورت کاملا حرفه ای و به دوصورت تئوری و عملی برگزار می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از سرفصل های آموزشی کارشناسی خودرو، ثبت نام، انجام هماهنگی های لازم و اطلاع از نحوه ی برگزاری دوره های آموزشی کارشناسی تخصصی حرفه ای با کارشناسان مجرب آموزشگاه فنی نخبگان در تماس باشید.

۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷ – ۰۹۳۵۹۱۳۰۴۹۹ – ۰۹۱۴۰۲۵۷۰۰۱ – ۰۳۱۳۳۲۴۸۳۲۷

• هشدار

متاسفانه اخیرا مشاهده شده است برخی از افراد فرصت طلب، بدون داشتن دانش کارشناسی خودرو و عدم آگاهی کامل از مبحث مهم کارشناسی خودرو اقدام به برگزاری دوره های آموزش کارشناسی خودرو نموده و باعث ایجاد مشکلاتی در این زمینه برای علاقمندان حوزه کارشناسی خودرو شده اند.

و نیز افرادی با دادن آگهی در سایت های مختلف اینترنتی به بهانه آموزش از علاقمندان به رشته کارشناسی خودرو مبالغی را دریافت کرده و پس از آن جوابگوی افراد نمی باشند. لذا خواهشمندیم به هیچ عنوان قبل از حضور و اطمینان از صحت گفته افراد، هیچ گونه مبلغی را به حساب هیچ فردی واریز ننمایید. و قبل از هرگونه اقدامی با کارشناسان آموزشگاه فنی نخبگان مشورت کنید.

 جهت آگاهی از سرفصل های آموزشی کارشناسی تشخیص رنگ خودرو مطالب منتشر شده آرین تست را دنبال کنید.

پل های ارتباطی ما :

۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷ – ۰۹۳۵۹۱۳۰۴۹۹ – ۰۹۱۴۰۲۵۷۰۰۱ – ۰۳۱۳۳۲۴۸۳۲۷

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *