آموزش اجرای نانو سرامیک حرفه ای

آموزش اجرای نانو سرامیک حرفه ای

از جمله کارهایی که برای بازیابی رنگ و همچنین محافظت از رنگ خودرو می توان انجام داد آموزش اجرای نانو سرامیک حرفه ای می باشد که آرین تست به صورت کامل و جامع در قالب مقاله ای با عنوان آموزش اجرای نانو سرامیک حرفه ای به آن می پردازد. 

اولین گزینه در هنگام خرید خودرو که باعث جلب توجه خریدار می شود، بدنه و رنگ بدنه خودرو می باشد. زیبایی، درخشندگی و براقیت رنگ بدنه خودرو جزء عواملی ست که توجه مشتری را جلب می کند و معمولا افراد دوست دارند رنگ بدنه خودرو مثل روز اول همیشه و در همه حال جذابیت خود را حفظ کند. 

• ابداع نانوسرامیک در صنعت خودروسازی 

با پیشرفت و گسترش تکنولوژی در صنعت خودرو سازی، هر روزه شاهد تحولات فوق العاده ای در تولید و عرضه محصولات و شوینده های خودرو هستیم.

با ابداع نانو و کاربرد آن در صنایع مختلف بخصوص صنعت خودرو سازی، انقلاب بزرگی در زمینه شیوه های محافظت از رنگ بدنه خودرو در صنعت خودرو سازی ایجاد شد و نگرانی و دغدغه ی مالکان و تولیدکنندگان خودرو را تا حد زیادی رفع کرده است.

• بهبود کیفیت رنگ خودرو با نانو

ابداع نانو سرامیک در صنعت خودروسازی سبب بهبود کیفیت رنگ و همچنین تولید قطعاتی با فناوری نانو که به بهبود کارکرد و ماندگاری طولانی این قطعات شده و صنعت خودرو سازی را در ین زمینه به پیشرفت های چشمگیری سوق داده.

در حال حاضر تکنولوژی نانو در دنیای صنعت جایگاه ویزه ای پیدا کرده است. صنایع خودرو سازی با استفاده از نانو تکنولوژی توانسته اند جهت محافظت از رنگ خودرو، لایه ای حفاظتی جهت جلوگیری از خط و خش روی بدنه خودرو ایجاد کنند.

نانو سرامیک 

نوعی پلیمر مایع که بصورت لایه ای نازک، رنگ بدنه خودرو را پوشش می دهد و با برقراری پیوند با رنگ خودرو ایجاد پوششی محافظ، براق و درخشان می کند که رنگ بدنه خودرو را در مقابل انواع آسیب های فیزیکی و شیمیایی بخصوص اشعه ماوراء بنفش خورشید و…. مقاوم می کند.

پوشش نانو سرامیک دارای مقاومت بسیار بالایی نسبت به رنگ فابریک خودرو می باشد به طور مثال مقاومت پوشش نانو سرامیک در آتش ۱۲ دقیقه می باشد. در حالیکه رنگ فابریک بدنه خودرو این مقاومت را ندارد.

 

 

• فواید پوشش نانو سرامیک 

۱- مقاومت در مقابل عوامل شیمیایی از قبیل: اشعه ماوراء بنفش خورشید، اثرات ایجاد شده از فضله پرندگان و شیره ی درختان، باران های اسیدی و …

۲- ایجاد خاصیت آبگریزی و هیدرو فوبیکی رنگ خودرو

آبگریزبودن و هیدروفوبیک: از جمله خصوصیات فیزیکی یک ماده است. این مواد به دلیل ناهمواری سطحی میکرومتری و نانومتری که دارند، از پخش شدن و جذب شدن مایعات جلوگیری می کنند و موجب قطره ای شدن و سر خوردن مایعات روی سطح می شوند.

این خاصیت در پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو باعث می شود که انواع مایعات حتی گل و لای نیز روی بدنه خودرو نچسبد و به راحتی تمیز شود.

۳- ایجاد خاصیت آیرودینامیکی بدنه خودرو: در این حالت بدنه خودرو در مقابل برخورد مولکول های هوا مقاومت پیدا میکند.

۴- جلوگیری از خط و خش روی بدنه خودرو

۵- جلوگیری از آفتاب سوختگی رنگ بدنه خودرو

۶- ایجاد براقیت و درخشندگی فوق العاده رنگ بدنه خودرو

و …. 

 

 نانو سرامیک چیزی

                     عوامل آسیب رسان به رنگ خودرو

 

البته فوائد پوشش نانو سرامیک بسیار زیاد است که در ادامه مباحث کارشناسی خودرو به آن می پردازیم.

با آرین تست و آموزشگاه فنی نخبگان در ادامه مطالب کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو همراه باشید.

رفع آفتاب سوختگی رنگ بدنه خودرو

نور خورشید و اشعه ماوراء بنفش آن یکی از عواملی ست که آسیب جدی را به رنگ بدنه خودرو وارد می سازد و به مرور زمان باعث کدر شدن و تار شدن رنگ بدنه خودرو می شود و به اصطلاح باعث آفتاب سوختگی رنگ بدنه خودرو می شود.

• توصیه کارشناسی خودرو

پوشش نانو سرامیک به دلیل داشتن خاصیت نانو، قادر به حفاظت رنگ بدنه خودرو در مقابل نور مستقیم خورشید است و از آن در مقابل اشعه مخرب ماوراء بنفش محافظت می کند.

توصیه کارشناسی خودرو به افرادی که دارای خودروهای تیره هستند این است که حتما از پوشش نانو سرامیک جهت حفاظت رنگ بدنه خودرو در مقابل آفتاب سوختگی استفاده کنند.

 

 

• اجرای نانو سرامیک توسط متخصص

اجرای نانو سرامیک اگر توسط افراد متخصص و حرفه ای انجام شود جلوه ی فوق العاده  و ویزه ای به رنگ خودرو می دهد و رنگ بدنه خودرو از درخشندگی و خذابیت خاصی برخوردار می شود.

و به همان اندازه اگر اجرای نانو سرامیک غیر حرفه ای انجام شود ظاهر و رنگ بدنه خودرو را بسیار نامناسب و .. می کند.

•  آموزش اجرای نانو سرامیک حرفه ای

بنابراین نیاز است در اجرای نانو سرامیک از افراد متخصص و کارشناس استفاده شود. و یا با شرکت در دوره های آموزش ریکاوری رنگ بدنه خودرو و آموزش کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو، مهارت و تخصص لازم را به دست آورد.

• آموزشگاه فنی نخبگان

آموزشگاه فنی نخبگان اولین و بزرگترین مرکز آموزش کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو در سراسر کشور با بیش از ۶۰۰ مرکز فعال و متخصص کارشناسی خودرو در سطح کشور اقدام به برگزاری دوره های آموزش کارشناسی خودرو نموده است.

علاقمندان از سراسر کشور می توانند جهت کسب اطلاعات یشتر و اگاهی از سرفصل های ارائه شده کارشناسی خودرو با شماره های زیر در تماس باشند.

۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷ – ۰۹۳۵۹۱۳۰۴۹۹ – ۰۹۱۴۰۲۵۷۰۰۱ – ۰۳۱۳۳۲۴۸۳۲۷

• نحوه ی برگزاری آموزش ها

آموزش ها به دو صورت کاملا حرفه ای و تخصصی تئوری و عملی توسط اساتید مجرب دانشگاهی و زیر نظر بازرس ویزه کارشناسی خودرو انجام می پذیرد.

پذیرش به صورت خانم و آقا از سراسر کشور همراه با اسکان رایگان و ارائه مدارک بین المللی و داخلی و دانشجو و اعطاء نمایندگی به دانشپذیران عزیز می باشد.

• جلوگیری از ایجاد خط و خش روی رنگ بدنه خودرو

 با اجرای پوشش نانو سرامیک روی رنگ بدنه خودرو می توانید خودروی خود را در مقابل آسیب های فیزیکی از قبیل ایجاد خط و خش و…. مقاوم کنید.

به این صورت که با اجرای پوشش نانو سرامیک روی بدنه خودرو، یک یوشش سرامیکی ایجاد کرده اید که بصورت لایه ای نازک اما مقاوم، رنگ بدنه خودرو را پوشانده. این پوشش به علت داشتن خاصیت نانو در مقابل خط و خش ها مقاوم می شود.

 

 

• آیا خودرو پس از اجرای نانو سرامیک، نیاز به مراقبت دارد؟

 ابداع نانو سرامیک در صنعت خودروسازی یکی از بزرگترین اتفاقات در زمینه مراقبت و حفاظت از رنگ بدنه خودرو بوده است. این پوشش ماندگاری فوق العاده بالایی دارد و از رنگ بدنه خودرو در مقابل بسیاری از آسیب ها محافظت می کند.

خاصیت هیدورفوبیکی و آبگریزی این پوشش از چسبندگی مایعات روی بدنه خودرو جلوگیری می کند. براقیت و درخشندگی خاصی به خودرو می دهد و از لحاظ تمیزی، ماندگاری بالایی دارد. 

همین خصوصیات فوق العاده پوشش نانو سرامیک در برخی از افراد این تصور غلط را ایجاد کرده که پوشش نانو سرامیک خودرو نیازی به مراقبت ندارد و یا از شستشو و نظافت خودرو غافل می شوند.

این در حالی ست که خودرو در همه حال نیاز به مراقبت ویژه دارد. پوشش نانو سرامیک منعی برای شستشوی خودرو نیست و طبق یک برنامه مشخص شستشوی خودرو را بصورت اصولی با استفاده از شوینده های مخصوص انجام دهید.

 

 ‫شستشوی خودرو‬‎

                      شستشوی اصولی خودرو با مواد نانو

 

• اجرای پوشش نانو سرامیک

اجرای پوشش نانو سرامیک کاری نفس گیر و زمان بر است. شستشوی منظم خودرو، پاک کردن سطح بدنه خودرو از هر گونه آلودگی و … می تواند به درخشندگی و جذابیت خودروی شما بیافزاید.

مطالب منتشر شده مرتبط با بحث امروز آرین تست اجرای نانو سرامیک حرفه ای به شرح ذیل می باشد:

۱- آموزش کارشناسی اجرای پوشش نانو سرامیک

۲- اجرای پولیش خودرو توسط دست و دستگاه

۳- آموزش ریکاوری رنگ بدنه خودرو

۴- آموزش ریکاوری بدنه و رنگ بدنه خودرو

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *