آموزش اجرای تخصصی نانو سرامیک

آموزش اجرای تخصصی نانو سرامیک

آرین تست و آموزشگاه فنی نخبگان امروز قصد دارد اطلاعاتی را در رابطه با آموزش اجرای تخصصی نانو سرامیک و مزایای آن برای کاربران عزیز ارائه دهد. با مطالب کارشناسی رنگ خودرو و آموزش اجرای تخصصی نانو سرامیک با ما همراه باشید.

 

 

• ارمغان ویژه ی تکنولولوژی

نانوسرامیک ارمغان ویزه ی پیشرفت تکنولوژی در صنعت خودرو سازی برای حفظ و مراقبت از رنگ بدنه خودرو می باشد.
بدیهی ست که نانو سرامیک هنوز بین مردم خیلی شناخته شده نباشد و آن را با کاور خودرو که اخیرا به اشتباه به عنوان نانو سرامیک توسط افرادی ارائه می شود، اشتباه بگیرند و در رابطه با مزایای آن دچار شک و تردید باشند.

 

• نانو سرامیک محافظ رنگ خودرو

آرین تست و آموزشگاه فنی نخبگان به عنوان مجموعه ی آموزشی که چندین سال است در زمینه کارشناسی خودرو و ریکاوری خودرو فعالیت گسترده ای در سراسر کشور دارد، این اطمینان را می دهد که استفاده از نانو سرامیک خودرو برای محافظت رنگ خودرو از آسیب های شیمیایی به خصوص اشعه ماوراء بنفش می تواند راه کاری فوق العاده و بی نظیر باشد.

 

 

 

• ریکاوری رنگ و بدنه خودرو

ریکاوری خودرو یکی از راهکارهای ارائه شده توسط کارشناسی خودرو می باشد که متشکل از چندین مرحله آموزشی ست از جمله:

۱- اجرای پولیش حرفه ای

۲- اجرای نانو سرامیک

۳- اجرای واکس پولیش

۴- دیتلینگ خودرو

۵- لیسه کشی خودرو

۶- صفرشویی کابین و موتور خودرو

۷- رفع آفتاب سوختگی خودرو

نانو سرامیک

نوعی پلیمری مایع که به عنوان یک پوشش جهت محافظت از رنگ بدنه خودرو در مقابل عوامل آسیب رسان فیزیکی و شیمیایی به خصوص اشعه ماوراء بنفش روی رنگ بدنه خودرو استفاده می شود و باعث درخشندگی و شفافیت رنگ بدنه خودرو می شود و همچنین از ایجاد خط و خراش های سطحی روی رنگ بدنه خودرو جلوگیری می کند.

 

 

آموزش اجرای تخصصی نانو سرامیک

وقتی اقدام به خرید خودرویی جدید می کنیم همیشه و در اولین نگاه رنگ و زیبایی ظاهر خودرو ما را مجذوب خود می کند و سعی می کنیم که این زیبایی و درخشندگی همیشگی باشد.

این در حالی ست که به هر حال خودروی مذکور در مقابل حوادث و آسیب هایی قرار می گیرد از قبیل بارش باران های اسیدی، نور مستقیم خورشید، برخورد سنگریزه های کف جاده به بدنه خودرو، برخورد اشیاء تیز با بدنه خودرو و تصادفاتی که انجام می شود، می تواند  ناخواسته صدماتی را به رنگ بدنه خودرو وارد کند.

 

 

آموزش اجرای تخصصی نانو سرامیک خودرو

اجرای نانو سرامیک روی بدنه خودرو به صورت دستی و به وسیله دستگاه بافر انجام می شود. این پوشش که نوعی پلیمر مایع می باشد روی بدنه خودرو با رنگ بدنه خودرو پیوند برقرار کرده و یک لایه حافظتی روی سطح رنگ بدنه خودرو ایجاد می کند و درخشش و ایمنی با دوامی را به رنگ بدنه خودرو می دهد.

• زیبایی و درخشندگی رنگ بدنه خودرو با آموزش اجرای تخصصی نانو سرامیک

بسیاری از افراد هستند که دوست دارند خودروی مورد علاقه شان همانند خودروهای داخل نمایشگاه براق و از درخشندگی خاصی برخوردار باشد. توصیه آرین تست و آموزشگاه فنی نخبگان به این افراد، استفاده از پوشش  نانوسرامیک می باشد که هم جذابیت و زیبایی خاصی به خودرو می دهد و هم محافظی برای رنگ بدنه خودرو در مقابل تهدیدات و آسیب های احتمالی می شود.

 

 

ریکاوری خودرو

                            ریکاوری رنگ و بدنه خودرو

 

• دوام و ماندگاری پوشش نانو سرامیک

پوشش نانو سرامیک به دلیل ساختار مبتنی بر فناوری نانو که در تولید پوشش سرامیکی به کار رفته است، نسبت به رنگ بدنه خودرو دوام و مقاومت بیشتری دارد. به طور مثال دوام پوشش نانو سرامیک در مقابل آتش ۱۲ دقیقه می باشد و همچنین ماندگاری و مقاومت نانو سرامیک در مقابل اشعه ماوراء بنفش نسبت به رنگ فابریک بدنه خودرو بسیار بالاست.

 

 

• آفتاب سوختگی رنگ بدنه خودرو

اگر خودرو برای مدت طولانی در معرض نور مستقیم خورشید قرار بگیرد رنگ بدنه خودرو به مرور زمان شروع به اکسید شدن می کند و به اصطلاح دچار آفتاب سوختگی می شود و رنگ بدنه خودرو کدر و تار می شود. پوشش نانو سرامیک از رنگ بدنه خودرو در مقابل عارضه ی آفتاب سوختگی رنگ بدنه خودرو محافظت می کند.

• دوام و ماندگاری پوشش نانو سرامیک در مقابل آلودگی ها

ساختار مولکولی نانو سرامیک به نحوی ست که در با برقراری پیوند با رنگ بدنه خودرو، یک سطح صاف، براق ودرخشان ایجاد کرده که مانع از نفوذ هرگونه آلودگی به رنگ بدنه خودرو شده و به دلیل خاصت آبگریزی که ایجاد می کند از باقی ماندن گل و لای و … روی بدنه جلوگیری کرده و در نهایت برای نظافت و تمیزی بدنه خودرو خیلی دچار مشکل نمی شویم.

 

 

 ماندگاری نانوسرامیک در شرکت اتش

                      عوامل آسیب رسان به رنگ خودرو

 

البته پوشش نانو سرامیک از شستشوی خودرو ممانعت نمی کند و طبق برنامه منظمی نسبت به شستشو و تمیزی خودرو اقدام کنید.

 

Image result for ‫آبگریزی بدنه خودرو‬‎

                  شستشوی اصولی خودرو با مواد نانو

 

• ماندگاری پوشش نانو سرامیک نسبت به پولیش و واکس خودرو

از لحاظ اقتصادی شاید اجرای پوشش نانو سرامیک نسبت به اجرای پولیش و واکس خودرو هزینه بر باشد اما نکته حائز اهمیت این است که دوام و ماندگاری نانو سرامیک نسبت به واکس خودرو و پولیش خودرو بیشتر است.

 

نتیجه تصویر برای ماندگاری نانوسرامیک در شرکت اتش

 

اجرای واکس و پولیش خودرو را باید در بازه زمانی مشخص و نزدیکی تمدید کرد اما پوشش نانو سرامیک اگر به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی توسط افراد متخصص اجرا شود، بازه زمانی حداقل ۴ الی ۵ سال را در بر می گیرد. بنابراین با انتخاب و اجرای پوشش نانو سرامیک در بلند مدت می توانید در هزینه ها صرفه جویی کنید.

اجرای نانو سرامیک 

اجرای پوشش نانو سرامیک یک کار کاملا تخصصی و حرفه ای است که باید توسط افراد متخصص در این زمینه انجام شود. چراکه به همان اندازه که پوشش نانو سرامیک باعث درخشندگی و زیبایی رنگ بدنه خودرو می شود در صورت اجراء غیر حرفه ای پوشش نانو سرامیک ظاهر فوق العاده بد و غیرقابل باوری را به بدنه خودرو می دهد.

بنابراین هنگام تصمیم برای اجرای پوشش نانو سرامیک به مراکز و افراد متخصص در این زمینه مراجعه کنید تا دچار پشیمانی و … نگردید.

 

• آموزشگاه فنی نخبگان

آموزشگاه فنی نخبگان یکی از اولین و بزرگترین مراکزی در سطح کشور است که در زمینه آموزش کارشناسی خودرو به صورت کاملا جدی، حرفه ای و تخصصی، فعالیت گسترده ای دارد. این آموزشگاه با بیش از ۵۰۰ مرکز فعال و متخصص در زمینه کارشناسی خودرو در سطح کشور، آماده ارائه تمامی آموزشهای کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو می باشد.

• مزایای آموزشگاه فنی نخبگان

پذیرش آموزشگاه به صورت خانم و آقا از سراسر کشور می باشد که برای کارآموزان شهرستانی جهت رفاه حال این عزیزان، اسکان رایگان طی برگزاری دوره های آموزشی کارشناسی تشخیص رنگ شدگی خودرو  از طرف آموزشگاه امکان پذیر است.

ارائه مدارک معتبر داخلی، بین المللی و دانشجو و همچنین اعطاء نمایندگی به کارآموزان در پایان دوره از مزایای شرکت در دوره های آموزش کارشناسی و تشخیص رنگ خودرو آموزشگاه فنی نخبگان می باشد.

 

 

جهت آگاهی از سرفصل های آموزش کارشناسی و تشخیص رنگ شدی خودرو، می توانید مطالب منتشر شده در این زمینه را دنبال کنید.

• مطالب منتشر شده آموزش کارشناسی و تشخیص رنگ شدی خودرو

کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو

• کارشناسی خودرو و اهمیت آن در خرید خودرو دست دوم

• کارشناسی خودرو و مراحل اجرایی آن

• کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو

کارشناسی تشخیص رنگ خودرو

• آموزش کارشناسی حرفه ای تشخیص رنگ شدگی خودرو

آموزش کارشناسی رنگ خودرو

• آموزش تخصصی کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو

• آموزش کارشناسی حرفه ای و تخصصی تشخیص رنگ شدگی خودرو

آموزش کارشناسی حرفه ای تشخیص رنگ خودرو

• کارشناسی رنگ خودرو

• کارشناسی و آموزش رفع آفتاب سوختگی رنگ بدنه خودرو

آموزش حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو

آموزش کارشناسی رنگ خودرو

آموزش کارشناسی رنگ خودرو

• آموزش کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو

• نحوه ی برگزاری دوره های آموزشی

آموزش های کارشناسی خودرو به دو صورت تئوری و عملی توسط برترین اساتید مجرب دانشگاهی برگزار می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر، ثبت نام و انجام هماهنگی های لازم با کارشناسان مجرب آموزشگاه در تماس باشید.

پل های ارتباطی ما:

۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷ – ۰۹۳۵۹۱۳۰۴۹۹ – ۰۹۱۴۰۲۵۷۰۰۱ – ۰۳۱۳۳۲۴۸۳۲۷

 

 

 

 

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *